Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Totalnie zielony kursant sprawił Zbyszkowi dużo radości! [Nauka jazdy]

Dodano: 2018-12-08

Wyświetleń: 419823

Czas trwania: 02:49

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Totalnie zielony kursant sprawił Zbyszkowi dużo radości! [Nauka jazdy]


         Oglądaj naukę jazdy na http://ttv.pl oraz w player.pl: https://player.pl/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-1,S06E01,98991
Subskrybuj TTV: https://www.youtube.com/channel/UCGcoim6d_uCndwGm_Rq7Nuw?sub_confirmation=1

Instruktorzy Łukasz Kmiecik i Edyta Bartosiak będą wprowadzać nowicjuszy w tajniki wiedzy o poruszaniu się pojazdem mechanicznym po ulicach. Zbigniew Chrzan przy pomocy modelu pokaże jak działa silnik, a na placu treningowym Justyna Kalisz zakręci w głowach swoim uczniom symulatorem dachowania. W pierwsze godziny na warszawskich ulicach wyjedzie pani Krystyna — sadowniczka. Szykujcie się na „arie operowe” w wykonaniu przerażonej kursantki! Całe szczęście, że ma obok siebie opanowaną instruktorkę Edytę Bartosiak. Jonathan „King” Brown pochodzi z Ghany. Jego życie zawodowe to przede wszystkim piłka nożna, ma też na koncie kilka piosenek. Czy do listy sukcesów dopisze zdobycie prawa jazdy? Teraz wszystko w rękach jego i instruktorki Justyny Kalisz. „Nauka jazdy” spełnia także niektóre marzenia swoich widzów. Klaudia Kozik, na co dzień sprzedawczyni w sklepie z ubraniami, od zawsze marzyła, żeby spotkać Łukasza Kmiecika. Przed nią pierwsze jazdy — tylko jak je zniesie jej idol? Instruktor Zbyszek Chrzan dostanie twardy orzech do zgryzienia — kursanta Kubę. Największą wadą nowego ucznia jest niepanowanie nad nerwami, a największą miłością — kibicowanie Cracovii. Co wyniknie z takiego połączenia?        

Komentarze


TTV
Cały odcinek dostępny w Player.pl! https://player.pl/playerplus/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-1,S06E01,98991
Profesjonalny Youtuber
Jak mu tlumaczyl i w ogole jak 3 metry przejechac a ja jak 1 raz mialem moją PIERWSZa jazde w zyciu to takpytalem sie go dzien wczesniej czy pierw na plac pojedziemy, bo nigdy nie jezdzilem etc on ze spoko plac placwsiadam do fury, dobra, ustaw wszystko, odpalaj maszyne i jedziemy do legnicy (miasto oddaleone o 36 km ode mnie)i tyle XD oczywiscie jako ze wyjazd byl trudny to pierwszy wyjazd zrobil za mnie, swoim sprzegłem, czego nie bylem świadom do momentu kiedy pomyslalem ze cos kuzwa za latwo idzie.Ale nie zmienia to faktu ze od razu od tak se jechać miałem, ale bylo gitt, jak na razie póltora roku bezkolizyjnej, bezwypadkowej jazdy!
do mi
Jeszcze z 2 to by ruszył ale z 3 ciężko będzie 😂😂😂😂
INWRAK PL
on chciał ja w ursusie c-360 odrazu z trójki
Patryk
Madmłazel madam, jak by miał maskę kobitki to po zachowaniu nie powiedziałbym że to facet.
KiBZyt
U mnie pierwsza jazda wyglądała tak: "jeździłeś coś kiedyś?". "tak"."to jedziemy na miasto"
Natalia Mielecka
O ludzie jak jak go uwielbiam. Taki pocieszny 😁
ciepła herbatka
przepraszam ale trochę ich shipuje
Team Bikers
Moja 1 jazda zaczęła sie pytaniem czy umiem jeździć no a ze umiałem to jeb 40km do innego miasta i spowrotem 😏 (wczoraj zdane z pierwszym)
Victoria J
On wyglada jak ten Aleksiej ze Stranger Things