Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jesteśmy Polakami, a nie polaczkami! | Jacek Krzystek

Dodano: 2019-06-03

Wyświetleń: 8697

Czas trwania: 56:49

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jesteśmy Polakami, a nie polaczkami! | Jacek Krzystek


         #Polacy #Krzystek #kultura

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Media Narodowe
Osoby chętne do wpisania się na listę rot niepodległości prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres: [email protected] ► Przypinki #NieDlaRoszczeń (447) są od teraz dostępne tutaj: https://marszniepodleglosci.pl/produkt/przypinka-niedlaroszczen/ ► Grafika do podmiany avataru (zdjęcie profilu/użytkownika): https://megawrzuta.pl/download/e167dde25d983f3edc5933a72f9b03df.html ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: [email protected] WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe ► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com ► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
Wiesław P
Jak mało,oglądających a podobno zbliżamy się jako Naród do 40 milionów. W Legionach, gdy zaczynano proporcje były podobne.
anti judeophilia
Nareszcie ktoś z prawicy poruszył ten temat.Jacek Krzystek mówi bardzo mądrze i w wielu kwestiach się z nim zgadzam, szkoda tylko że podszedł do tej kwestii od strony wulgaryzmów, a nie autorasizmu.Autorasizm jest wtedy, kiedy Polak ŚWIADOMIE nienawidzi Polski i innych Polaków, za to że po prostu są.Oprócz używania antypolskich słów, objawia się on w postaci memów z małpami, porównywaniem do warzywa które czasem brzydko pachnie, jak i obsesją na punkcie Januszy i Grażyn, porównywalną z obsesją tych, którzy wszędzie widzą ruską agenturę.Do tego dochodzi też nagonka na beneficjentów 500+. Nie zamierzam wspominać już o bardziej skrajnych formach autorasizmu, na które można natrafić przypadkiem gdzieś w sieci.Ten problem dotyczy niestety wszystkich środowisk politycznych i światopoglądowych w Polsce, ale najczęściej autorasizm, na podstawie moich obserwacji występuje wśród: lewactwa(nie mylić z lewicą, która dużo wcześniej poruszała wątek autorasizmu) , zwolenników Korwina, libertarianizmu itp., a także zwolenników Putina (nie mylić z rozsądnie myślącymi Polakami którzy pragną ustabilizować relacje polsko-rosyjskie.Kiedy ktoś używa tego typu słów, to mnie odrzuca, bo mam wrażenie że mówi do mnie jakiś wrogi, obcy, szowinistyczny Niemiec.Czy Niemcy mówią o sobie "szwaby"?Czy Rosjanie mówią o sobie "kacapy"?Czy Czesi mówią o sobie "pepiki"?Jeżeli sami się nie szanujemy, to nikt nie będzie nas szanował.Ten Pan jest typem narodowca który cenię, który na poważnie podchodzi do tej idei, w każdym szczególe.Szkoda że więcej prawicowców nie myśli tak jak pan Krzystek.Braun toleruje w swoim towarzystwie Pana Nikt. Gość który kiedyś pracował dla Providenta. Teraz jest prawicowym mędrcem, ekstremalnie aroganckim i antypolskim.Z tego m.in. powodu nie głosowałem na Konfederację, gdyż obawiałem się właśnie tego typu zachowań i "niespodzianek".Jeżeli opozycja antysystemowa będzie się kojarzyć z tego typu postawami, to niestety zwycięzcą wtedy okazuje się judeofilski PiS, który pomimo licznych wad jest na tyle inteligentny, aby schować jęzor za zębami.
Ewa
Mój ulubiony gość w Mediach Narodowych! Wspaniały! Mądry czlowiek, warto słuchać. Dziękuję
Wojciech Brzozowski
Super. Mnie ruszyło. Obieram kierunek na zmianę. Bardzo wartościowy program. Pozdrawiam
Regina Wieladek
Nie jestem na bieżąco ale używanie słów uznanych powszechnie za wulgarne jest zagrożone sankcją. Martwy przepis? Ludzie używający nagminnie wulgaryzmów sami sobie wystawiają świadectwo. Pod każdym słowem Pana Krzystka podpisuję się obiema rękami. 🍀🍀🍀
Andrzej Zakrzewski
Bardzo Ważne ! Szacunek do języka jest to bardzo ważne dla naszej tożsamości , to świadczy o naszej osobistej i zbiorowej kulturze !!!
Andrzej Zakrzewski
Walczmy o siebie , dbajmy o siebie , szanujmy się !
Andrzej Zakrzewski
Najgorsze jest jak obcy i szczególnie Żydzi nas obrażają w sposób wulgarny , niezgodny z prawdą , prowokują nie wiem z jakiej przyczyny , ale jest to wpisane w obrażanie Polaków i Polski , to jest problem !
Andrzej Zakrzewski
Tak wprowadzajmy i szanujmy ładny język ojczysty , wtedy jest ładnie i przyjemnie , wtedy okazujemy wszystkim szacunek !Tak uczmy się , szanujmy się !Wulgaryzm zawsze degraduje własny język , degraduje tożsamość !Zawsze ładniej powiedzieć „ wężykiem , wężykiem , niż wtrącać wulgaryzmy!Komunizm wprowadził w nasz język przyzwolenie i pochwałę wulgaryzmów w każdej dziedzinie życia !Zacznijmy od siebie , popieram czytanie literatury pięknej !