Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Skor - Campo di Fiori (prod. Mihtal) AZYL 2019

Dodano: 2019-04-19

Wyświetleń: 162946

Czas trwania: 04:31

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Skor - Campo di Fiori (prod. Mihtal) AZYL 2019


         PREORDER - http://www.skor.pl 

"Campo di Fiori" jest drugim singlem z najnowszego albumu Skora "AZYL". Za stronę muzyczną płyty w całości odpowiada Mihtal. Premiera zaplanowana została na 16.05.2019. Przygotowaniem video zająła się ekipa MyVision Production. W klipie udzieliły się również specjalistki od pokazów ognia, czyli dziewczyny z grupy Mamadoo Fireshow https://www.mamadoo.pl. Produkcja klipu została wsparta przez firmę TOP10 Fajerwerki https://fajerwerkimarket.pl/.

Wokal/Tekst - Skor (https://facebook.com/eskaoer) 
Podkład - Mihtal (https://www.facebook.com/MihtalOfficial) Mix/Mastering - MaZo Studio (https://facebook.com/MazoStudioMuzyczne) 
Pokazy ognia i dymu: https://www.facebook.com/MamadooFire/
Video - MyVision Production (https://www.facebook.com/MyVisionProduction/)
Pirotechnika: https://fajerwerkimarket.pl/        

Komentarze


Gienek Łazega
Dziękuje skor uratowałes mnie
Sncymon Ancymon
Dziękuje..
Yoasia26 poprostu
Dlaczego tak malo ludzi kuma ze to artysta i czemu nie ogarniacie tekstow !
mafision 😀
👊🏻❤️
Krzysztof Sikora
2019
Krzysztof Sikora
No i o to chodzi Skor poeta chip chopu wrucil
KaRo xD
Coś cudownego. Tekst zapiera dech w piersiach, a z teledyskiem tworzy piękną całość. Idealne nawiązanie do wiersza, ale też życia. Ukazano tak wiele, nie gubiąc sensu. Nawet opaski nie są przypadkowe, bo symbolizują ślepotę ludzi, obojętność na wydarzenia, cierpienie, ból. Zapomnienie tych wydarzeń. Ludzie żyją, bawią się jakby na placu Campo Di Fiori nic się nie stało. Cieszą, gdy gdzieś ktoś cierpi, jak za murami Getta Żydzi. Innych zasmuca. A ja czuję duszę tego dzieła, która mnie wypełnia. Uwielbiam tu wracać. Gdy na języku polskim zajęliśmy się tym wierszem, to ta nuta grała we mnie. Skor, to taki artysta, którego można porównać do Bruna. Giordano nie mógł być zrozumiany w swoich czasach, bo był wybitną jednostką. Dopiero późniejsze pokolenia zaczęły dostrzegać w nim kogoś więcej. Teraz. Słuchaczy jest nie wiele w porównaniu do innych pseudoartystów. Lecz jestem pewna, że te grono sukcesywnie będzie wzrastać. A kto wie. Może nasze pokolenia będą interpretować teksty Skora do matury. Wreszcie będzie sens w tym wszystkim. ❤️
Luq 5
Co to za slowa w podkładzie ?
george mocanu
👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Sam Smoke
Czasami trzeba kogoś przemilczeć.. Jesteś "Biegiem"