Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Mega protest Rolników w Warszawie. Płonące opony i słoma na ulicach! Kołodziejczak u Łukszy

Dodano: 2019-03-13

Wyświetleń: 40102

Czas trwania: 49:12

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Mega protest Rolników w Warszawie. Płonące opony i słoma na ulicach! Kołodziejczak u Łukszy


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Z Lutzkof
Jak się działkowcom nie podoba, że na wsi krowa o 5 rano muczy, kogut pieje to wynocha do Ciechocinka, Sopotu, Zakopanego. Mamy ten problem u nas na mazowieckiej wsi.Paniusi z warszawy przeszkadzało, że krowy wcześnie rano ryczą.Poszła na skargę do wójta.Ludzie to się w pale nie mieści!Nie powiem są też normalni nachodźccy z miasta którzy wiedzą z której strony koń ma ogon i nie narzekają.
Dominika Milena
Konfederacja!
Mariusz Zalewski
Jestem z Wami rolnicy! Tylko protestujcie dużo ostrzej , zeby bylo Was bardziej słychać, widać i czuć! Do boju i ognia!
Marcin Olesiński
Dobrze zrobili brawo 👏
PREPERS Marcin
Popieram Agrounia
Paweł Ziemiński
Gdy na początku sierpnia 2018 r. pojechałem do rodzinnej gminy Błaszki na spotkanie rolnicze z udziałem Michała Kołodziejczaka, to jako " prawdziwy przywódca" odebrał mi głos mówiąc, że on nie interesuje się polityką :))) A teraz widzimy jakby drugie oblicze lidera ? A czemu AgroUnia zamiast centrum miasta nie blokuje centrów logistycznych zagranicznych sieci handlowych, które łupią rolników ( Carrefoura, Auchan, Biedronki, Lidla i Kauflandu - czyli grupy Schwarz itd.)? Czemu nie blokują przejść granicznych z Ukrainą, przez które bezkarnie wlewają się pozajakościowe surowce rolne? czemu AgroUnia nie blokuje zakładów Sokołów i innych udających polskie zakłady ( w rzeczywistości należące do obcego kapitału i przerabiające duńskie lub niemieckie mięso itd ) ? Michał Kołodziejczak dokształcony przez suflerów od PR , w rzeczywistości zabiega o popularność, a nie o rozwiązanie problemów rolników i wsi, a także polskiego konsumenta. Nie jest możliwe rozwiązanie problemów wsi bez rozwiązania problemów państwa, jego suwerenności i powołania polskiego, narodowego, rzą[email protected]
fabian fabie
Zjednoczmy sie z rolnikami bez nich bez ich upraw zginiemy my Polacy wyjdzmy z nimi na ulice a zywnosc Polska jest najlepsza a nie te guwno naszpikowane hemia i holera wie czym jeszcze z zagranicy
Gabi Pochopien
Przyslijcie do Niemiec, bo tego tutaj nie mozna jesc.
Gabi Pochopien
Ja prosze Warszawiakow i Polakow aby otrzasneli sie, bo to juz jest za pozno. Wkrotce nie bedziecie mieli Co jesc. Tak was juz oglupili, ze az przykro sluchac. Dolaczyc sie do tych, ktorzy dobrze mysla.
Gabi Pochopien
My mamy tak parszywe jablka, ze nie mozna ugryzc (GMO)a Polskie sa bardzo smaczne. Dlaczego tak sie niszczy Polske i swiat.