Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

ks. Dominik Chmielewski Dusze samobójców

Dodano: 2019-05-04

Wyświetleń: 194710

Czas trwania: 06:40

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału ks. Dominik Chmielewski Dusze samobójców


                 

Komentarze


Kamil Bejm
No i pięknie. Czytałem kiedyś artykuł o chłopcu któremu dokuczali ,,koledzy'' w szkole a ponieważ był słaby a jego rodzice biedni to nie miał skąd wziąć pomocy. Ostatecznie w akcie desperacji powiesił się. I ten chłopiec, podobnie jak więżniowie obozów koncentracyjnych którzy nie wytrzymywali i rzucali się na druty i podobnie jak wielu słabych, poszkodowanych itp... oni mają cierpieć podczas gdy ich oprawcy teoretycznie mają możliwość się poprawić na póżne lata. Podoba mi się mentalność dawnych czasów- zabiłeś dziesiątki ludzi a i tak mogłeś się wyspowiadać, z kolei nie wytrzymałeś cierpień i zabiłeś tylko siebie za co szedłeś do czyśćca/ piekła. Super, to ja już wolę nie myśleć o tym żeby iść do nieba skoro tam jest tylu degeneratów którzy zdążyli się zawczasu ,,nawrócić'' bo na stare lata już się nie dało dokazywać i jeszcze była perspektywa wieczności.
Ibrahim Izzeitdonov
Za wszystkie dusze . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. Panie daj im królestwo niebieskie
Lord Father
Brawo . Dziękuję.
KOT
Jestem z rocznika 95 i mam 24 lat. Nie zlicze ilu "moich" znajomych popełniło samobójstw. Ciężko to stwierdzić wszystko...każdy z nas widzi pierwszy plan , a co na drugim ? Sam często proszę Boga o sile do dnia dzisiejszego i jej nie dostaje , a co mnie powstrzymuje przed zrobieniem tego samego co moi znajomi no chyba tylko to że się boje obrazić Boga bo w Niego wierzę. Życie to jedna wielka walka , dopiero nie dawno się o tym przekonałem jak mi zaje*lo między oczy. Jest tyle miliardów ludzi na ziemii że nikt się nikim nie przejmuje. Jak to mówią to tylko statystyka. Parę tysięcy popełnianych samobójstw w Polsce to tylko statystyka , przykre to. Ciekaw jestem tylko kiedy to wszystko pierd*lnie, pozdrawiam.
jan kmita
Wieczny Odpoczynek racz im dać Panie.
Małgorzata Adamczak
Super 💛⚪🇵🇱
Elżbieta Gieczańska
Wybacz Panie....
Penrik Peni
Ja czulam Boga! I dlatego mnie uratowal!!!Demon chodzil 2tyg za mna az w koncu bylam nieprzytomna rwanimowali mnie ale Bog byl przy mnie i jest w kazdej min mojego dnia bo w niego wierzylam Ojcze Dominiku szanuje ale troche przesada! Wiem co przezylam i przeszlam. Kazdy grzeszy
Zabolism Kot
Samobójstwem naruszyli porządek Boży, piękne słowa. Lecz przecież wszystko jest pisane od Pana, a więc sam to zaplanował, przecież zna każdą naszą przyszłą minutę. Więc jak to wszystko scalić by miało sens???
MariusChristianDwaZeroDwa MariusChristian
Ale oczywiście samobójcy za grzechy muszą cierpieć.Dobrze mówi ksiądz Dominik Chmielewski.