Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Komora normobaryczna, a procesy długowieczności. Dr Jan Pokrywka - "Zdrowie w zasięgu ręki"

Dodano: 2018-02-19

Wyświetleń: 23555

Czas trwania: 01:17:04

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Komora normobaryczna, a procesy długowieczności. Dr Jan Pokrywka - "Zdrowie w zasięgu ręki"


         Konferencja "Zdrowie w zasięgu ręki" Wrocław 18.02.2018 r.
Dr Jan Pokrywka - Ukończył staż lekarski na Oddziale Geriatrycznym w Kłodzku, gdzie przyswoił sobie główne idee zdrowej długowieczności.
W 1981 roku uruchomił własną praktykę lekarską medycyny starożytnej, w której doskonali w szczególności odmianę akupunktury wywodzącej się z Korei Północnej. Wielu praktyków akupunktury twierdzi, że w tej odmianie akupunktury zdobył pełne mistrzostwo. W roku 1987 napisał i wydał książkę „Porozmawiajmy o Akupunkturze”.W 2004 roku po namowie swojego nauczyciela Doktora Krasickiego zaczął prowadzić leczenie z udziałem chelatacji. Następnie metodę dr Budwiga, metodę NIA.

Wspaniali widzowie NTV, Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN, 59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR, 32 9585 0007 2014 0220 0625 0003 w USD.

Muzyka: Music by audionautix.com        

Komentarze


Joanna Szulc
W nocy probowalam. Nie wiem czy to kiedykolwiek komus pomoglo. Mi tylko zaszkodzilo. Zatoki byly lekko podraznione przed ale teraz to sa zalatwione. Powietrze tam takie sztuczne jak przy najgorszej klimie. Nawet smierdzi chemia a do tego to cale cisnienie. Cos okropnego. Mamie tez sie pogorszylo a z zatokami nie miala problemu. Po tym sprawdzilysmy dotlenienie ktore u mamy SPADLO na 93% a u mnie co mam zawsze dobrze do 97%. Puls nam obu sie podwyzszyl i to po komorze byl bardzo wysoki. U mnie okolo 120 a u mamy ponad 90. Ludzie uzywajcie swego rozumu a nie sluchajcie glupot z internetu. Lepiej isc do lasu i wdychac naturalne swieze powietrze a nie jakies komory. To przynajmniej za darmo a nie nabijac kase jakiemus konowale.I have spent a night there. It was a nightmare. Although my sinuses where slightly irritated, now I have a full blown sinus infection. The air there is absolutely appalling and then the pressure. Absolutely horrible. We actually checked the oxygen levels after. They WENT DOWN. My mom had 93%. She hasn't had oxygen that low for a long time. In short, better go to the forest for real fresh air instead of this chemical thing. Way better and free. Don't give your hard earned cash to some quacks.
Łukasz Hołody
Takich ludkow jóż nie ma wyginely jak dinozaury
Mikołaj Kondracki
obejrzałem pierwsze 2 minuty i już pierdo*i jakby go ta komora trzasnęła. A tak na serio- opowiada tak nieprecyzyjnie, że tylko idiota, by go posłuchał
Janusz
tteoria pokrywki hahahaha
Janusz
lecz sie chlopie psychicznie
Janusz
ale ciulstwa opowiada gupol
JOZEKstelmach
panie doktorze .gratulacje za dobra robote .sam mam normobarie juz 2 lata i spie co noc i czuje sie wspaniale.
stasiujasiu
Przepraszam to co pozwolę sobie napisać. Pan dr. Pokrywka, P. Jerzy Zięba, P. Hubert Czerniak ( od pewnego czasu znikł tytuł naukowy DR.). W prawie w każdych wykładach jest lub są wymieniane i zachwalane firmy P. Zięby, P. Teresy, Biedronki itp. Moje spostrzeżenia są takie: wystrzegajmy się cukrów ukrytych w różnych postaciach. Jesteś tym co jesz. Obserwuj swoje ciało, ono dużo nam powie, jedz to na co masz apetyt, apetyt podpowiada nam czego nasz organizm potrzebuje. Nie ulegajmy naszym zachciankom i kaprysom smakowym. Od święta możemy im ulec. Nasze zdrowie to My, słuchajmy i obserwujmy nasze ciało, nasz apetyt poprowadzi nas ku zdrowiu. Nie ulegajmy naszym przyzwyczajeniom. Odczytujmy sygnały naszego organizmu.
Radhika Wiszomirski
pan ściemniacz bredzi ale jeszcze gorzej stawia igły.Naciągacz i mitoman.
qrde blade
Panie Janie istnieje bardzo ważka kontrowersja wobec głoszonych i stosowanych przez Pana zaleceń związanych z podwyższoną zawartością dwutlenku węgla w pomieszczeniu, a zwiększoną podatnością w związku z powyższym faktem przebywających w nim osób na zawał serca. Ta korelacja została udowodniona w 1931 roku przez Otto Heinrich Warburga, co zostało opisane w jego pracy nagrodzonej Noblem, a dokładnie wytłumaczonej w wykładzie dr n. med. Jerzy Jaśkowski w Skaryszewie koło Radomia, 17 marca 2018 --> https://youtu.be/WjFvkrTwKs0 oglądaj od 1: 29: 32 . Proszę łaskawie ustosunkować się do ww. informacji w w konfrontacji z zalecanymi przez Pana ustawieniami CO2 w pomieszczeniu normobarycznym na bliski 2%.