Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Huawei P30 Pro. RECENZJA po dwóch tygodniach

Dodano: 2019-04-08

Wyświetleń: 73732

Czas trwania: 07:12

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Huawei P30 Pro. RECENZJA po dwóch tygodniach


         Recenzja smartfona Huawei P30 Pro. Test i opinia
Nie chcesz przegapić nowych materiałów? 
Subskrybuj - kliknij ► http://bit.ly/1cf11i5

Znajdziesz nas również na:
WWW ► http://www.antyweb.pl
FACEBOOK ► http://www.facebook.com/antyweb
TWITTER ► http://www.twitter.com/antyweb

Kanały social media Michała:
http://twitter.com/m__pisarski
http://facebook.com/michalpisarskitech

#p30PRO #HuaweiP30pro #p30proRECENZJAtest        

Komentarze


Maciek Szymczak
P30 pro to bestia wśród telefonów!
bogdan r
Te inteligentne żarty są mega!
Daniel Nowakowski
To bedzie moj nastepny telefon.
Veto Hifi
Kupując czystego chinola wspierasz" ludowe państwo wyzwoleńcze " . Zobaczcie co robią z Hongkongiem lub z NBA ,precz z tym szpiegującym gównem !
Veto Hifi
Kupując czystego chinola wspierasz" ludowe państwo wyzwoleńcze " . Zobaczcie co robią z Hongkongiem lub z NBA ,precz z tym szpiegującym gównem !
Shade Wolf
Oooo to mój telefonik UwU
Adam Cupa
Oczywiście Pan "redaktor" zapomniał lub nie chciał wspomnieć o braku aktualizacji lub bardzo wielkie opóźnienie. Co do porównania bo do Samsunga s 10 Plus temu telwfonowi sporo brakuje gdyby Pan redaktor podszedł rzetelne do tematu dodał by że fotki robione w dzień są sztucznie podbijane kolorystycznie inaczej mówiąc są sztuczne . Oraz procesory wiadomo że ten z samsunga zje bo i wys...... I sobie odpocznie. Jak widać jaki portal takie recenzje z du.... wydmuchane
Durotan Voljin
Jak zwykle, słucha się Ciebie idealnie - przynajmniej ja to lubię, tel jednak lipa, w salonie pewnej firmy, oglądałem, i ? ...................... ekran wypalony, za tę kaskę ..... przykro.
Rafal Serafin
Mam Huawei mate20 Kolega ma Huawei P30pro i co chodzi o aparat fotograficzny oba te telefony mają lipne formaty Telewizory w Full HD mają format 16:9 którego brakuje w tych aparatach by komfortowo oglądać zdjęcia na ekranie telewizora format 4:3 i mamy paski po bokach ekranu trochę lepiej wypada 18:9 ale jest on przypisany do najniższej rozdzielczości aparatu to jakaś lipa w swoim poczciwym starym samsungu S5 miałem kamerkę 16Mpix i tam był format 16:9 zdjęcia wychodziły dobre no ale na tv komfortowo się je oglądało na pełnym ekranie bez czarnych pól po bokach ekranu zatem w czym ma problem Huawei ? przecież 16:9 to powinien być standard . najlepsze że Wypasiony P30pro z kamerą 48Mpix format 18:9 ma przy 6Mpix a Model Mate 20 przy 8Mpix 18:9 zatem to kwestia oprogramowania którego brakuje wielu użytkownikom .
Peter
Mam i sram