Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jak uchronić Polskę przed roszczeniami? | mec. S. Hambura

Dodano: 2019-05-14

Wyświetleń: 18366

Czas trwania: 32:58

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jak uchronić Polskę przed roszczeniami? | mec. S. Hambura


         ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Adam
Aż dziwne, że adwokat - p. Hambura jest adwokatem - może tak bredzić... "Nie uchwalać ustawy, bo może ona być zaskarżona..." Każdy akt prawny może być zaskarżony, ale to nie powód, by ich nie tworzyć. A akt 447? Czy ktoś go zaskarżył? I jakie skarżący miałby szanse na powodzenie? Jeśli rząd polski jest uległy wobec Żydów, to należy koniecznie uchwalić ustawę (ustawa anty-447) zabraniającą wypłaty niezasadnych roszczeń pod groźbą długoletniego więzienia.
Jan Brandys
Bzdury plecie okupant Usisrael nie pozwolil raportu obwieszczac.
Kora Jabłońska
Zajmijcie sie reperacjami od Niemiec , a nie nagonką na rząd, kłamliwie oczerniając o knowania z Żydami.
Kora Jabłońska
Widzicie głupole z Konfederacji. Bardzo proste wytłumaczenie prawnika, dlaczego te ustawy Michalkiewicza i Rzymowskiego, są bez sensu.
blanca_krysia
Jak sprawa reparacji od Niemiec ma się do ustawy 447? Oto pytanie do mec. Hambury.
blanca_krysia
Dotychczasowe rządy w Polsce nie bronią naszych racji stanu. Wniosek- nie głosować na nich pod żadnym pozorem. To nasza powinność. Wybierajmy tych, którzy są gwarantem ostatecznego rozprawienia się z grabieżą Polski, tej rodzimej i zagranicznej.
blanca_krysia
Dlaczego według P Hambury, po opublikowaniu polskiej anty-ustawy 447, zaczną się kłopotliwe pozwy do sądów, trybunałów, przeciw Polsce, to dlaczego takich pozwów nie ma na bezprecedensową ustawę amerykańską. Zupełnie bezprawną. Kto ma pójść do sądu przeciw S 447 JUST? Może P. Hambura odpowie.
Guzi Team
Polski Żyd który zginął podczas wojny był Polakiem.Więc jakie roszczenia od państwa które stworzono PO WOJNIE.
Guzi Team
Ten mecenas mądry pan ale coś mi nie bardzo jego kierunek rozmowy odpowiada .Żydzi byli obywatelstwa polskiego czyli naszego więc temat zamknięty.
Androfilios N/A
Zaden obcy kraj niema prawa narzucac Polsce swoich praw czy ustaw czy artykulow to jest nielegalne . Niewazne czy to jest kongres amerykanski czy zydowski, ktory kraj na swiecie sobie pozwoli na cos takiego? w Polsce obowiazuje wylacznie Polskie prawo nie Amerykanskie.