Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Grecja domaga się oficjalnie reparacji wojennych od Niemiec! Co Z Polską? O Konfederacji i RP

Dodano: 2019-06-05

Wyświetleń: 12845

Czas trwania: 45:32

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Grecja domaga się oficjalnie reparacji wojennych od Niemiec! Co Z Polską? O Konfederacji i RP


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, pomiędzy godz. 12:00 a 15:00. Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Jack De.
Oooo Master Proper się znalazł wielki Polski znawca, na wygnaniu.. 😂😂😂👎Ten facet szybciej mówi, niż myśli. A to kiepskie!! 👎👎
7quercus77
co do Żydów - każdy kraj dąży do tego by mieć "swoich" Żydów. Najlepszym przykładem są właśnie Niemcy. Po rozpadzie ZSRR sprowadzili sobie masę biednych rosyjskojęzycznych Żydów. Nawet obecnie Ukraińcy z żydowskimi korzeniami mają ułatwiony wjazd do Niemiec (poznałem takich, mieszkali jak uchodźcy razem z Syryjczykami...). Niemcy po prostu kupili sobie diasporę żydowską i teraz ta ich diaspora jest dobrym argumentem w różnych ideologiczno-politycznych sporach.
Zen Seven
Ostrożnie panie Rola, byś nie zmienił się w trola ;)
karasingi blue
...tak sie zastanawiam o czym wlasciwie byla ta audycja?...jedno wielkie bicie piany o tym samym! Jakis facet "znawca" ;) w samochodzie co to szumnie nazwaliscie Go "korespondentem"...hahaha...niechby se lepiej z babcia pokorespondowal czy nie dowiez jej pampersow? ;)...takie sranie po scianie! A Ty drogi Rolo, przestan z tym "szanowni" i "kochani"...bo jest to do bani i skoncz gegac i sie ksztusic, bo idzie zwariowac!
jon lebik
Dobrze niech płacą za tragedię ludzi. Polakom też powini płacić. Ale nasi politycy są w kieszeni niemieckich morderców. I ich tajny plan utworzenia na Pomorzu republiki pruskiej.
derromino
kompromitacja dla redakcji takiego bolszewickiego propagandzisty pokazywac
derromino
Najliczniejszą grupę cudzoziemców ubiegających się o naturalizację (nadanie cudzoziemcowi obywatelstwa państwa, w którym się osiedlił) w Niemczech stanowili Turcy (16 700 naturalizacji). Tuż za nimi uplasowali się Brytyjczycy (6 600), a trzecie miejsce zajęli Polacy (6 200).
derromino
Z danych Federalnego Urzędu Statystycznego wynika, że w 2018 roku o niemieckie obywatelstwo wystąpiło 112 300 cudzoziemców. Polacy wciąż w czołówce.
janusz miklasewicz
Też tak uważam chcialbym tylko by konfederacja bardziej żetelnie dobierala ludzi do działań na poziomie polski regionalnej.
GRUCHA 75 e
kuzwa Rola przestan w koncu cmokac,,,,,, miedzy zdaniami bo jobla idzie dostac,,, to tak jakby prowadzacy wiadomosci jadl kanapke ,,w czasie programu.. pozdro