Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Komentarz Tygodnia: Partia Bojaźń i Drżenie

Dodano: 2019-02-27

Wyświetleń: 190176

Czas trwania: 45:32

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Komentarz Tygodnia: Partia Bojaźń i Drżenie


         Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► http://bit.ly/2hpaHeW
Książka "Szlag trafił!" ► http://gadowskiksiegarnia.pl

O fatalnej w skutkach konferencji bliskowschodniej w Warszawie i wspaniałej postawie irańskich intelektualistów, o Koalicji Obywatelskiej, o pomniku Rzezi Wołyńskiej, na który nie ma miejsca nigdzie w Polsce, o planach odebrania SDP domu przy Foksal, o planach Marszu Życia w muzeum Auschwitz 14 sierpnia, o filmie Zimna Wojna, a w post scriptum kilka słów o pomniku emigracji irlandzkiej w Filadelfii.
_

"Święci z Doliny Niniwy" to opowieść o tym jak nie utracić nadziei i wiary mimo doświadczenia piekła na ziemi. Wesprzyj produkcję filmu o chrześcijanach na Bliskim Wschodzie:

► http://www.gadowskiwitold.pl/wsparcie.html
__

http://gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności        

Komentarze


Z Polski
Panie Gadowski,specjalnie to Panu nie ufam.Jest Pan lawirantem i taką fałszywką aby zamącić w narodzie.Oprócz tego co Pan proponuje,to w Auschwitz powinna być jeszcze modlitwa,o tym ci pseudopatrioci zwykle zapominają bo tak naprawdę nie chodzi im o dobro naszego narodu,ale własne partykularne interesy,ew interesy narodu który się sam wybrał.Nie wiem,zobaczę,może się wybiorę,ale wówczas z różańcem w ręku.Taki różaniec za wszystkie ofiary nazizmu powinien być odmawiany przez całą drogę przez ten obóz.
Łukasz
Dodatki socjalne to dobrze? Pierdolnij się w głowę bolszewiku...
WilhelmusMax
Panie Witoldzie, coraz bardziej Pana lubię. A co do księży Salwatorianów, to bardzo porządny zakon, mówię to przez pryzmat wieloletniej z nimi współpracy.
Maria
Policja estetyczna. No niemożliwy Pan jest... Pozdrawiam serdecznie.
M
Paszoł won ty pisiorski dziadu
Krystyna Jarosz
Brawo Panie Witoldzie za "jaja". Przestańmy się bać mówić o Żydach. Bo my Polacy walczyliśmy o żydowską wolność.
Pierrun
Brawo Panie Witoldzie! Nazywajmy rzeczy po imieniu: gówno jest gównem!!! Robię tak od dawna i przez to mam... niewielu znajomych:-/ Do idioty אידיוט feldkurata KATZA: ch.ci.w.d...!!! לזיין אותך בתחת Czy za takie słowa czeka nas ustawa 1066 o "bratniej pomocy" ? Morawitz to wszawy zdrajca בּוֹגֵד !!!
Agnicha
Proszę nie przepraszać, moim zdaniem i tak jest pan zbyt łagodny. A tak na marginesie, jak Pan odniesie się do słów min.Czaputowicza, który twierdzi iż ustawa 447 jest nic nie znacząca i sprzeczna z prawem międzynarodowym... Jakoś nikt nie wspomina Jałty...Pozdrawiam
Jerzy Jarski
Popierajmy RUCH NARODOWY ! zamiast PO-PIS-PSL-SLD. P.GADOWSKI ma rację POLSKA przydupasem USA-IZRAEL.
mirodziki
Panie Witoldzie. To samo we Wroclawiu, tylko mniej pieśni ludowych.