Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Cejrowski o Litwie, PKB i rolnictwie 2019/03/18 #StudioDzikiZachód Odc. 9 Cz. 3

Dodano: 2019-03-19

Wyświetleń: 72073

Czas trwania: 19:12

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Cejrowski o Litwie, PKB i rolnictwie 2019/03/18 #StudioDzikiZachód Odc. 9 Cz. 3


         Link do cz. 1: https://youtu.be/sx5ry-5kM4s
Link do cz. 2: https://youtu.be/rPgcDmd3Sq0

#StudioDzikiZachód w poniedziałki o godz. 17 w Radiu WNET - Warszawa 87,8 FM, Kraków 95,2 FM - a we wtorki na kanale YouTube Wojciecha Cejrowskiego - subskrypcja kanału: https://www.youtube.com/WojciechCejrowski?sub_confirmation=1        

Komentarze


Xyz 123
Prawdziwa Litwa to Białoruś
kristina mrozek
pozdrowienia z Litwy!
thescreamsone
11:00 Odpowiadam! Hajs na ubojnie wzięty z unii. Teraz to pretensję do garbatego. Nie można mieć żalu, że ktoś kontroluje na co poszedł jego hajs
TOMEK WOŹNY
Witam a może Pan wojtek wypowie się na ten temat. https://www.youtube.com/watch?v=dsr85tw848k&feature=share .. https://www.youtube.com/watch?v=B368cSovBZo&feature=share. A propo kontroli naszych ubojni przez unijnych kontrolerów to była ściema bo kiedy oni nakręcili tą aferę z naszymi ubojniami , to pocichu wprowadzili zarażóne mięso z niemiec i innych krajów przewieżłi przez Belgię..
Marek Michal
To glosuj se pan na PIS :D
Staś
Do PKB wchodzi też np to, że ludzie kupują coraz więcej leków - czyli liczymy jako pozytywne coś, co wskazuje, że jesteśmy coraz bardziej chorzy/ stajemy się lekomanami..
Staś
Moim zdaniem to nie nasza rzecz by kwestionować jakiekolwiek Litewskie decyzje. Chcą samostanowić - naszym psim obowiązkiem jest Im pozwolić. To taki sam naród jak nasz. I każdemu należy się szacunek.
Lidia Skowronek
Oj pCejrowski żyj sobie w Meksyku i nie zabieraj głosu. Z pozycji fotela to każdy mądry. Według pana to sacha nas czeka.
Waclaw Sikora
Panie WC, a co robiła Ameryka ze zbożem żeby przypadkiem cena nie spadła, wie pan cos na ten temat??? Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest opuścić UE !!! Proszę mi wytłumaczyć czemu Polskie rolnictwo się tak.rozwijało kiedy nie byliśmy w żadnej zastanej unii i żadnych dopłat tez nie było !!!
AdaMus AdaMus
Nasze Polskie Jabłka od naszych Polskich sadowników smaczne chrupiące ,słodkie ,kwaśne,gruszkowe itp za grosze rozdawane bo zbytu niema DLACZEGO K....A DLACZEGO!!! a soki w kartonie drogie cholernie???RADZIONKÓW POZDRAWIAM 👊😎