Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Beata Kozidrak z piosenką "Co mi panie dasz" to prawdziwe show!

Dodano: 2018-01-26

Wyświetleń: 418210

Czas trwania: 04:35

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Beata Kozidrak z piosenką "Co mi panie dasz" to prawdziwe show!


         Obejrzyj "Warszawską Stolicę Sylwestra" w player.pl: https://player.pl/programy-online/warszawska-stolica-sylwestra-2017-odcinki,8021
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
ulubionych
Już 31 grudnia Warszawa będzie gościć największe gwiazdy polskiej muzyki, a wśród nich Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Sound’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Na sylwestrowej scenie wystąpi również jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu „Cheerleader”.
Goście na placu Bankowym, oraz widzowie TVN i serwisu player będą świętować tą wyjątkową noc pod hasłem „Warszawa – Stolica Sylwestra 2017”. „Od wielu lat miejskie sylwestry cieszą się ogromnym powodzeniem. Zabawa w przestrzeni miasta stała się już tradycją i oczekiwanym wydarzeniem przez warszawiaków, ale nie tylko. Przyjeżdżają na niego także mieszkańcy sąsiednich miejscowości Mazowsza, a także z bardziej odległych miejsc z Polski” – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m. st. Warszawy W ostatni wieczór roku, na placu Bankowym warszawiacy, a także widzowie TVN będą się bawić w rytmie największych przebojów muzyki rozrywkowej. Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej – Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Gościem specjalnym tegorocznej imprezy będzie jamajski piosenkarz OMI, zdobywca platynowej płyty w Australii, Danii i Szwecji za singiel „Hula Hoop”. Zagra on m.in. swój hit „Cheerleader”, który osiągnął blisko 1,5 mld. odtworzeń na youtube.com. „Tegoroczny Sylwester to wiele niespodzianek, które szykujemy dla warszawiaków i widzów TVN. Tej nocy, na placu Bankowym i przed telewizorami rozpoczniemy świętowanie 40-lecia istnienia zespołu Bajm. Mogę zdradzić też, że po raz pierwszy, wspaniałe polski diwy: Beata Kozidrak i Kayah zagrają razem. Właśnie na naszej scenie! To nie jedyny duet w scenariuszu. Kayah wystąpi także z Grzegorzem Hyżym. Wykonają utwór promujący komedię romantyczną produkcji TVN, „Podatek od miłości”. Zaprosiliśmy najlepszych z najlepszych. Wśród wykonawców znajdą się również uczestnicy naszych programów: Natalia Capelik – Muianga i Nick Sinckler. Gwarantujemy niesamowite multimedialne show i wspaniałą muzyczną rozrywkę.” – powiedział Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN. Imprezę poprowadzą lubiani przez widzów prezenterzy TVN: Agnieszka Woźniak-Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak, a także Filip Chajzer. O choreografię widowiska zadbają Agustin Egurrola.        

Komentarze


Wuzel
rocznik 1975 kierowca Tira i trasa do Marabella cieśnina Gibraltarska i kto mi tak dawał kopa na trasę jak nie Bajm ♥ na szczęście zostały nam Gwiazdy które się nie zmieniają i dają ognia mimo wiosen które nam umykają jak kilometry ♥
Đ Gritz
FAKEN - cięższe niż NIGHTWISH xD
Nicole Filipiak
Uwielbiam ❤️🥰
Anna Buryta
Wspaniała 👌👏👏👏👏....Petarda ....Brawa ..👍Głos ...OMG. ..🎶🎵🎶🎵
Ewa Ewa
Bez churków chyba nie dalaby rady. Chyba głos jej pada. Nie wyciąga gór A doły nie mają już siły. Gdy śpiewa równo to i tak brakuje blasku w głosie.
Mal Dem
Lubie jej piosenki ma ladny glos ale nie posiada za grosz gustu w ubioze.Jej kreacje sa zalosne.
magnesiara23
Beata ,czy PRL czy 21 wiek to zawsze klasyk.tak trzymać. Pozdrawia imienniczka;)
Probi
Cudo❤️❤️
Anita Domska
Jest moc !! ❤
Joanna Janicka
Pani Kozidrak - talent i klasa.