Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

"Wybawiciel" | audiobook

Dodano: 2014-04-14

Wyświetleń: 36343

Czas trwania: 01:01

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału "Wybawiciel" | audiobook


         VI tom cyklu kryminałów z detektywem Harrym Hole, niezwykle inteligentnym, skutecznym śledczym, choć nieprzystosowanym do życia. Nie respektuje procedur, nie przestrzega zasad, pije i pali ustawicznie. W zasypanym śniegiem Oslo ściga płatnego zabójcę. Całość: http://audioteka.com/pl/audiobook/wybawiciel

Przeczesuje środowiska narkomanów, dewiantów, członków Armii Zbawienia wyczekujących nowego zbawiciela, który ma ich wyzwolić od beznadziei życia - choćby przez śmierć. Inspektor Harry Hole to policyjny anarchista stosujący metody dalekie od procedur, nieprzystosowany do życia nałogowy palacz i alkoholik. Przed wyrzuceniem na bruk chroni go jednak to, że jest niezwykle inteligentnym i efektywnym policjantem. Ma także parasol ochronny, który rozpina nad nim Bjarne Moller, jego przyjaciel i bezpośredni przełożony. Harry Hole znany jest z wcześniejszych książek Nesbo (Trylogia z Oslo: "Czerwone Gardło", "Trzeci klucz" i "Pentagram").

Czyta Mariusz Bonaszewski.

To jest bezpłatny fragment (10% z całości audiobooka) udostępniony w celach promocyjnych. Po pełnego audiobooka zapraszamy na stronę http://audioteka.com/pl/.        

Komentarze


xkufelekx
Fajnie sie zapowiada ale nie daję rady pana Bonaszewskiego szkoda ,ale to pewnie przez moje uzależnienie od Gosztyły
Natalia Surmaczyńska
ten kryminał jest świetny polecam