Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

19 produktów spożywczych dla szybszego zbudowania mięśni i przybrania na wadze

Dodano: 2019-03-09

Wyświetleń: 279138

Czas trwania: 11:14

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 19 produktów spożywczych dla szybszego zbudowania mięśni i przybrania na wadze


         Jak szybko przypakować? Niektórzy ciągle próbują pozbyć się tłuszczu, inni mają problem, żeby przytyć. Jak na ironię, śmieciowe jedzenie nie pomoże tym, którzy nie mogą przybrać na wadze. Rozwiązanie tego problemu jest proste: jedzcie pokarmy bogate w zdrowe tłuszcze i białka, jak mleko, awokado, orzechy i łososie. Włączenie tych produktów do diety w postaci przekąsek, dań głównych lub dodatków posiłków pomoże wam przytyć. A jeśli połączycie dietę z regularnym treningiem, rozwiniecie też swoje mięśnie.

Jasna Strona przygotowała zestawienie 19 najlepszych produktów spożywczych, które będą ciekawą alternatywą dla nudnych piersi z kurczaka i pomogą wam przybrać na wadze i zbudować masę mięśniową.CZAS:
Milk 0:23

Homemade protein shakes 0:58

Avocado 1:55

Red meat 2:27

Beef jerky 3:03

Tofu 3:30

Oily fish 3:54

Tilapia 4:17

Scallops 4:49

Whole eggs 5:10

Brown rice 5:46

Beans 6:27

Chickpeas 6:58

Buckwheat 7:21

Lentils 7:55

Nuts 8:26

Dried fruits 8:59

Soybeans 9:40

Dark chocolate 10:12Muzyka: Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/STRESZCZENIE:

- Jedno z badań opublikowanych przez American Journal of Clinical Nutrition udowodniło, że picie chudego mleka po treningu pomaga budować masę mięśniową skuteczniej, niż jakikolwiek napój z białkiem sojowym


- Mimo że koktajle proteinowe kupowane w sklepach są dobre, wiele z nich zawiera mnóstwo cukru i nie ma prawie żadnych wartości odżywczych. Lepiej przygotować taki napój samemu, aby zapewnić ciału wszystkie składniki niezbędne do przybierania na wadze i rozbudowy mięśni.


- Awokado jest najlepszym źródłem zdrowych tłuszczów! Jest bardzo odżywcze i zapewnia ogromne korzyści zdrowotne, które przydadzą się na drodze do imponujących mięśni.


- Czerwone mięso ma w sobie praktycznie wszystko, co potrzebne przy przybieraniu na wadze i budowaniu mięśni. Przede wszystkim zawiera leucynę i kreatynę, dwa składniki niezbędne do stymulacji białek mięśniowych i tworzenia się nowych tkanek.


- Według firmy DuPont Nutrition & Health białko sojowe zawarte w tofu jest jednym z najlepszych roślinnych białek. Z tego powodu warto włączyć go do diety budującej mięśnie.


- Tłuste ryby takie jak łosoś i tuńczyk dostarczają organizmowi wysokiej jakości białek i zdrowych tłuszczów, które nie tylko pomagają szybko nabrać mięśni, ale są także korzystne dla zdrowia.


- Tilapia nie zawiera aż tyle zdrowych kwasów tłuszczowych co łosoś i inne tłuste ryby, ale posiada własne zdrowotne właściwości. A najważniejsza z nich to mnóstwo białka!


- Jajka są najlepszym produktem dla zdrowej rozbudowy mięśni. Łączą w sobie wysokiej jakości białka, zdrowe tłuszcze i przeciwutleniacze, dzięki którym są jednym z najbardziej skutecznych pokarmów w zwiększaniu masy ciała.


- Już jedna porcja brązowego ryżu dostarczy organizmowi niezbędną dawkę węglowodanów i kalorii, przy bardzo małej ilości tłuszczu.


- Bogata w proteiny, niskotłuszczowa, tania i łatwo dostępna – tak, to właśnie fasola! W szklance ugotowanej fasoli pinto, czarnej lub nerkowatej zawarte jest około 14 gramów białka.


- Soczewica to tajna broń, którą musicie wykorzystać, jeśli chcecie szybko przybrać na wadze. Wyróżniamy 3 główne rodzaje soczewicy: brązowa, zielona i czerwona. Wybierzcie ulubioną soczewicę, dodajcie do innych zdrowych posiłków jak ryż, zupy i sałatki, a efekty będą jeszcze większe.


- Orzechy i masło orzechowe to kolejne dwa produkty, które powinny znaleźć się waszym budującym mięśnie jadłospisie. Praktycznie wszystkie zawierają dobre kalorie, białko i zdrowe tłuszcze.


- Suszone owoce takie jak ananasy, czereśnie lub jabłka też przyczynią się do rozbudowy masy mięśniowej! Wbrew powszechnej opinii, owoce nie tracą składników odżywczych podczas suszenia, ponieważ błonnik w nich zawarty zatrzymuje wszystkie witaminy.- Gorzka czekolada pomaga wyrzeźbić ciało! Chodzi o to, że ta, zawierająca co najmniej 70% kakao, jest doskonałym źródłem rzeciwutleniaczy, które poprawiają zdrowie i sprawność fizyczną.


******
Zasubskrybuj nasze kanały:

5-minutowe Sztuczki 
https://www.youtube.com/channel/UCu97FKL3I1KKTETTfiD9eEw
5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIEWCZYN https://www.youtube.com/channel/UCitjKUnNBOqAm__CG1tPzqQ
5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI https://www.youtube.com/channel/UCM6fZAvqS8Oc-ktUvGF1Log
PRAWDZIWE HISTORIE https://www.youtube.com/channel/UCEcDnjvh9epjFFfP5rwzKcA        

Komentarze


Matthew MT
twarog jest bardzo dobry. z tego co slyszalem...kiedys :)
RED ORION
Serek wiejski
Antkovskyy Fortnite
Nieprawda. Mięso nie daje siły. Jest dużo ludzi na wegańskiej diecie i nie raz pobiły rekordy w różnych sportach. Zauważcie że gdy zjecie 2 steki na obiad odrazu musicie się położyć. Gdybyście zjedli różne warzywa moglibyście przejść z 1,5 km. I to jest właśnie „siła od mięsa” 😂
End
Jestem wegetarianką... Co mogę jeść zamiast mięsa..?
Marcin888
Jakie gówno jebać ten kanał
Darek D
w dzisiejszych czasach mleko to nie ma nic wspólnego z mlekiem które było kiedyś tak jak inne produkty bo firmy lecą masówkę nie ważna jakość tylko ilość klient kupi a jak nie kupi drugi raz to nic sa inni idioci
Lucyfer PL
5:40 to ty jesteś ona?
Filip Ks
Czy tylko ja teraz jestem głodny
hEh
Siła, masa, brak kurasa. 🤣🤣🤣
Lukasssq
Zaserwować to ja ci mogę unsuba za te pierdolenie