Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

TRENING KLATKI W DOMU (BEZ SPRZĘTU) - ĆWICZENIA

Dodano: 2017-05-21

Wyświetleń: 387602

Czas trwania: 04:32

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału TRENING KLATKI W DOMU (BEZ SPRZĘTU) - ĆWICZENIA


         Zapraszam osoby chętne do współpracy po plany treningowe (kalistenika, street workout, treningi domowe) na priv FANPAGE. 
Facebook: https://www.facebook.com/KuraHandstand
Instagram: @kura_workout
Snapchat: kuuurson
Grupa Facebook: kura workout - motywacja
Olimp: http://www.olimp-supplements.com/ - znizka (KURA) - 15%

SIŁA !!        

Komentarze


KURA WORKOUT
Siemanko ! Sporo mnie tutaj nie było, ale już wszystko załatwione, matura napisana, zabieramy się za filmiki dla Was ! :) Piszcie w komentarzach propozycję i jak mówiłem w filmiku pytania na Q&A ! :) Nie zapomnijcie zostawić łapki w górę ! :) SIŁA Z WAMI !!!www.olimp-supplements.com - zniżka na suplemenety olimp na kod (KURA) - 15%
CJWarlock
No i o to chodzi, proste ćwiczenia bez klamotów, które można wykonać nawet na spontanie, w ogrodzie, bo akurat się ma na nie ochotę. Strzał w dziesiątkę, szczególnie w czasach kiedy przesadna komercja (namawianie do kupowania gadżetów rzekomo niezbędnych do ćwiczeń) już się ludziom przejadła. :)
Piotr Świątkowski
No to cisne zobaczymy jaki efekt nam to przyniesie 💪💪😁
I love 2 learn
Czy jeśli chciałbym rozbudować klatkę o jakieś 4-6cm (w obwodzie) to czy same pompki + drążek wystarczą? Oraz czy 4 cm to dużo czy mało?
getorade86
Nie prostujemy do końca łokci..
Filip Pławuszewski
Pompa po tych 20 seriach jest niesamowita
Chun - Li
Ale cringe
Tomek GAWLIK
Jakaś rozpiskę możesz zrobić?
Luka syno
Robisz duży błąd nie robiąc nóg. Nogi to duży procent mięśni dużo tracisz ale to nie Moja sprawa zrobisz jak chcesz. Pewnie już o tym słyszałeś ale i tak to powtórzę ze robienie nóg to duży procent mięśni a duży procent mięśni to spory przyrost naturalnego testosteronu wydzielanego przez orgaznizm podczas wysiłku, zobaczysz jakby Ci się polepszyła cała sylwetka nie tylko nóg . Pozdro ziomek
Bartlomiej Wrzal
Zajebste cwiczenia , wielkie dzieki