Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Oświadczenie prymasa Polski dot. dokumentu "Tylko nie mów nikomu"

Dodano: 2019-05-11

Wyświetleń: 396784

Czas trwania: 01:03

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Oświadczenie prymasa Polski dot. dokumentu "Tylko nie mów nikomu"


         Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
 codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!        

Komentarze


Lil-lake
nie mogę słuchać tego "anielskiego pienia".Ten świętojebliwy, wytresowany na Uniwersytecie głos///// Kasuję!Znałam trzech chłopaków, którzy tam chodzili i nie mogli wytrzymać...uciekli w popłochu.Jak to komentować, na plus czy na minus? Dla nich - wielki minus , ale dla nagłośnienia sprawy, plus.
Lil-lake
904 papieżSergiusz III morduje swoich poprzedników (Leona V i Krzysztofa) i dziękiprotekcji Teodory Starszej obejmuje papiestwo. Sergiusz wkrótce uwiódł córkęswej mecenaski i kochanki, piętnastoletnią piękną Marozję, która dała mu syna,jednego z przyszłych `ojców świętych” Jana XI.911 papież Sergiusz umiera `nagłą smiercia’ a jego miejsce zajmują kolejnotrzej figuranci z nadania Teodory, a zarazem, jej kochankowie: Anastazy III(911-913), Lando (913-914) i Jan X (914-928). Po tym pontyfikacie głównieskrzypce w polityce papieskiej należą już wyłącznie do Marozji (jej matkazmarła).
Lil-lake
oto jak stosuje się przez Watykan/Cesarstwo, wzorujące się na Rzymskim/, przykazanie - NIE ZABIJAJ : IV w. – Początek okresu mordowania pogan i plądrowania ich świątyń przezchrześcijan podjudzanych przez biskupów, opatów i mnichów. W 347 r. OjciecKościoła Firmicus Maternus zachęca władców: „Niechaj ogień mennicy albo płomieńpieca hutniczego roztopi posągi owych bożków, obróćcie wszystkie dary wotywnena swój pożytek i przejmijcie je na własność. Po zniszczeniu świątyńzostaniecie przez Boga wywyższeni”.VI w. – Na mocycesarskiego dekretu, wszyscy poganie zostali uznani za ludzi bez majątku ipraw: „iżby ograbieni z mienia, popadli w nędzę”. Dekret ten dawał prawobezkarnego mordowania i grabienia niechrześcijan.
Lil-lake
kler, won do watykanu! Nieszczęsne dzieci!! Bardzo wam współczuję!
Maksymilian Waligóra
Weź nie pierdol
edek z fabryki kredek
Nie przepraszaj i nie kłam, żadne przepisy Franciszka nie pomogą. Wasza zgnilizna została ujawniona i powinna być osądzona. Gdyby teraz przyszedł Jezus Chrystus zapewne powiedziałby wam, że nigdy was nie znał.
edek z fabryki kredek
Dobry ksiądz to były ksiądzhttps://youtu.be/_zKloBIEAig
L P
Powinni was wszystkich powiesić za jaja ! A że robicie sobie z nas średniowieczny plebs to się szybko skończy !
Rafał Ruclak
Lache zrobią, kolejnym każcie przysięgać milczenie jebane kurwy.
Ar Kn
Jakim prawem wypowiadasz się w imieniu kościoła, prymas to honorowe odznaczenie. Sprawa nie dotyczy tylko gnieźnieńskiej diecezji. Przewodniczący episkopatu jest od tego.