Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Dr Jerzy Jaśkowski - Czym jest medycyna, czym jest choroba?

Dodano: 2019-05-10

Wyświetleń: 36569

Czas trwania: 01:35:30

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Dr Jerzy Jaśkowski - Czym jest medycyna, czym jest choroba?


         Dr Jerzy Jaśkowski - Czym jest medycyna, czym jest choroba?
Medycyna sądami wprowadzana. Jak zawsze znakomity wywiad pana Jerzego. Poznań - 6 kwietnia 2019 r. Konferencja: Czego Ci lekarz nie powie?

Wspaniali Widzowie i Goście NTV.
Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 
05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN
59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR
Dziękujemy :)        

Komentarze


daniello833
Zapraszam do grupy wspierającej i szerzącej wiedzę doktora Jaskowskiegohttps://www.facebook.com/groups/Wiedza.doktora.Jaskowskiego.i.nie.tylko/
lospopularos
Skad on wzial te 5 tysiecy euro zarobkow w Niemczech dla “kazdego z nas”? Moze lekarze, ale napewno nie zwykli ludzie. Tym niemniej to, co mowi o szczepionkach, to raczej prawda.
lospopularos
Ceny wegla na 1949 rok w USA wahaly się miedzy $4.90 a $33.80 za tone w zaleznosci od typu (tzn. bitumiczny, subbitumiczny, lignit, antracyt). Nasz ajnstajn nie mowi o jaki wegiel chodzi, bo przeciez nie ma zielonego pojecia. Zatem, 12 dolarow za tone nie wydaje się w tym kontekscie zla ceną.
lospopularos
Na 14:25 slyszymy, że srednia pensja w 45-tym roku w Ameryce wynosila 1000 dolarow. Niestety, geniusz wali z czapy. Srednia pensja wynosila 10 razy mniej, czyli 100 dol. A piwo 25 centow zamiast 2, 3 dolarow. Nawet dzis piwo kosztuje mniej niz 3 dolary. Jezeli ten ajnsztajn cala reszte sypie z ta sama dokladnoscia, to nic dziwnego, że mamy taki poziom.
Patryk Bartkow
Jaka to książka z tymi badaniami?
Elisabeth Herde
No wlasnie, dlaczego pan Jaskowski majac taka wiedze jest tak otyly i zasapany? To co mowi przemawia do Mnie, owszem ale to taki dysonans pomiedzy trescia a przekazem ze nadziwic sie nie moge jak mozna sie do takiego stanu doprowadzic? Przeciez wystarczy przejsc na odpowiednia diete i zaczac sie ruszac czyz nie?
Tatulek33
Tęskno mi Boże do świata,Tamtego prostego sprzed lat.Gdzie brat kochał brata,A ludzie mieli mniej wad. Gdzie telewizor był czarno-biały,A w sklepach było nie wiele.Dzieci się tam uśmiechały,Ludzie żyli jak przyjaciele. Ulice życiem tętniły,A owoc miał słodki smak.Człowiek każdy był miły,Tego świata jest mi brak. Dziś człowiek swe życie traci, W pośpiechu i pocie czoła. I choć się w końcu wzbogaci, To i tak mało mu - woła. I umrze życia nie znając, Bo tylko dążył do celu. Rodzinę swą zostawiając, By mieć więcej w portfelu. Kiedyś ludzie też pracowali, Ale najważniejsza była rodzina. O przyszłość tak się nie bali, Dzisiejszy świat to kpina. Jest wszystko co się zamarzy, O nic walczyć nie trzeba. Lecz trudno o dobrych lekarzy, Nie zjesz pysznego chleba. Nie ma dobrej muzyki, Tej co ludzi rozbawia.Świat jest pełen krytyki, Radości ludzi pozbawia. Tęskno mi Boże do świata, Tamtego prostego sprzed lat. Dziś brat zabija brata, I ludzie są pełni wad.
Ela Mazur
Czesto Pan opowiada ciekawe rzeczy a czasami jakby zmyslał. Ciekawi mnie dla czego Pan Jaskowski pomniejsza znaczenie historyczne Polski? Pod pozorem oświecenia zdrowotnego "niedouczonych" rodaków wciska zdania umniejszajace i dolujace słuchaczy. Czy robi to dla siebie czy może dla państwa za odrą, które tak nie lubi Polaków.
Czesław Marcinkiewicz
Pięknie dziękuję Panie Jerzy za tą wiedzę, której większości z nas po prostu brak.Jesteśmy masowo ogłupiani. Logika, jak bardzo jestem wdzięczny Ojcu że nauczył mnie grać w szachy.
Helena Moj
Co to jest to City?