Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Tomek Kołecki - "Nie o różach, nie o bratkach" STAND-UP

Dodano: 2018-10-08

Wyświetleń: 379080

Czas trwania: 38:11

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Tomek Kołecki - "Nie o różach, nie o bratkach" STAND-UP


         Tomek Kołecki - na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od pięciu lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. 

Objechał z żartami całą Polskę. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal. 

W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości. Przez 2 lata współtworzył projekt Po prostu Stand-up, obecnie wypuszcza do internetu pierwszy special o nazwie "Nie o różach, nie o bratkach". 

Miłego oglądania.        

Komentarze


SuperFlafik
przeklinać to trzeba umieć inteligentie, ale jak ktoś z dupy co każdy przecinek wstawia kur... to już jest to żałosne i prymitywne.
Diler Żelek
Ale ja cię uwielbiam xd
mirssox
słabo
Dawid Żak
"Wejherowo w weekend" 😂😂
Chaos Lem
Co za nędzny poziom, wyciąć rzucanie kurwami i niewiele zostaje.
Kubaja
Czemu on musi tyle przeklinać
Mateusz Uti
Co za pierdolenie... Człowieku odpuść to co robisz teraz albo usiądź i porządnie popracuj nad tym. Masz kilka fragmentów, gdy żart siada całkiem dobrze ale sposób w jaki to przekazujesz, to budowanie żartu, jest słabe. Bredzisz i ciężko Cie zrozumieć, wysłuchać Twojego głosu podczas "puenty" czyli moment, gdy co koniec kolejnej "śmiesznej" kwestii/żartu, drzesz ryja nie jest łatwe. Fragment, w którym mówisz " przepraszam za określenie(...) ZJEBAŁ SIĘ" a klniesz cały czas, sypiesz kurwami bez opamiętania no cóż... słabe. Zwolnij tempo, buduj zdania z odpowiednią intonacją,, zostaw widza na moment z puentą, zastosuj pauzę i przestań krzyczeć,. Robisz to 5 lat i jeśli wypracowałeś głównie przekleństwa, bo tego tu ogrom, to szału nie ma. Wrzuć kurwę, tam gdzie warto. Wywal te, które nic nie wnoszą itp. Odnoszę wrażenie, że naoglądałeś się reszty komików, złapałeś od każdego fragment "warsztatu" ale zamiast wypracować sobie coś swojego tylko się tym wspomagając, to mamy to co widać.Takie oto moje zdanie, moje przemyślenia. Powodzenia.
Izabela :D
super 💗😊
Wędkarstwo na kaszubach
Nie żebym się czepiał ale cirrusy to chmury które nie dają opadów xdd
Adrian Żurawski
Mieszkam w Holandi, fajniepoogladac wiec dawaj wrzucaj wiecej :)