Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

KURIER - oficjalny zwiastun najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego

Dodano: 2019-01-24

Wyświetleń: 446509

Czas trwania: 02:22

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału KURIER - oficjalny zwiastun najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego


         "Kurier" - najnowszy film Władysława Pasikowskiego wkrótce w kinach!

Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, legendarny Jan Nowak-Jeziorański to postać, której życie stało się inspiracją dla filmu sensacyjno-szpiegowskiego. W tej roli charyzmatyczny Philippe Tłokiński, znany chociażby z „Belfra” w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Wśród międzynarodowej obsady filmu (m.in. Julie Engelbrecht) zobaczymy także znane nazwiska polskiej kinematografii, takie jak: Tomasz Schuchardt, Adam Woronowicz, Zbigniew Zamachowski, Mirosław Baka, Rafał Królikowski, Wojciech Zieliński, Grzegorz Małecki, Jan Frycz czy Agnieszka Suchora. Nie zabraknie też wschodzących gwiazd nowego pokolenia. Oprócz odtwórcy głównej roli na ekranie zobaczymy również Patrycję Volny, która wystąpiła w pierwszym polskim serialu Netflixa „1983”, czy najnowszym filmie Agnieszki Holland pt. „Obywatel Jones”.        

Komentarze


Hera
Ide z klasą na ten film mysle że zajebisty bedzie
NorbikNRB
0:12 - czy mi się wydaje czy to jest leciutko zmodyfikowany, stary dźwięk wystrzału z glock'a w Counter Strike GO?
Jacek Łubian
Skandalem jest to, że film o tym odważnym człowieku powstał tak późno. Analogiczna sytuacja do filmu o polskich lotnikach w bitwie o Anglię.
U Zdzicha
Kto oglądał wczoraj w TVP ;) ?
Rubella_Mouse *-*
Jaka to muzyka w tle? Brzmi bardzo fajnie
Kati Koti Roth
1.09 na TVP 1
Dariusz Nowak
Zawsze po obejrzeniu tego typu filmu człowiek zadaje sobie zasadnicze pytanie: Jak to możliwe, że mając tak wspaniałych bohaterów przegraliśmy wojnę?Odpowiedź może być tylko jedna: ci bohaterowie to wymysł filmowców, rzeczywistość wyglądała inaczej a decyzje mające długofalowe skutki podejmowane były w tamtym czasie przez ludzi przypadkowych lub bardzo przeciętnych.Jaki więc jest sens fałszowania historii? Przecież ktoś może uwierzyć, że naprawdę tak było. A to bzdura. O wiele ciekawsze byłoby zobaczyć jak przez ostatnie kilka wieków Polacy sami pakowali się w kłopoty, tracili państwowość na własne życzenie i przegrywali powstania, bitwy i wojny.Ale tej prawdy nikt nie pokaże bo kto chciałby to oglądać? To byłaby historia bardzo niekomercyjna. Żeby coś sprzedać trzeba więc dokonać fałszerstwa.
Robert _76
Lepszy niż Dywizjon 303
BRODA #InstantKlasyk
https://www.bitchute.com/video/s1nPYDj7KBEQ/ Cała prawda o II WŚ, wspaniały dokument. #POLECAM
do me
https://youtu.be/MJm3ueKmX4M