Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Choroby przewlekłe - profilaktyka i leczenie dr Hubert Czerniak PEŁNIA ZDROWIA 2019

Dodano: 2019-05-06

Wyświetleń: 15619

Czas trwania: 01:17:14

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Choroby przewlekłe - profilaktyka i leczenie dr Hubert Czerniak PEŁNIA ZDROWIA 2019


         "Choroby przewlekłe - profilaktyka i leczenie" dr Hubert Czerniak
Festiwal Kultury Zdrowia - PEŁNIA ZDROWIA w Rudzie Śląskiej - 27 kwietnia 2019
Organizator: Pełnia Zdrowia - Festiwal Kultury Zdrowia: Ryszard Sadłoń i Emilia Kordek
PEŁNIA ZDROWIA to projekt, który ma na celu propagowanie wiedzy o naturalnych metodach wspierających zdrowie oraz integrację osób zainteresowanych zdrowym stylem życia - poprzez organizowanie spotkań, wykładów, targów ekologicznych itp., a także budowanie świadomości społeczeństwa na temat prawidłowego odżywiania, profilaktyki zdrowotnej i naturalnych metod leczenia. Spotkania i imprezy organizowane w ramach tego projektu przebiegają w radosnej atmosferze i niejednokrotnie zawierają elementy muzyki, tańca i śpiewu. Tym razem wystąpił zespół Larmodzieje.
Patron Medialny: aTVBe Zdrowy Kanał
Kamera: Urszula Borowska
Realizacja filmowa i montaż: Artur Borowski
Produkcja: aTVBe Studio
Kamera: Sony FDR-AXP33
Kamera: Sony HDR-CX220
Montaż (program): Camtasia Studio 8 (licencja)
aTVBe ™ / aTVBe Studio ™ © 2016 ABART Multimedia Productions Inc .. Wszelkie prawa zastrzeżone. Publikacja, powielanie lub rozpowszechnianie tego filmu w jakikolwiek sposób - w tym bez ograniczeń drogą elektroniczną za pośrednictwem Internetu lub poczty e-mail lub ponownego przesyłania istniejących filmów i ponowne przesłanie takiego materiału na każdej stronie w dowolnym miejscu na świecie - jest zabronione bez uprzedniej pisemnej zgody mediów ABART Media Productions Inc.        

Komentarze


aTVBe
Szanowni Państwo, wynegocjowaliśmy dla Widzów aTVBe specjalny RABAT w wysokości 20% przy zakupie WODY PLAZMOWANEJ z firmy www.nantespharma.pl Podczas składania zamówienia wpisujemy kod 358 w okienku "ZASTOSUJ KUPON" i cena obniża się automatycznie. Serdecznie Zapraszamy i Pięknie Pozdrawiamy :-)
aneq2310
Uwielbiam Pana Doktora. Oby wiecej bylo takich ludzi jak Hubert. Pozdrawiam z Londynu 😊😘
Aleksandra Kujawa
Dr mówi, że jeśli dziecko jest szczepione od urodzenia, to może nastąpić blokada przełączenia trybu z Th2 do Th1, co w konsekwencji może prowadzić do chorób autoimmunologicznych. Następnie wskazuje, że należy za wszelką cenę, chronić dziecko przed wszelkimi infekcjami do 6 miesiąca. PYTANIE: Czy jeśli dziecko jest nieszczepione, karmione piersią, ale np. przeziębi się w przeciągu tych 6 miesięcy, to czy również może nastąpić blokada przełączania? Czy przeciwciała matki zabezpieczą dziecko przed uszkodzeniem przełączenia tego trybu? Pozdrawiam mojego ulubionego lekarza :)
odswitudozmierzchu
Te reklamy to masakra
Mirka R
Słyszę o wyleczalnosci nie włączonego A ja jestem na respiratorze wychodowano mi pochp ciągle ugotowałam,przeziebialam się często, jak mi mówiono A okazało się za miałam zapalenie płuc!! I podobno ich prawie nie mam,to jak ja mam się z tego wyleczyc???
Tomek Ktos
Pozdrawiam
karasingi blue
Takich lekarzy potrzeba nam wiecej! Hubercik jest doskonaly!!! :)
Agnieszka ka
😗😙😚😘😍
KUGAR
Dzięki💖 💞 💖
Elżbieta Pileczek
Polakom potrzeba więcej tak odważnych i uczciwych ludzi. Popieramy pana w pełni i dziękujemy za otwarcie nam oczu. Wielu lekarzy jest ślepych albo z wygodnictwa nie chcą widzieć oczywistej prawdy.