Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Interwencja policji na marszu LGBT w Warszawie

Dodano: 2019-06-09

Wyświetleń: 395311

Czas trwania: 28:23

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Interwencja policji na marszu LGBT w Warszawie


         #LGBT #SeksualizacjaDzieci #HomoParada

► WALCZ Z POPRAWNOŚCIĄ POLITYCZNĄ I CENZURĄ!
Chcesz otrzymywać powiadomienia na temat prowadzonej przez nas działalności? Zapisz się do newslettera. https://medianarodowe.com/newsletter

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 
W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 

►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 73550 (koszt 3.69 PLN z VAT)
Regulamin dot SMS-ów https://medianarodowe.com/sms-regulamin/

►ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM: https://patronite.pl/medianarodowe

► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com

► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn        

Komentarze


Media Narodowe
Osoby chętne do wpisania się na listę rot niepodległości prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres: [email protected] ► Przypinki #NieDlaRoszczeń (447) są od teraz dostępne tutaj: https://marszniepodleglosci.pl/produkt/przypinka-niedlaroszczen/ ► Grafika do podmiany avataru (zdjęcie profilu/użytkownika): httpsz://megawrzuta.pl/download/e167dde25d983f3edc5933a72f9b03df.html ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: [email protected] WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe ► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com ► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
Adam Wojtan
Goje dobre są nie złe aby teatżyk trwał.
Krzysztof Raczynski
A ja mam to w dupie...z chwilą kiedy ktos mi placi za to ze noszę bialo- czerwoną flagę czy tęczowa lub z gwiazdami ...liczy sie kasa .
xx
1:39 spokojnie oni tylko walczą o prawo do adopcji dzieci 🙂
Dzień Dobry
Horror i góralska muzyka
Rado Sław
Tęczowa hołota i prawicowa hołota niczym się nie różni.Wszyscy ssą tę sama bestie o wielu cycach;-)
Michał M.
Eh...biedni zindoktrynowani ludzie...już nawet zły nie jestem na to co widzę, najzwyczajniej mi ich szkoda.
•Shadøw• YT
Każdy ma prawo do decydowania o swoim życiu:(
Paweł Tadaj
https://www.survio.com/survey/d/T7D3T2H5A7L4C3Q9I - i jak szybko znika słynna lewicowa tolerancja
Sporty Walki
pomyslec, ze dajmy na to jakby działało na tych samych zasadach "nie obnoszenia się" w przypadku hetero - nie możesz publicznie przyznać, że twoja laska jest twoją dziewczyną, nie możesz jej publicznie pocałowac, nie możesz jej publicznie potrzymać za ręke... bo wyjdzie ze się obnosisz o staniesz się celem ataku jakiegoś debila a ludzie powiedzą ze się obnosisz, jakbyś się czuł? ja conajmniej chujowo, dlatego ich rozumiem, że na tych marszach chcą pokazac ze "też są' i chcą normalnych praw, a nie nakazu udawania, ze się nie kochają i są tylko kolegami. szkoda tylko, ze ktoś ma z tym problem, ale z reguły ludzie lubią sie przypierdalac do innych - za inny ubiór, tatuaże, inne poglądy itd... no ale cóż, za mało ludzi o innym podejsciu do zycia w tym kraju się boi, powinni reagowac np strzałem w pysk w stosunku do agresorów, może to by ich chamstwo i bunczucznosc utemperowało choć troszku.