Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

10 faktów potwierdzających, że nawet królowa Anglii ma dziwne zwyczaje

Dodano: 2019-01-06

Wyświetleń: 1444291

Czas trwania: 09:08

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 10 faktów potwierdzających, że nawet królowa Anglii ma dziwne zwyczaje


         Czasami ludzie mają swoje dziwactwa, które przywołują uśmiech na naszych twarzach i zwykle myślimy jakim dziwakiem jest dana osoba. Jednak dzięki tym ekscentryzmom każdy z nas jest inny, szczególny i zabawny. Królowa Elżbieta II nie jest wyjątkiem. Ona też ma kilka swoich dziwacznych nawyków. 
Jasna Strona przygotowała dla was kilka ciekawych faktów na temat królowej. Niektóre z jej dziwactw mają logiczne wytłumaczenie, inne po prostu czynią ją czarującą osobą. Gotowi by poznać lepiej Królową Elżbietę i jej ekstrawagancje? Oglądaj nasz film! 
 
TIMESTAMPS:
Królowa nigdy nie podróżuje bez własnego pojemnika z krwią 0:33
Królowa zabrania otwierania okien 1:17
Królowa nie znosi kostek lodu 2:07
Królowa nosi w torebce przenośny wieszak 2:51
Królowa nie przepada za brodami i garniturowymi muchami 3:51
Cała odzież królowej jest ponumerowana 4:35
Królowa nie je zup ani ziemniaków 5:36
Królowa uwielbia maliny, jednak nigdy nie je ich publicznie 6:24
Królowa ma specjalną służącą do rozciągania butów 7:12
Królowa używa tego samego lakieru do paznokci od 1989 roku 7:51
 
#królowaelżbieta #rodzinakrólewska
 
Foto:
Księżna Cambridge przybywa do Roe Green Junior School w Brent w Londynie gdzie zapoczątkowała program zdrowia psychicznego dla szkół najnowszej kampanii Heads Together oraz spotkała się z uczniami i nauczycielami, a także wzięła udział w lekcji przygotowanej w celu pomocy  i wsparcia zdrowia psychicznego dzieci. Autor: Photoshot/Avalon.red/REPORTER, https://www.eastnews.ru/pictures/picture/id/61730764/i/0/t/0
Królowa Anglii Elżbieta II biorąca udział we mszy w Westminster Abbey dla uhonorowania 100-ej rocznicy powstania Royal Air Force (RAF), Londyn, 10 lipca 2018r. Autor: Ray Tang/Imago Sport and News (Imago)/Xinhua/EAST NEWS, https://www.eastnews.ru/pictures/picture/id/65525754/i/0/t/0
Animacja stworzona przez Bright Side.
 
Muzyka Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/
 
SUMMARY:
- Królowa Anglii nigdy nie zapomina zabrać ze sobą opakowania własnej krwi, na wypadek gdyby konieczna była transfuzja.
- Królowa Elżbieta II zabrania otwierania niektórych okien w pałacu tylko po to by budynek przez cały czas wyglądał perfekcyjnie z zewnątrz, a otwarte okna mogłyby zrujnować efekt. Dlatego okna w Pałacu Buckingham są otwierane tylko o ustalonych godzinach.
- Wszyscy mamy dziwne, a czasem nawet nieracjonalne idiosynkrazje. Królowa Elżbieta II nie znosi kostek lodu w szklance. O wiele bardziej muzykalne są dla niej kulki z lodu i właśnie ich używa do chłodzenia swoich napojów.
- Królowa Anglii wysyła sygnały do swojej świty przy użyciu torebki. Na przykład, kiedy w trakcie kolacji kładzie ją na stole, oznacza to, że chce opuścić towarzystwo w ciągu następnych 5 minut. Kiedy zaś kładzie torebkę na podłodze, to znak, że jest kompletnie znudzona konwersacją i chce aby jej dama dworu przyszła jej z pomocą. Jeśli jednak wiesza torebkę na przenośnym wieszaku, który mocuje pod stołem, oznacza to, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i że królowa doskonale się bawi!
- Jeśli chodzi o wygląd i styl, każdy ma swoje oczekiwania, które wywołują w nim takie a nie inne wrażenia podczas pierwszego spotkania. Jej wysokość nie przepada za włosami na twarzy. To dlatego w jej najbliższym otoczeniu trudno znaleźć wiele owłosionych twarzy.
- Elegancka królowa nie żartuje kiedy chodzi o ubrania. Cała jej odzież jest ponumerowana i zapisana w specjalnym zeszycie, w którym zanotowane jest gdzie i kiedy Jej wysokość nosiła dane ubranie.
- Preferencje żywieniowe królowej również są niezwykle osobliwe. Na przykład nigdy nie je zup ani ziemniaków! Oczywiście, dania te są nadal serwowane w Pałacu Buckingham, każdemu kto za nimi przepada.
- Umówmy się, rozbijanie butów nie należy do przyjemności. Czy nie wspaniale byłoby mieć kogoś kto robiłby to za nas? No cóż, królowa najwyraźniej przemyślała sprawę i sprawiła sobie specjalną służącą o tym samym numerze buta co ona.
- Nawet jeśli królowa Anglii kocha eksperymentować z kolorami swoich ubrań to jeśli chodzi o lakier do paznokci pozostaje ona wierna jednej marce od ponad 30-tu lat! Według informacji zamieszczonej na stronie internetowej firmy Essie, kolor lakieru nosi nazwę “Ballet Slippers”, kosztuje zaledwie $9 i jest absolutnie ulubionym lakierem królowej Elżbiety.        

Komentarze


Neko Miko
"Przy pomocy służącej" Matko!Przy pomocy czegoś.Z pomocą kogoś.RAZ I NA ZAWSZE ;x
unicorn xd
W 5 minutę Craft jest że warto mieć taki wieszak z przyssawką jakby nie było w publicznej toalecie ( xd lub nie.) (Ale teraz naprawdę"xd".)
Genowefa Bożydar
SzczerzeIle te stare prochno moze zyc?
Misiak Kowal
A najważniejsze?! Gdzie jest info o tym, że jest reptilianką?!
ruchomana ekskluzywna
Kto w to wierzy ...Bo ja nie ... 😝😜
Katherine Harris
Diety zawsze były dla mnie uciążliwe. Jednak zdałem sobie sprawę, że musiałem schudnąć i tak szybko, jak to możliwe. Zacząłem cierpieć na wysokie ciśnienie krwi, ciężkie nogi i duszność. Myślałem, że utrata wagi będzie koszmarem, ale to było łatwe i szybkie. Udało mi się schudnąć z Black Latte (-> https://tinyurl.com/blacklattepl ), o którym słyszałem o korzyściach. Postępowałem zgodnie z instrukcją i schudłem 21 kg w ciągu 2 miesięcy! Nigdy nie byłam taka chuda! Dziękuję bardzo tym, którzy wymyślili ten wspaniały produkt!
Wiktoria Wnuczko
Zdziwiło mnie że królowa nie jada ziemniaków...
Marta Sochocka
Ach te borówki gdy nie możesz znaleść emoji borówek
Kasia Orych
Jakie to irytujące, że na każdym Twoim filmie wspominasz o subskrypcji
Zbychu Ko
Pines