Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Motoryzacyjne mity #70 MOTO DORADCA

Dodano: 2015-04-01

Wyświetleń: 150932

Czas trwania: 07:08

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Motoryzacyjne mity #70 MOTO DORADCA


         Polecane mierniki lakieru : http://bit.ly/1PnT9Kf

SUBSKRYBUJ KANAŁ : http://tinyurl.com/m2coy5k
Dziś o motoryzacyjnych mitach, o jeździe na luzie, żywotności diesla, prędkości, skrzyni automatycznej i.... Fiacie Multipla ( 6:49 )
FACEBOOK : http://www.facebook.com/youtubemotodoradca
INSTAGRAM : http://www.instagram.com/motodoradca
KOSZULKA : http://motodoradca.cupsell.pl/        

Komentarze


CrashJackExtreme
Jesli jesienia/zima wsiadam do samochodu i wlaczam silnik i potem ogrzewanie to zle? Nie ruszę nigdzie, jak sie sam nie nagrzeje, bo jest mi zimno po prostu. A ubierac sie nie będę w samochodzie. I zajmuje to okolo 5-10 minut.
Maciek Kowalski
To znaczy ile auto musi mieć lat żeby nie trzeba było go rozgrzewać na postoju zimą?
mariusz mariusz
Michu z m4k mówi co innego:) o rozgrzewaniu na postoju
Janusz Plaży
na autostradach ginie naj mniej osób ale autostrady mają pasy rozbiegowe ,nieposiadająca skrzyżowań ani rond ,brak ruchu pieszego i rowerowego więc porównywanie autostrad do dróg lokalnych słabo wypada
Rafał
Rozgrzewanie na postoju - tu Waldku zdecydowanie nie mogę się z Tobą zgodzić. Nie raz już miałem sytuację, że skrobię rano szyby (wcześnie rano), ale co z tego jak one zaraz zachodzą mgiełką osiadającej "lodowej pary" - nie wiem jak to nazwać. Oskrobałem szyby, odpalam, ruszam, włączam oczywiście klimę i co z tego jak przez pierwszy kilometr i tak nic nie widać. O ile z osiadającą wodą na zewnątrz jestem w stanie jakoś sobie radzić (wycieraczki, sprski) to z tym co się dzieje od wewnątrz nic nie jestem w stanie zrobić (no można mazać jakąś szmatką, ale czy to wygodne i skuteczne?), oprócz czekania aż klima usunie wilgoć. Zresztą przy -30 nawet dobry płyn do spryskiwaczy po odparowaniu zostawia na szybie lód. Dla tego mówienie że po odpaleniu zaraz ruszamy jest dla mnie wierutną bzdurą. Nie chodzi oczywiście o czekanie aż auto rozgrzeje się do nie wiadomo jakich temperatur, ale poczekanie góra minutę, aż klima osuszy przednią szybę z wilgoci która nazbierała się w aucie.Ja odpalam rano auto, w między czasie daję odmrażacza do szyb, skrobię na szybko i po 1-2 minutach auto jest gotowe do jazdy. Co innego jak ktoś ma auto garażowane, ale to całkiem inna bajka. W naszych realiach nie ma opcji aby oskrobać szyby, wsiąść do auta, odpalić i od razu jechać, jeśli auto nie jest garażowane na bieżąco.
Pawel Pablo
Jak dzik wyskoczy to hamulec a nie gaz :) chyba że chcemy zrobić dziczyzne dla familii :)
lopke1993
Waldek! Jadąc automatem w korku gdy staje wrzucać na bieg neutralny? Bo wiadomo, na "D" silnik ciagnie gdy jest wciśnięty hamulec. Pozdrawiam!
Tmp Jt
gaz i omijasz dzika i do rowu a może gaz ręczny robisz baczka i przed nim uciekasz. Rozbawiłeś mnie, hamuje się i lekko skręca jak to pomoże ominą przeszkodę dodawanie gazu zły nawyk może być większy dzwon
Michał Wieczorek
jazda na luzie= gorsza trakcja
Paweł Niwiński
To nie prędkość zabija, a różnica prędkości.