Uwaga! Prowadzimy prace serwisowe. Mogą wystąpić problemy z działaniem strony, dlatego prosimy o niekupowanie kont premium.

Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019

Dodano: 2019-05-11

Wyświetleń: 22942069

Czas trwania: 02:01:33

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019


         Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna.

Prosimy nas wesprzeć darowiznami na konto:

Kombinat Medialny Sp. z o.o.
nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA

Paypal: [email protected]

Na stronie: patronite.pl/sekielski zbieramy fundusze na inny ważny film, o miliardowych aferach SKOKów - Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo Kredytowych. Prosimy Was o wsparcie.

Tomasz Sekielski, Marek Sekielski
 

Pamiętajcie o subskrypcji:
https://www.youtube.com/channel/UCmuaurR3Fl5ugr6Bi066tHA?sub_confirmation=1

Dofinansuj film SEKIELSKIEGO:
https://patronite.pl/sekielski

FB: https://www.facebook.com/Sekielski

TT: @sekielski        

Komentarze


Damian Palczewski
Wszyscy jadą po kościele a to ludzie im kasę dają
Karolajn
Oglądam już któryś raz i stwierdzam, że sytuacje przedstawione w tym dokumencie to tylko czubek góry lodowej. Pomimo tego filmu nadal niewiele jest robione w sprawie pedofilii. Bo jak inaczej nazwać sytuacje gdzie ksiądz klepie po tyłku dzieci, które przygotowują się do komunii i to na oczach całego kościoła... Nikt nie zareagował, nikt nic nie powiedział, nikt tego nie zgłosił.
Ruda Ciota
Oglądam drugi raz. Dalej mam dreszcze.
Nejvetsi Vseved
Nechapu, jak spachani zavazneho trestneho cinu PEDOFILIE a ZNASILNENI, tresta jakoby cirkev? Cirkev ma sve zakony? Je to stat ve statu?DOŽIVOTÍpro tyto NELIDSKE NETVORY
mariusz doniec
mam nadzieje ze pan sekielski nie zapomni o nauczycielach lekarzach itd i tez cos nakreci
Ania Ania
Pedofilia "zdarza się, dzieje, istnieje" we wszystkich zawodach, nie tylko w kościele. W kościele pedofilia boli nas najbardziej, bo powinniśmy móc ufać księdzom. Jest to straszne. Ludzie są grzeszni i słabi. Nic nie usprawiedliwia czynów takich ludzi. Nasz kościół jest zbudowany na zdrajcy i mordercy... Mimo wszystko, proszę, nie traćmy zaufania do Boga i do jego dzieła na ziemi. Nie nazywajmy wszystkich księdzy pedofilami i zbokami, tak jak nie nazywamy wszystkich lekarzy złodziejami. Nie traćmy wiary w ludzi, mimo wszystko...
Alter Ego
Katolicy w Krakowie i w Szczecinie w milczeniu zapalają świece, żeby "Odzyskać swój Kościół". Jeszcze nie zrozumieli, że Kościół nigdy nie należał do nich, lecz do kilku "cudotwórców, którzy przemieniają wiarę w złoto".
Janusz Pawlacz
PAPIEŻ POLAK CHRONIŁ PEDOFILI
M&M
UDAŁO MI SIĘ........ :))) @ manus dei Gardzę takimi jak ty, którzy próbują wywołać strach przed "Bogiem" u innych ludzi. Chociaż rozumiem, że tak cię nauczono. (Myślisz, że z takim nickiem po łacinie wybijesz się z tłumu?! Albo będziesz "ewangelizowac" ? Naród "nie kumaty" jak w średniowieczu, "nie piśmienny i" "nie czytaty" ? 👀👀👀 Chcesz "TRWOGĘ SIAĆ , stając się karzącą RĘKĄ BOGA" ?) hahahahahahahahahahaTO JEST PODSTAWA TWOJEJ WIARY: STRACH....... Taka samą metodą, jaką ciebie zindoktryzowano, próbujesz zastraszyć ateistów. To metoda kościoła, sprawdzona i skuteczna od 1700 lat, jak widać... "spowiedź" "sumienie" "grzech" "Bóg, który wszystko widzi""śmierć" "trwoga, to do Boga" (nawet w "mądrości ludowej" jest już ta GROŹBA) "zmiękli na łożu śmierci" Doskonale rozumiem, że nie jest łatwo uwolnić się od myślenia, uformowanego w długotrwałym i wszechogarniającym procesie indoktrynacji, kolokwialnie zwanym "praniem mózgu". Dopuszczenie myśli, że jest się poddawanym temu procesowi, jest już bardzo, bardzo trudne lub prawie niemożliwe (Kto chce się przyznać przed sobą, że daje z siebie robić głupca?!) 👀MI SIĘ JEDNAK UDAŁO!!!!!! Zgłębiajac różne kwestie w kontekście afery pedofilii w Kościele Rzymskokatolickim stwierdziłam, że nie tylko ten kościół, ale cała religia chrześcijańska opiera się na kłamstwie. Idąc dalej, wszystkie religie są kłamstwem. Bo religie i kościoły powstały na bazie ludzkich potrzeb, a nie - istnienia jakiegokolwiek bóstwa. Żal mi ciebie, ale pomoc jest możliwa tylko wtedy, kiedy odważysz się myśleć samodzielnie. Do tego musisz sobie uświadomić, że twoja WIARA jest ŚLEPA ("wiem, nie muszę wierzyć" - sama tak przed miesiącem twierdziłam) Co znaczy ŚLEPA WIARA ? Nie będę za ciebie myśleć. Albo zaczniesz sam szukać wyjaśnienia tego twierdzenia albo nie mamy o czym gadać. [email protected] Monika KawaBoga nie ma, wymyślili go sobie ludzie. Potem ludzie zbudowali cały kult wokół tej fantazji... (krótko, bo dłuższej wypowiedzi nie ogarniesz).. :)))
Manus Dei
Katolicy protestują"Odzyskajmy nasz Kościół” - pod takim hasłem w czwartek w Krakowie oraz Szczecinie odbędą się milczące protesty przeciwko publicznym wypowiedziom niektórych biskupów.„Jesteśmy katolikami. Czujemy, że coraz rzadziej w Kościele rzymskokatolickim w Polsce słyszymy przesłanie Jezusa. Zamiast o miłosiernym Bogu płynie do nas głos pełen podziałów i niechęci do innych. Część z nas boi się iść na niedzielną Mszę w kościele parafialnym, nie chcąc znów słuchać słów pełnych lęku, a nierzadko też – potępienia i nienawiści” – piszą na Facebooku inicjatorzy protestu, który ma się odbyć w czwartek 10 października o godz. 17.30 pod kurią w Krakowie na ul. Franciszkańskiej oraz w Szczecinie pod bramą wjazdową do seminarium duchownegoOrganizatorzy spotkań, wśród których jest między innymi znana katolicka youtuberka i dziennikarka Jola Szymańska, tłumaczą, że przestali czuć się w Kościele jak w domu. Chcą, by pociągnięto do odpowiedzialności osoby dopuszczające się pedofilii oraz te, które ją tuszują. „Sprzeciwiamy się próbom lekceważenia problemu pedofilii i przemocy seksualnej w Kościele"źródło: rppl