Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Czym Jest Sens Życia i Jak Go Odnaleźć

Dodano: 2018-11-05

Wyświetleń: 68650

Czas trwania: 19:45

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Czym Jest Sens Życia i Jak Go Odnaleźć


         Dzisiaj temat sensu życia. Opowiem o tym czym jest sens życia i czemu to nie jest to co pewnie myślisz, że jest, jak możesz znaleźć sens życia i co się zmieni kiedy go znajdziesz i o tym czemu tytuł tego filmu jest kompletnie bez sensu.

Masters Newsletter: 
http://eepurl.com/cQoljL 

Więcej na temat Coachingu: 
http://selfmastery.pl/coaching/ 

O mnie: 
http://selfmastery.pl/o-mnie/ 

Kontakt: 
http://selfmastery.pl/contact/ 

Spokojnego tygodnia:) 
Magda        

Komentarze


elzbieta marciniak
Bardzo podoba mi sie to co mowisz co nie znaczy ze jest łatwo zmienić dotychczasowe myślenie na ten temat.Dotykasz ciekawych tematów .Dziękuję.
Agata Szwed
Bardzo dziękuję za ten film. Cieszę się, że powstał
_ Kalafioreg _
Ale skoro cel życia jest tym co ma ci pomóc przetrwać cierpienie, je zlikwidować lub nadać mu sens, to nadal, po co mamy przetrwać cierpienie, po co mamy je niwelować po co żyć, po co umierać, nie wiem, czy ja tego nie rozumiem, czy tu nie ma na to odpowiedzi... Nawet jak w życiu nie ma cierpienia, to nadal, po co mamy żyć... Czy takie myśli ma każdy, czy tylko ze mną coś nie tak, mam nadzieję że jednak to normalne i da się to wyleczyć. Może to co pisze jest głupie, trudno mi powiedzieć, nie znam się.Dobranoc, mówiła zagubiona w życiu osoba :')
iron cris
Jesteś absolutnie numerem jeden !
Jimmy Majlas
Móc napić się z panią herbaty oraz porozmawiać to byłoby coś! Niesamowita wiedza przekazywana luźno 💪 oglądam od kilku dni pani materiały i znalazłem wiele rzeczy na siebie. Dziękuję ^^
Ana
Daje Ci suba za ten film. Zostanę na dłużej 😁
Kasia M.
Ja mam taką odpowiedź: radość, przyjemność, wygoda. Spójrzmy na sławnych, wielkich ludzi - poeci, malarze, aktorzy, muzycy - dostarczają nam rozrywki, pozytywnych emocji; wielcy naukowcy, badacze, lekarze - wynajdują lub stosują leki, które zwalczają ból, dokonują odkryć ułatwiających nam życie - elektryczność, samochód, internet. Itp. Itd. Wielcy ludzie to tacy, dzięki którym żyje się nam lepiej, wygodniej. Za 200 lat nikt nawet o nas nie będzie pamiętał. Czy życie jakiegoś Zenona z Torunia ma dla mnie sens? Przecież nawet nie wiem czy on istnieje. Zastanawiając się głębiej - czy życie np sportowców ma więcej sensu, niż np pracownika wodociągów. No to chyba prosty rachunek, że wolę świat bez lekkoatletów niż bez kanalizacji. Życie nie ma sensu, bo koniec jest zawsze taki sam.
Piotr Bez nazwiska
Dziękuję
Michał Cichy
Dziękuję chrupciu :-)
Katarzyna Kluczykowska
Bardzo wartościowy film, dziękuję!