Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Winnicki u Roli o atakach ws. "Ruskich agentów", narracji TVP, Konfederacji i ekshumacji w Brześciu!

Dodano: 2019-05-31

Wyświetleń: 22442

Czas trwania: 43:45

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Winnicki u Roli o atakach ws. "Ruskich agentów", narracji TVP, Konfederacji i ekshumacji w Brześciu!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


jano buntu
dalej atakujcie PiS to będziecie mić 2%
Michał Kalkowski
Pompowali Biedronia bo on odbierał głosy PO. PO jakby chciało odebrać głosy PISowi wystarczyło by aby pokazywali Konfederację ale sami się boją się tego iż Konfederacja mogłaby wyrosnąć na prawdziwą siłę, która zdmuchnęła by obu ciemiężycieli.
Jerry Gier
Gdy grabież staje się sposobem życia dla grupy żyjących w społeczeństwie, na przestrzeni czasu stworzą oni dla siebie , system prawny , który usprawiedliwi ich działania i kodeks moralny , który będzie ja gloryfikował. Oby społeczeństwo umiało to zrozumieć, dlaczego jest potrzebna Konfederacja pomimo ze niektórzy nie musza jej pobierać.
Robert Robski
Za 500+ sprzedali kraj żydom
Doctor Ale
Życzę jak najlepiej Konfederacji i uważam, że to jedyna nadzieja dla Polski. Jednak to co prezentują i głoszą to program 'dla zaawansowanych', czyli świadomych tego co się wokół dzieje. Ustawa 447, opcje Polexitowe, czyli antysemityzm i anarchia. Przeciętny zjadacz michy chce 500+ i święty spokój przed ekranem swojego tv. W to, że benefity zjadają budżet, że żydzi chcą rozebrać Polskę, a unia to twór komunistyczny - nie chcą o tym słuchać, bo to wszystko niemożliwe i w wiadomościach o tym nie mówili.
Adam Kiepul
Przecież "pan Antoni" to nie agent amerykański tylko czysty Mosiad. Swoją drogą, skoro PiSowska Kur-wizja nie zaprasza patriotów to po jakiego grzyba Wy zapraszacie żydokomunę i do tego nie zadajecie takiemu żadnych konkretnych pytań, a przecież chyba byłoby o co? Jeśli nie przychodzi Wam do głowy to podpowiem: finansowanie PC/PiS przez Mosiad via Art-B i Telegraf, wszystkie antypolskie posunięcia Kaczyńskich i PiS - w/s Jedwabnego, loży BB, muzeum Polin, UE itd., całkowite rozbrojenie Polski (zniszczenie polskich sił zbrojnych) i blokowanie dostępności do broni palnej dla Polaków. Proszę też spytać "pana Antoniego" o przeszłość na łonie Smolara, Kuronia i Michnika i o to w jakich okolicznościach zapadło postanowienie, że będzie robił na katolewicy itd. No i oczywiście dlaczego w 1992 ochronił (zachował w tajemnicy) wszystkich wciąż czynnych agentów UB/SB oraz czy rozwalenie WSI było zemstą Mosiadu za to, że zrobiły porządek z Art-B? Swoją drogą za nastoletnich czasów p. Brauna Mosiad musiał cienko prząść w Polsce skoro skrzynka kontaktowa była w mieszkaniu "katolickiego fundamentalisty", no chyba, że to na zasadzie "najciemniej pod latarnią"? ;)
Independent Video Press 1
Jesień 2019 roku będzie jesienią prawicy!
Brzęczyszczykiewicz 447
#stop447
Karina Adamek
👍🤗
PiS PO żydokomuna
Konfederacja ma mój głos, ale musimy wszyscy pracować, wpłacać fundusze, etc. Trzeba dobrze rozpisać listy!!!!