Uwaga! Prowadzimy prace serwisowe. Mogą wystąpić problemy z działaniem strony, dlatego prosimy o niekupowanie kont premium.

Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

#JestemM MISFIT| Oficjalny Teaser Trailer

Dodano: 2019-10-05

Wyświetleń: 337256

Czas trwania: 32 sek

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału #JestemM MISFIT| Oficjalny Teaser Trailer


         Julia Morska ma siedemnaście lat. Od dłuższego czasu mieszka z rodzicami w USA. Tam chodzi do świetnej szkoły, ma wspaniałych przyjaciół i wiedzie życie, które jak sama mówi jest cudowne.
Co więcej, Julia jest utalentowana – śpiewa. Jej kanał w sieci cieszy się sporą popularnością. Wszystko się zmienia w chwili, kiedy rodzice Julii informują dziewczynę o zbliżającym się powrocie do Polski. Julia jest załamana, nadchodzą wielkie zmiany w jej życiu. Po emocjonalnym pożegnaniu z najbliższą przyjaciółką Sylwią, Julia wyrusza do Polski – kraju, o którym w sumie wie mało i nie jest pewna czego może spodziewać się po nowej szkole i kolegach.

Kierując się optymizmem i otwartością Julia przygotowuje się na pierwszy dzień w polskiej szkole. Szybko okazuje się, że rzeczywistość odbiega od entuzjastycznych wyobrażeń licealistki. Poznaje „Magentę”, klasową outsiderkę, a ta wyjaśnia Julii meandry szkolnych relacji. W tym miejscu rządzą EKIPY i każdy uczeń należy do jednej z nich. Pośród różnych ekip (skupiających sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków czy fanek pięknego looku) prym wiedzie ekipa VIP pod wodzą charyzmatycznej i wyniosłej Wiktorii otoczonej swoimi wyznawczyniami. Wiktoria nie daje szans Julii. Widząc w przybywającej z zagranicy dziewczynie zagrożenie, klasyfikuje ją jako LBE – laskę bez ekipy. Ale to nie koniec, bo chcąc upokorzyć jeszcze bardziej Julię nadaje jej miano MISFIT, czyli mało instagramowej, snapchatowej i tępej. Oznacza to najniższą pozycję w szkolnej hierarchii.        

Komentarze


No
Już emotki lepsze...
DIY
Ogólnie według mnie to film jest dobry dla młodszej widowni ale ich gra aktorska... ( nie mam nic do youtuberów wystepujacych w filmie a kilku z nich oglądam )
kitty 22
Ja mam pytanko od ilu to jest lat?😁
Vika_876
To będzie super
Andziax 888
https://www.youtube.com/watch?v=crvjlLrU1xc hmmmm plagiat?
Bóbr Machinka
Chciałabym, aby były faktycznie takie szkoły w Polsce np. z takimi kolorowymi ścianami itp. a w większości szkołach (np. w mojej) nawet mydła w toaletach nie ma xDDD
Karoś *-*
Ach tak ta cudowna gra aktorska ,ja się pytam jaki geniusz wpadł na ten cudowny pomysł zrobienia filmu z yutuberami :')
Barbara Pilarska
Grasz w filmie a i inni yutuberzy też to fajnie
Non 100%
Kolorowa szkoła hmmm. Brakuje tu komunistycznej szarości kurwa.
Karolina Karolina
wszystkiego cringe oprócz karolaka