Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Mercedes-Benz C200 (PL) - test i jazda próbna

Dodano: 2018-11-09

Wyświetleń: 134409

Czas trwania: 12:08

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Mercedes-Benz C200 (PL) - test i jazda próbna


         Nagrane na Panasonic Lumix GH4: http://bit.ly/2EGbrKO
i DJI Phantom4: http://bit.ly/2qbDU0Z
Zmontowane na MacBook Pro: http://bit.ly/2SjCqyH
Okulary (bo często pytacie) Ray-Ban Justin: http://bit.ly/2O7lF6h
(Powyższe linki są afiliowane. Jeśli kupisz coś przez nie ja dostaję niewielką prowizję od zakupu, ale Ciebie nic to dodatkowo nie kosztuje. Dzięki!)

Skonfiguruj ten samochód w Auto Katalogu Samar
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.samar.catalogue
https://itunes.apple.com/pl/app/auto-katalog-samar/id1361950238?mt=8
https://autokatalog.samar.pl

Mercedes-Benz Klasy C W205 w 2018 roku został poddany kuracji odmładzającej. Pojawiły się m.in. nowe, oszczędniejsze silniki z systemem EQ Boost. Wewnątrz dostępne są opcjonalne, wirtualne zegary. Mercedes-Benz C200 ma teraz pod maską silnik 1.5. Czy to oznacza, że Mercedesa można teraz kupić za rozsądną cenę?

Cena od: 124 000 pln
Egzemplarz testowy: 240 000 pln

Obejrzyj też:
VW Arteon https://youtu.be/dYsgStEmRjQ
DS7 https://youtu.be/wJRGCwp0gd4
Audi A4 https://youtu.be/WPnVyRyieYI
BMW Serii 3 https://youtu.be/WvhHVznEu5Y
Jaguar XE https://youtu.be/8xEt17fOvtM
Ford Mondeo Vignale https://youtu.be/vuXoQaubBoA
Mercedes-Benz C180 https://youtu.be/zk1jY77Jjlo
Mercedes-Benz Klasy C https://youtu.be/qVUnwgdepvs
Mercedes-Benz CLS https://youtu.be/AUm5t2uzP04

Możesz mnie śledzić na:
www.wieruszewski.com
facebook.com/marekdrives
@mwieruszewski
instagram.com/marek_drives
#MarekDrives #MercedesBenz #KlasaC        

Komentarze


Paweł zakamarek
Doszukujesz sie w klasie C luksusu z legendarnej klasy E :) Klasa C bardziej zbliża się do sportu jak dla mnie. Klasa C to samochód dla początkujących czyli takich z dziećmi którym na tylnych siedzeniach będzie znakomicie... C- to nie takie premium w luksusie o jakim wielu użytkowników myśli że jak Mercedes to jest premium... Po to są te klasy! :) A silnik.. Wiadomym jest że większy i mocniejszy będzie żeglował dłużej. Dlaczego? Zadaną prędkość osiąga szybciej więc i "żegluje" szybciej....
Martin Ziet
wkurzająca ta nawijka, 2:37 , 5:48 jak jakiś urzędnik ze skupu rolnego co mu się w zeszycie ilość warzyw nie zgadza ;)
TV1Peter
Dla mnie ten 1,5 litrowy silnik to żart. To lepiej postawić na 220d, który ma jakieś odejście i wcale nie jest głośniejszy. Bmw czy Audi ma dużo lepszy wybór jednostek w konfiguracji z 4x4. Mercedes popraw się.
Fordeath
C klasa żegluje mniej niż cls, ponieważ cls jest cięższy przez co ma dużo większa energie kinetyczna od C klasy. Przy nie wiele większym oporze ruchu cls pokona większą drogę wytracajać tą energię
Agnus78
Zważywszy na to jaki postęp robią w ost. czasie marki takie jak Kia, Mazda czy Peugeot uważam że schodzenie przez marki premium coraz niżej w cenniku nie ma sensu. Kto przy zdrowych zmysłach kupi golasa Merca lub BMW podczas gdy za kilkadziesiąt tysięcy mniej otrzyma znacznie więcej od tanszych marek? Oczywiście, są ludzie, którzy i tak kupią wątpliwy prestiż Mercedesa. Ale to ma się nijak to logiki. Ja rozumiem gdy ktoś jest Alfisti sercem i musi mieć Stelvio czy Giulię. Ale Mercedesa? Tutaj albo masz full opcję i prestiż albo jesteś biedakiem, który potem wstydzi się poziomu "luksusu" w swoim Benzu lub wkurw.... jak go Proceed objeżdża na trasie.
Wojtek S
Fajny film. Fajnie obejrzeć recenzję nie najdroższej wersji z najmocniejszym silnikiem
RIDA CALrida
5:35 jeżeli masa jest wyższa, może też dłużej żeglować, chyba logiczne?! Szkoda że test był z samochodem gołym i wesołym, miał tylko Command Online, AMG Paket i Burmaster. Wszystkie systemy komfortu jak Airmatic, Distronic, steering assist itd. nie było na pokładzie! Jak testujecie Premium to proszę też na takim poziomie a nie jak dobre VW Polo!
Alexander Slowinski
Typowe polskie malkontenctwo a nie obiektywna ocena pojazdu.
artur jasion
C jest ciasny i plastikowy w środku , jednak w dobie wszechobecnych trendów , nie razi jak kiedyś , bardzo dobra dykcja prowadzącego .
Kristoff P.
Mam nadzieję, że chociaż jakość materiałów poprawili po lifcie i nie spotkamy już kiepskiego piano black, które w niektórych miejscach uginało się i odstawało. Ekran niestety wciąż wygląda, jakby był na siłę doczepionym tabletem z marketu za 200 zł. Do tego nieintuicyjna obsługa. I jeszcze jedno. Audio. W poprzedniej wersji głośniki brzmiały jakby były kupione na wyprzedaży w chińskim markecie. Po długim strojeniu nieco lepiej, ale to i tak nie przystoi do auta klasy premium. Niestety. Jeszcze jedno. Tryb Sport+... Trzeba się przejechać, żeby opisać. Żenujące udawanie sportowych wrażeń skutkujące nerwowymi szarpnięciami. Tu inżynierowie Mercedesa powinni pojeździć BMW 3 i się uczyć od bawarczyków. Zgadzam się również w kwestii prowadzenia. Jest nijakie moim zdaniem. Auto broni się świetnym wyglądem zewnętrznym, PREMIUM, ale cała reszta obcowania z tym autem to spore rozczarowanie.