Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Pani Halinka zaskoczyła instruktora znajomością znaków drogowych i swoim tatuażem! [Nauka jazdy]

Dodano: 2018-10-02

Wyświetleń: 389626

Czas trwania: 02:12

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Pani Halinka zaskoczyła instruktora znajomością znaków drogowych i swoim tatuażem! [Nauka jazdy]


         Oglądaj naukę jazdy na http://ttv.pl oraz w player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-5,S05E05,81380
Subskrybuj TTV: https://www.youtube.com/channel/UCGcoim6d_uCndwGm_Rq7Nuw?sub_confirmation=1
Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie do telewizji TTV. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców?

Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. Będziemy śledzić zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy. Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę.

Na tych kursantów, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka. Część z nich dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także za granicą. Innych będziemy śledzić jak samodzielnie sobie radzą za kółkiem w rodzimej miejscowości.        

Komentarze


TTV
Więcej poczynań Pani Halinki zobaczycie w Player.pl: https://player.pl/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-5,S05E05,81380
Dawid Oliwa
z Panią Haliną najwiecej smiechu :) są nowe odcinki czy juz nie nagrywaja?
Cry Faded
Takiego instruktora to bym mogła mieć
mejbi. bejbi
Jak ja uwielbiam się tu odstresowac przed moimi jazdami! 😆
Lacroix
Dla ich duetu zacząłem oglądać!
Sweet Cookie
Pani Halinka najlepsza:-)
Kamixek
Halinka jest najlepsza 😂😂😂
Leon
1:22 Bardziej na ramieniu by pasował kaczor Donald
LORD Rafcio
Fiutka ma ? Haha
Sadboii
0:11 skręcamy ni