Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

13. Królowa Pszczół: ul. Odkrytych Prawd [ks. Dominik Chmielewski & Piotr Tau Kowalczyk]

Dodano: 2019-04-18

Wyświetleń: 14255

Czas trwania: 14:36

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 13. Królowa Pszczół: ul. Odkrytych Prawd [ks. Dominik Chmielewski & Piotr Tau Kowalczyk]


         Polub profil naszej fundacji: http://www.facebook.pl/FundacjaON

Tytuł: Królowa Pszczół
Podtytuł: Ulica do Nieba
Typ: Rekolekcje
Autorzy: ks. Dominik Chmielewski SDB oraz Piotr Tau Kowalczyk
Realizacja video: Maksym Zgryza Film
Label: Bozon Records

🐝,,Królowa Pszczół: Ulica do Nieba" to rekolekcje wielkopostne poprowadzone przez ks. Dominika Chmielewskiego SDB, byłego mistrza wschodnich sztuk walki, który po niezwykłym doświadczeniu działania Pana Boga porzucił karierę wojownika ciała, przyjął święcenia kapłańskie i obecnie posługuje jako salezjański rekolekcjonista oraz Piotra TAU Kowalczyka, muzyka i rapera, który występując pod pseudnonimem Medium doświadczył głebokiego przebudzenia duchowego, nawrócił się i zmienił pseudonim na Tau, a obecnie prowadzi wytwórnię muzyczną Bozon Records, markę odzieżową Godline oraz Fundację ON. Prywatnie mąż i ojciec.

🐝Przed nami 13 zwięzłych, konkretnych i podanych w prostej i przestępnej formie ulic czyli etapów powrotu do żywej wiary.

🐝Zapraszamy serdecznie do polubienia, udostępnienia i komentowania.

🐝Zachęcamy również do wsparcia naszej Fundacji ON. Z Waszą pomocą będziemy mieli szansę na dynamiczny rozwój. Liczymy na pomocną dłoń!

🐝Wpłać darowiznę na cele statutowe:
🐝Numer rachunku: 90 1050 1416 1000 0090 8054 4837
🐝Adres: Fundacja ON
🐝Tytuł: Darowizna na poczet działań statutowych.

www.fundacjaon.pl

Bozon Records 2019

____________
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/2mJof6A        

Komentarze


Bozon Records
POMÓŻ NAM POMAGAĆ 🔥 Wpłać darowiznę na cele statutowe Fundacji: 🐝Numer rachunku: 90 1050 1416 1000 0090 8054 4837 🐝Adres: Fundacja ON 🐝Tytuł: Darowizna na poczet działań statutowych. Dziękujemy w imieniu całej Fundacji ON !
Hunterex
Tau, Gratuluję 100 000 tysięcy subskrypcji. Choć wiem że suby nie są dla Ciebie najważniejsze, i tak gratuluję. Coraz więcej osób słucha normalnego rapu, rapu z przekazem. Dziękuję Ci Tau, dziękuję Ci za to co tworzysz.
Ghanit Spinel Cynkowy
Byłem i jestem po ciemnej stronie w najczarniejszym miejscu gdzie nie ma nic. Czy jest nadzieja? Po tym już nie.
t7 kn5
https://www.youtube.com/watch?v=yy0OTp5r8A8Przestań czynić to co czynisz, człowieku.
Ma rtin
Ktos moze wie co to za utwor na poczatku?
Mąkiewicz Witold
Upadłem i znów wstałem, odszedłem daleko od wiary ale wróciłem. Teraz krok po kroku staram się pracować nad dyscypliną ducha i uczę się być ciągle lepszym człowiekiem. Proszę wybaczyć bezpośredniość ale dziękuje Ci za całokształt Piotrze bo to w jakimś stopniu dzięki Tobie, ponieważ znów na początku mojej drogi zaczynam od Ciebie. Pragnę pozdrowić równie wspaniałego człowieka jakim jest Ksiądz Dominik, jesteście panowie przykładem dla mnie. Życzę wam jak i wszystkim tutaj tym strapionym i zagubionym, przeżywającym życiowe rozterki Wszystkiego Dobrego. Bóg z wami!
Pan ŁOBUZEK
Piotrek ja tak nie potrafie jak ty
Jan Kot
I ja się ofiarowaałem i przylaczylem.
Paweł Horoszko
Nie podoba mi się to,że Tau siedzi w kościele w dresie. Kościół to nie bar czy speluna,żeby w dresiku łazić. Więcej szacunku dla Boga.
Mixes
Spoko rozumiem zapal i pasje ale taki czlowiek wchodzacy na ten film zupelnie z przypadku jak ja nie moze sie przebic przez 3 minuty filmu bo co to znaczy 'Zyje po to zeby poznawac boga'? Poznawac w sensie czytaj Pismo swiete i inne tomy i tak dalej? W zasadzie to ktorego boga? W roznych miejscach na ziemi jest 'modny' inny bog , zatem ktory to prawdziwy o ile to wogole mozliwe, ze jest jeden najprawdziwszy. Za duzo skrotow myslowych z ktorych nic nie jestem w stanie zrozumiec. Modlitwa 'przez dlonie maryji' (rozaniec) to jakas forma lepszego rodzaju skupienia niz modlitwa na kolanach? Cos jak medytacja oddechem? O co tu chodzi?