Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jazda w szpilkach? Kursantka przegrała z własnymi butami [Nauka jazdy]

Dodano: 2018-01-02

Wyświetleń: 1578889

Czas trwania: 01:46

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jazda w szpilkach? Kursantka przegrała z własnymi butami [Nauka jazdy]


         Oglądaj "Naukę jazdy" w http://ttv.pl/ oraz w player.pl: https://player.pl/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
Oto nowa odsłona kultowej serii „Nauka jazdy”!

Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie do telewizji TTV. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców?

Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. Będziemy śledzić zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy. Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę.

Na tych kursantów, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka. Część z nich dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także za granicą. Innych będziemy śledzić jak samodzielnie sobie radzą za kółkiem w rodzimej miejscowości.

Przekonamy się czy NAUKA JAZDY nie poszła w las.        

Komentarze


Your Nightmare
Nie no przecież aż wstyd za takie baby:))) potem każdą kobietę przez takie typowe blondyneczki wrzucają do jednego wora, ja bym już w życiu już nie pojechała z nią na miejscu tego instruktora.
Mateusz
ale zryta
wrobelek300
Przepisy tego nie określają jaki strój jest dopuszczalny w czasie nauki i egzaminu a jaki już nie ? Dla takich Pań to czysta rewia mody.....
do mi
Jak to mówił mój egzaminator a ty jeździć umiesz że w takich butach jedziesz 😂😂😂
I S
Miejmy wszyscy nadzieję, że ona nigdy nie zda egzaminu. By była tylko zagrozeniem dla innych kierowców.
anonim Martyna
No patrz a Izabela Janachowska dała radę w obcasach jechać tirem...
I S
W takich butach żaden instruktor by nie dopuścił na nauki jazdy. O egzaminie może w ogóle zapomnieć.
Grazyna M
Dobrze zrobiła że wyszła bo przy niej za dużo sobie pozwalał i wyzywa ją a sam pierdoła.Zły dotyk panie szanowny instruktorze.
t rix
Oto takie przyczyny jeżeli ktoś jeździ na obcasach A co by było gdyby nagle wtargnął pieszy duże prawdopodobieństwo że nie zdarzy zahamować dobrze
Basia Em
Pierdoła totalna. Jak można nie umieć jeździć w szpilkach? Gwiazda od siedmiu boleści.