Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Stanisław Michalkiewicz: pomysł decentralizacji Polski świadczy o bezradności obozu zdrady narodowej

Dodano: 2019-06-12

Wyświetleń: 39916

Czas trwania: 18:40

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Stanisław Michalkiewicz: pomysł decentralizacji Polski świadczy o bezradności obozu zdrady narodowej


         Platforma Obywatelska oraz skupiona wokół niej opozycja mają nowy plan, jak wygrać w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Legalizacja związków partnerskich, zmiana konstytucji, likwidacja części ministerstw - to tylko niektóre z pomysłów.

Ugrupowane kierowane przez Grzegorza Schetynę domaga się również ograniczenia władzy centralnej i przekazania kompetencji samorządom. Brzmi fajnie? No nie… Pomysły Platformy Obywatelskiej, nieszczęśliwie dla nich, zostały zauważone przez Rafała Otoka-Frąckiewicza i Stanisława Michalkiewicza, którzy w programie "W podwójnym nelsonie" porozmawiają o nowych planach totalnej opozycji.

Zapnijcie pasy, usiądźcie wygodnie i zaczynamy!

Cotygodniowy komentarz do spraw bardziej i mniej bieżących. Duet, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Stanisław Michalkiewicz w towarzystwie Rafała Otoka-Frąckiewicza. W każdą środę o godzinie 20.00. Wszystkie chwyty są dozwolone!        

Komentarze


Weronika Mróz
Gmina Polkowice i gmina Bielawa Panie Stanisławie tego siē nie da nawet porównywać gmina Bielawa szybko by się musiała wyłudzić A szkoda by było bo piękne tereny
Mr. Nobody
Aj waj! 😂
kisielew100
Wierzę w to że prawdziwi POLACY uratują POLSKĘ, przed tym PLUGAWYM ,towarzystwem !!Plują na nas ze w wszystkich stron , żydzi ,NIEMCY,UKRAIŃCY ,ROSJANIE,LITWINI!!To wygląda jak w powieści H .SIENKIEWICZA ,POTOP!!
Krzysztof Miłoński
Pozdrawiam obu Panów.
Mikołaj Wieczorek
Dlaczego odłączenie północnych Włoch nie jest na rękę Niemcom?
SaycoRa
Aj waj!
Lech Marciniak
Wydaje mi się , że w przyszłości Polska od Wisły na Wschód będzie pod wpływami Rosji a od Wisły na Zachód pod wpływami Niemiec
semigrant
na koniec redaktor wyraźnie nie docenia polskiego klimatu. oj mylisz się i to bardzo
Sz Fenek
Trochę to utopijne mi się wydaje to przeniesienie funkcjonowania przedsiębiorstwa na poziom gminy, to może w ogóle niech nie pobierają gminy podatków skoro kierunek dla ich "egzystencji" ma być przekształcanie się w raj podatkowy i ciekawe jak po takim "wyjeździe" dużej firmy ma gmina funkcjonować, a także obywatel w takim kraju, gdzie chwilę gminy będą zawierać sojusze.
Robert Kowalski
Czak michalkiewicz ...Czak Norris ubeckiej wszechwiedzy i zulus Czaka czerwonych