Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Paweł Lisicki: z katolickiego punktu widzenia homoseksualizm jest potępiony w całej Biblii

Dodano: 2019-06-02

Wyświetleń: 18331

Czas trwania: 01:05:58

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Paweł Lisicki: z katolickiego punktu widzenia homoseksualizm jest potępiony w całej Biblii


         Będąc osobą rozpoznawalną, budzącą szacunek lub podziw nie wypada mówić, co się myśli lub w co się wierzy. Wszystko w obawie przed utratą stanowiska, pozycji, roli w sztuce lub jadu z ust kolegów. Niewielu ma odwagę mówić, co im przeszkadza i na jakie trendy nie ma ich zgody.

Jedną z takich osób jest Zofia Klepacka, która stała się obiektem ataków ze strony lewicy w związku ze swoją wiarą. Wszystko zaczęło się od tego, że jako katoliczka i matka negatywnie wypowiedziała się o „Karcie LGBT” wprowadzonej przez Rafała Trzaskowskiego. Po tym jak wystąpiła w filmie dokumentalnym "Zmierzch - ofensywa ideologii gender" została zaatakowana przez Kingę Rusin. FILM MOŻNA ZOBACZYĆ TUTAJ: https://www.youtube.com/watch?v=60pf5ypK5ZE&t=1s

 Do ataku przystąpiła cała rzesza celebrytów, którzy nie przebierali w środkach i słowach, żeby „zniszczyć” Zofię Klepacką.

Celebryci zapomnieli jednak o tym, że kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Poparcie dla medalistki wyrazili dziennikarze, sportowcy, aktorzy, którzy podobnie jak ona nie chcą być pod butem ideologii LGBT. Wszystkich połączyła akcja #NasReprezentujesz Swoje poparcie dla Zofii Klepackiej wyraził również Marek Miśko i Paweł Lisicki.

Dlatego dziś w programie „Wierzę” Marek Miśko i Paweł Lisicki porozmawiają o tym, czym jest LGBT i jakie niesie za sobą zagrożenia oraz jaki stosunek do homoseksualizmu powinien mieć katolik.        

Komentarze


buonq
pomyśleć, że kiedyś lisickiego chwalił sam czesław miłosz. niesamowitą ewolucję przeszedł ten człowiek.
Paweł Popowski
Religie akceptujące homoseksualizm:Kościół Szwecji,Unitarianizm,Kościół Danii,Kościół Anglikański,Reformowany Kościół Katolicki,część wyznań Judaizmu,Latający potwór spaghetti,Satanizm,religia niepopularna w afryce plemienna nazywa się woodu,religie neopogańskie np Asatru,Rodzimowierstwo słowiańskie,Wicca,Hellenizm,
Paweł Białobrzewski
Mentalne pojeby katolickie
prorok s
W liscie do Rzymian 1 roz .22 ,23 ,itd Pawel pisze o przyczynie powstania problemu z chomoseksualnoscia .Cala prawda .
Mogrimus
Co za bełkot. Klepacka nie obraża żadnych działaczy LGBT, tylko osoby homoseksualne. Ona może ich nazywać wynaturzeniem, a oni nie mogą się bronić. Gratuluję łysemu redaktorowi logiki.
poMocnyMichal
Od kiedy Lisicki jest teologiem lub ma coś wspólnego z biblistyką?
Sandra Wojno
Panie Lisicki, książka "KK wobec buddyzmu" jest faktycznie bardzo dobra, ale autorka nazywa się Anna Mandrela i jest z Katowic, nie z Krakowa. Wydała również książkę o życiu duchowym rotmistrza Pileckiego.Pozdrawiam :)
wiercik
Nie wierzę. Przecież to jest jakiś absurd. I ta czołówka... niech żyje strach, niechęć wobec ludzi i teorie spiskowe #wylaczstrach #wlaczmyslenie
Slawek Pawlak
Jak co tydzień prawdziwa uczta duchowa.
kris198720
Jest w zasadzie dosyc proste rozwiazanie na ten caly problem z homolobby z KK, wprowadzic przepis (musial by to zrobic Watykan, podobno chodza sluchy ze moze do tego dojsc dzieki Papiezowy Franciszkowi) ze znosi sie celibat ale automatycznie ksiadz musi posiadac zone, jak w prawoslawiu( tylko ze tam przymusu nie ma ale bardzo zadko zdaza sie kaplan niezonaty) . I oficialnie zakazac przyjmowania homo na ksiezy. Kosciol nie musi sie stosowac do praw komunistow z ue, sa takie czasy ze jak zaczna ludziom za bardzo srube dokrecac to beda musieli zaczac do nich strzelac a na to najwyzej sie jakies totalne lewactwo by zgodzilo. Nie wspominajac juz o tym ze praktycznie kazdy kraj na ziemi z automatu potepil by taka wladze...no bo skoro np wladza danego kraju by tego nie potepila to ludzie by sobie to poskaldali i zalapali ze skoro nie potepiaja to do swoich obywateli tez beda strzelac