Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

[PORADNIK] Brian Tracy - Siła Komunikacji

Dodano: 2017-12-01

Wyświetleń: 89231

Czas trwania: 01:05:44

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału [PORADNIK] Brian Tracy - Siła Komunikacji


         "Aby komunikować się skutecznie, musimy być świadomi jak bardzo różnimy się między sobą, jak bardzo różni się nasz sposób postrzegania świata i innych. Nasza świadomość różnorodności musi być naszym przewodnikiem w komunikacji z innymi." 
~Brian Tracy        

Komentarze


marcin rychlewski
Komunikacja.
szymon kaczanowski
Komunikacji można nauczyć się komunikacji z praktykiDemostenesWażny powóduznanie innychSamoocenawpływowośćZaraźliwośćPrzekonywanie innychWpływ na relacjeludzie robią coś dla swoich powodówwejście w sytuację rozmówcyludzie muszą uwierzyć, że coś im zrobiszzdobyciefizycznematerialnefinansowei emocjonalnedo zaspokojeniaobawa przed stratąpokaż, że możesz pomóclęk przed utratą motywuje bardziejczynnik doraźny dla szybkich korzyści łatwości bez martwienia się konsekwencjamiosobista siłapozycjonowanieklienci, rynekskutecznośćgrzecznośćprośby o pomocuświadamianie ludziom ich ważnościim bardziej ludzie cię lubią, tym więcej od ciebie kupiąakceptacjadocenianie klientówwdzięczność powoduje powtarzaniepodziwMusi być pan bardzo dumny...Pochwałyświetnie to zrobiłeśkonkretnienatychmiastpoświęcanie uwagi, a nie ignorowanie, by dano z siebie wszystkoSłuchaniebądź pod wrażeniemSłuchaj uważniePauza, nim odpowieszProśba o wyjaśnienieTen, kto zadaje pytania, ma kontrolę nad rozmowąJak udało ci się tego dokonać?Jak się wtedy poczułeśinformacja zwrotna i parafrazowaniePrezentacja charakteruPytanie ludzi o poruszane emocjeużywane słowamowa ciałaTon głosui słowaintrowertykekstrawertykrelacjezadaniaWiodącyTowarzyskiElastyczność osobowościWiarygodnośćGdy klient nie kupuje to mówi, nie ufam ci na tyle, by od ciebie kupićRzetelnośćDobry wyglądNigdy nie będziesz miał drugiej szansy, by wywrzeć pierwsze wrażeniePrzygotowanieRozmowa sam na samPrezentacja przed grupą ludziPisanie listów i pismDowody i powodyProśba o działanieWywołanie pragnienianiedoboremkontrastemą
ibox 366
to jak ja ja większość mam z kobiety niż z mężczyzny? Wiele umiem wyczytać z mowy ciała, z tonu głosu... Patrze dużo na szczegóły. Dla mnie tekst, mam słaba baterie.. oznacza potrzebuje ładowarki..Zostałem wychowany przez kobiete, większość czasu rozmawiałem zkobietam, bo z facetami jakos nie ma o czym... dziwne ale prawdziwe.Też jestem introwertykiem z nadwrażliwością empatyczna... potrafie wyjsc z tałoczonego sklepu, bo czuje jakby klaustrofobie, tyle że czuje jak zgniata mi głowe.Jakies zdanie, sugestie?
Karolina Blazewicz
Witam.Jak nazywa sie ten wyklad po angielsku?
marcin ilasz
To prawda trzeba tepic skrwsnow cwaniakow
Dani
Rozumiem dochodzenie do celu .. idee...i lubie inne filmili ale nie podami mi sie kilka watkow... sa silna manipulacja
Beata Kutnik
Świetny materiał👍👍👍
awalkiz polinik
No fajen
Waldemar Markowski
Wszystko o czym mówi Brian potwierdza się w praktyce.
Marzanna Wiecek
Super!!👍💓