Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Dr Hubert Czerniak - inauguracja działalności Centrum Edukacyjnego Sudety - Wałbrzych, 05.05 AD 2019

Dodano: 2019-05-08

Wyświetleń: 7078

Czas trwania: 01:58:59

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Dr Hubert Czerniak - inauguracja działalności Centrum Edukacyjnego Sudety - Wałbrzych, 05.05 AD 2019


         Dr Hubert Czerniak o zamachu na życie i zdrowie Polaków i całego Narodu Polskiego - inauguracja Centrum Edukacyjnego Sudety - Wałbrzych, niedziela, 05.05 AD 2019

Liczymy na wsparcie naszych działań - albo jednorazowe albo regularne np. 10 zł miesięcznie.

Prosimy o przelew z adnotacją: „darowizna na Centrum Edukacyjne” - nr konta: 14 1950 0001 2006 6484 3788 0002

Zapraszamy na naszą stronę oraz do sklepu
http://edukacyjne-powisle.pl/
http://cep-sklep.pl        

Komentarze


Marysia Schwarz
A kto staje za koncernami farmaceutycznymi, przemyslem zbrojeniowym, bankami i mediami?Wiadomo kto, ale trzeba to nazwac Po imieniu.
Marysia Schwarz
Bardzo odwazne przeciwstawianie sie koncernom farmaceutycznym.Bravo Paine doktorze.
Zawsze Młoda
Ciekawy wykład ale ciezko sie slucha bo caly czas ludzie szepcza, dzieciaki krzycza. W takim halasie to ani oni ani my wszystkiego nie słyszymy.
Toshi san
Bardzo mądre słowa. Przekazuję tę wiedzę mojej rodzinie.
Piotr Rybak
Witam łapka w górę.pozdrawiam
Kamil Wolnyczlowiek7
Dr Hubert Czerniak na Ministra Zdrowia !!!!
Katka Reif
Szok! MON usuwa hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna” z wytycznych ws. kształtowania dyscypliny wojskowej.Oto wytyczne z 2017 roku: „Ukierunkować działalność wychowawczą na kształtowaniu odpowiednich postaw u żołnierzy nawiązującą do chrześcijańskich wartości Wojska Polskiego, etosu żołnierskiego, zasad żołnierzy niezłomnych, zgodnie z tradycjami oręża polskiego „Bóg, Honor, Ojczyzna”. A teraz wytyczne z 2019 roku: „Ukierunkować działalność dyscyplinarną na kształtowanie odpowiednich postaw u żołnierzy nawiązujących do wartości Wojska Polskiego, etosu żołnierskiego, historii wojskowości zgodnie z historycznymi tradycjami oręża polskiego”.
Purotu,Mata Moorea
Najlepszym lekarzem, jest nasz własny organizm, Trzeba się zawsze słuchać wewnętrznego głosu.Jak żyć , żeby nie chorować.Do życia potrzeba bardzo mało,,,, wystarczy zjeść 3 jajka popić śmietaną i podziękować Stwórcy za Życie.. !
Barbara Galeria
Drogi Panie Rafale, nagłośnienie szeleści i ma pogłos. Słucham Was z oddalenia i trudno wsz. zrozumieć. Ciekawa prelekcja Pana Doktora. Podzielę się z Wami moimi obawami. Śpią Polacy!!! Nie uda się dobudzić. Lubią oglądać mainstream telewizję, która ich dosłownie hipnotyzuje. Zasypiają z tv, jedzą przy tv. Obserwuję bliskich i sąsiadów i śpią. Nie można obudzić Polaków żadnym zaklęciem, dzwonkuem, alarmem. Tylko Pan Bóg ma taką moc! A może, to nie są Polacy? Mamy multikulturowość. Marksistowskie wychowanie ostatnich ostatniego pokole;, czyli ok. 60/70 lat wstecz mocnej propagandy, przekłamań historycznych, a nawet wycofania historii.Słabieńkiego nauczania w szkołach. "Oczadzeni" cieszą się, że mogą opłacać wielką rzeszę (przyrastającą) urzędników, która wygospodarowuje przecież dla nich 500+, 500 na krowe, 100 na świnię, 13-tkę dla emerytów (po wcześniejszym ograbieniu niektórych z nich. Ale oni już w tych marksistowskich sądach sprawiedliwości nie doczekają). Żaden Polak nie ma szans, aby w tych sądach go nie "kopnęli". Zniechęcając w ten sposób Polaków, żeby w ogóle zasypywali ich drobnymi sprawami. Ogólne przyzwolenie na bezprawie. Firmy wyłudzające od Polaków pieniądze. Jest ich całkiem dużo. Nie jest człowiek w stanie się wybronić, ponieważ są one zakładane przez prominentne osoby, które znają swoją moc i bezkarność w tym kraju. Już tylko naiwni szukają w niepolskich sądach sprawiedliwości. Kraj niewolników. "Smutno mi Boże..." https://wolnelektury.pl/katalog/lektura/hymn-o-zachodzie-slonca-na-morzu.html
Ewa Lis
Pan Czerniak już traci głos zdrowia i sił życzę