Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Niech Zstapi Duch Twoj

Dodano: 2011-02-15

Wyświetleń: 61426

Czas trwania: 49 sek

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Niech Zstapi Duch Twoj


         Modlitwa Jana Pawla II do Ducha swietego.        

Komentarze


Jonasz Michałek
To jednak budzi w człowieku jakieś takie wzruszenie. Co jak co, ale przy wszystkich licznych wadach Jan Pawulon III był mimo wszystko najlepszym papieżem. No dobra, może jebał te dzieci, ale przynajmniej miał jakąś klasę! Jakąś osobowość i charakter! A później co... Ratzinger był zwyczajnym pazernym dziadem, a Franciszek to nudny normik bez wyrazu. Mówię Wam, tak jak przed Januszem Pawłem Pawlikowskim nie było papieży, tak i po nim nie ma i nie będzie. Owszem, popełnił rozliczne zbrodnie wojenne, brutalnie gwałcił dzieci i osoby mające padaczkę, kurwicę i grzybicę, mordował polaków na Wołyniu i przewodził pacyfikacji powstania warszawskiego, ale charyzmę to on miał jak mało kto. Niepowetowana strata.
19862801able 19862801able
mam wrażenie że ten człowiek rzucił klątwę na niepełnosprawnych bo jak bym nie miał chorych nóg i wodogłowia to nikt by nie bił mnie od dziecka 17 lat temu powiedziałem do skinheada dosyć bicia i wbiłem mu cyrkiel w rękę dzisiaj jego brat i koledzy katują dziewczyny a ludzie jak to z moimi polakami rodakami trzeba każdemu osobno tłumaczyć dlaczego jestem zły na polskę a i tak jestem koślawy jebany
Alan S
Zstąpił i dał nam kaczy komunizm, LGBT Platformę Obywatelską, feministki, wysokie podatki i głupi lewacki naród!!!!!!! Dziękuję za takie "zstąpienie"!!!!!!!
hearbeat13
Niech zstąpi strumień szczyn z mojego kutasa i niech zaleje nocnik, ten nocnik.
Kamil Maj
Wojtylak używał Ducha świętego do celów Militarnych i Politycznych, zniszczył ZSRR, niech żyje USA papież watykan i izrael, dzięki którym mamy teraz wolność
xX_Mareczex_Xx CIEKAWOSTKI FORTNITE
Wojtylak kremówkarski podburza polaczków
Schlomo Ubermann
Jasiek był jak zwykle pijan od krwi króla Polski i bredził jak potłuczon.
Gambobur
Kto ze zdrapki wielkopostnej? :D
Janek Wiśniewski 68
Apokalipsa o tym wydarzeniu i o tych wypowiedziach :(13) I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste jakby ropuchy; (14) a są to duchy czyniące znaki - demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w Wielkim Dniu wszechmogącego Boga. (Apokalipsa (Objawienie) 16:1-21, Biblia Tysiąclecia)
Time to make Changes
I miss him, I don't feel the same about the church with the leftist pope in now.