Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

4 czerwca - dzień wolności czy święto agentury? Przegląd Mediów

Dodano: 2019-06-03

Wyświetleń: 9659

Czas trwania: 39:43

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 4 czerwca - dzień wolności czy święto agentury? Przegląd Mediów


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


lenariuse
TAK TAK bo dla was narodowców lepszy był by rozlew krwi i walka kijami niż taka forma porozumienia z PRL
Bogdan Jakubek
4 czerwca to jest najzwyczajniejsz y dzien agentury.Nie powinnismy swietowac tego dnia.
jan kowalski
Apel do sądu okręgowego w Białymstoku?
Jacek Widor
25"31 "co na to feministki"? jak to "co"? że te szczęśliwe kobiety są tak głupie , że nie zdają sobie sprawy, jak straszliwej opresji są poddane. Feministki muszą im to uświadomić.
Want To Say AD REM
4 czerwca, tak tego dnia i miesiąca obalono rząd Olszewskiego, który chciał dokonać lustracji. Może więc lepiej "Dzień kapusia"?
Anna Paprocinska
Panie prowadzący, 200 tys. warszawiaków wybrało Cimoszewicza do Brukseli, to Polacy wybrali także innych aparatczyków PZPR Millera, Belkę i Huebner.To jest wynik braku rozliczenia komuny i konsekwencja grubej kreski.
Gabriel Pan
Dzień zdrady ! Bagno, po dziś dzień po szyje w nim siedzimy. !
grzes
4 czerwca - dzień wolności czy święto agentury? Dzień Hańby narodowej !!!!!!! Gdzie zmieniano wszystko tak żeby nic nie zmienić !!!! Złodzieje i sprzedawczyki .!!! To ich święto to oni wygrali.............!!!!!!!
Elżbieta Gadoska- Bistuła
Tak naprawdę to polskie elity zawsze służyły obcym państwom i żałowały kasy na obronność. To elity sprzedały Polskę Rosji , Prusom i Austrii ( wcześniej Szwedom). Dopiero jak ich tamci zaczęli z majątków kroić i gnoić to się przez 123 lata ogarnęli ( nie wszyscy), że warto mieć państwo z prawdziwego zdarzenie czyli własne polskie . Obecne ,,elity" też niczym się nie różnią od poprzedników. Służą obcym , bo nie ma za to kary śmierci jak w 20-leciu międzywojennym , jedni Niemcom , drudzy wiadomo komu...a lud głupi wszysko kupi .
kris198720
Wiadomo ze to 2, solidarnosc przecierz oficialnie byla sponsorowana i prowadzona przez usa(i ich sluzby, a kto rzadzi usa to kazdy zainteresowany wie) Tak jak caly ZSRR w Polsce rzad PRL tez by upadl i przeszli bysmy na "demokracje" (teraz tez nie ma przecierz demokracji) ale przynajmniej mieli bysmy Polski rzad a nie obcy jak teraz. Gadanie ze skonczyli bysmy jak Ukraina jest totalnie bezpodstawne. Tam wplywy rosyjskie szybko sie skonczyly a zaczely potomkow komunistow. U nas bylo by bardziej jak w Bialorusi tylko ze biorac pod uwage ilosc zloz i juz wtedy stosunkowo rozwiniety przemysl to pewnie byli bysmy na poziomie gospodarczym niemiec bez ich zboczonych ideologi.