Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Handel białymi niewolnikami (dr Jan Przybył)

Dodano: 2019-04-14

Wyświetleń: 98491

Czas trwania: 42:57

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Handel białymi niewolnikami (dr Jan Przybył)


         Relacja filmowa z wystąpienia dr Jana Przybyła na temat „Pominięta lekcja historii: Handel białymi niewolnikami”. Przez wieki muzułmanie porywali chrześcijańskich mieszkańców Europy i handlowali na targach niewolników. Niestety wiedza o tym procederze jest regularnie wymazywana z historycznej świadomości Europy w imię "politycznej poprawności" oraz lewicowej inżynierii społecznej dążącej do tego, aby Europejczycy wstydzili się swego pochodzenia. (Skierniewice, 15.02.2019)
----------------------------------------------------------------------------------------------
Działalność naszego kanału można wspierać dowolnymi wpłatami na konto: 88195000012006040342430002 
Tytułem: Darowizna
Kod SWIFT 
Idea Bank: IEEAPLPA 
Kod BIC Idea Bank: IEEAPLPA 
Konto dla widzów ze świata: PL88195000012006040342430002 
Konto Paypal: [email protected] 
Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!        

Komentarze


na argumenty
Działalność naszego kanału można wspierać dowolnymi wpłatami na konto: 88195000012006040342430002 Tytułem: DarowiznaKod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA Kod BIC Idea Bank: IEEAPLPA Konto dla widzów ze świata: PL88195000012006040342430002 Konto Paypal: [email protected] Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!
Bartek R
Ciekawy materiał pełen logicznej argumentacji. Ciekawy jestem ile więcej źródeł historycznych opisujących ten problem da się zdobyć. Ja sam nie mam problemu ze zrozumieniem i zaakceptowaniem tej argumentacji jednak nie sądzę aby powołanie się wyłącznie na dwa źródła było wystarczające. Przydałoby się opracowanie, które sięga głębiej w przeszłość, od samych początków niewolnictwa w północnej afryce, opracowanie które sięgnęłoby do źródeł z różnych okresów i z różnych źródeł. Taki sposób dostarczałby bardzo silnych argumentów.Szanuję przekonania religijne autora jednak mam wrażenie, że może to być poczytywane jako obraz pewnej skrajności i pośrednio zawężać krąg odbiorców. Sam nie chciał bym aby konserwatywny kościół katolicki mógł odbudować swoje wpływy w europie. Kościół jest anachroniczny i skompromitowany niezdolnością do rozwiązywania problemów wewnętrznych. Do pewnego stopnia wywołuje u mnie podobne odruchy wymiotne jak tęczowa propaganda. Niezależnie od tego podstawy moralne i kulturalne muszą istnieć bo nie jesteśmy "homo sovieticus". Tutaj widzę szansę dla etyki przy czym nie będzie to prosta sprawa bo władzę w europie dzierży lewica, która zdaje się mieć przewagę moralną którą skwapliwie wykorzystuje do dyktowania nam co jest dobre a co złe. Lewica dla której nie ma historycznie wytyczonych granic postulatów uznawanych za społecznie niedopuszczalne. Prawica ma to za sobą i bardzo łatwo użyć doświadczeń historycznych jako papierka lakmusowego do identyfikacji ekstremistów na podstawie doświadczeń drugiej wojny światowej. Lewica takich barier nie ma , lewica takich hamulców nie czuje. Dlatego pluje na korzenie z jakich wyrastamy, nieważne jakie by były. Kim jest człowiek bez szacunku do dziedzictwa i korzeni?
Durtu Treeman
Cieszy mnie ze jeszcze ktos ma odwage o takich sprawach mowic. Choc nie oszukumy sie, malo osob dzis chce sie interesowc z kim ma do czynienia. Wystarczy obled wciskanej na sile i nie pytajacej nikogo o zdanie tolerancji. Darmowej, ponizajacej, bezsensownej i jednostronnej tylko ze strony Europejczykow.
Grzegorz Świnder
W Zamku Sieraków był podobny wykład .
Święta Tradycja versus ocean przeciwności
Prawie doskonała robota, świetna https://swietatradycja.wordpress.com/tag/biskupi/
krzy sztan
Wspaniałe wykłady tylko dlaczego pomijają najważniejsze, niewygodne dla kościoła fakty?
krzy sztan
Papiestwo też w imię takiego samego pokoju podbijało świat siłą. Przepraszam, nie w imię pokoju tylko miłości!!!
Jarek Makowski
Świetna książka kupiłem przeczytałem
Noemi Tatar
Wszystko pieknie tylko szkoda ze w Polsce nie szanuje sie rodzin wielodzietnych . Kiedy widzi sie kobiety z malymi dziecmi(wiecej niz 2 ) to mowi sie ze ida po 500 +. Takie rodziny sa zaszczute niestety .Nikt ich nie szanuje .Nie tedy droga moi drodzy.Trzeba wspierac polskie rodziny i zachecac do tego zeby bylo duzo dzieci jesli chcemy zeby muzulmanie nie zajeli naszych terenow. Inaczej wymrzemy bo muzulmanie maja duzo dzieci i ich nie morduja przez aborcje .Sama Maryja przepowiadziala Brunonowi Cornecchioli wiele lat temu ze przyjdzie do nas poganski narod jesli Europa sie nie nawroci . To sie dzieje na naszych oczach obecnie a przyczyna tego jest  wlasnie grzech aborcji . Nic po nas nie zostanie dokladnie tak jak to sie stalo z zaginionymi plemionami Izraela ktorzy to nie dochowali wiernosci Bogu .
eryk bania
tez fakt zopisywany wczesniej, zona faceta z polski wyjechala do siostry do angli, w polsce nie mieli dzieci gdyz byli na dorobku. malrzenstwo przed 30. gdy ta kobieta wrocila z angli to za kilka miesiecy urodzila czarne dziecko gdyz w angli poszla w tan i dala czarnemu.w polsce facet wniosl o rozwod i dostal a placici nie musi gdyz nie jego dziecko mimo blagan zony i tesciowej, mogly pomyslec wczesniej