Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Fokus - 6ścian [prod. White House] VIDEO

Dodano: 2010-12-09

Wyświetleń: 2479578

Czas trwania: 03:41

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Fokus - 6ścian [prod. White House] VIDEO


         Zapraszam na mój oficjalny fan page: https://www.facebook.com/fokusfanpage/

Moje albumy do nabicia na: https://www.maxflosklep.pl

Prezentujemy drugi singiel, a zarazem pierwszy teledysk promujący płytę Fokusa zatytułowaną "Prewersje" do utworu "6ścian", który wyprodukował duet Whitehouse, a skrecze dogral DJ Bambus.
Realizacją teledysku zajął się Michał "Kopa" Kopaniszyn, a przy produkcji wsparła Fokusa ekipa www.harlem-shop.eu        

Komentarze


Musical Black Hole
2019 i wciaz tu
Bronislav Kutasov
Kiedy SOLO SMOKUU
Magiczne Sny
Surowe,--- jak dźwig ładowniczy o poranku, yo!
Black Storm
wlazłem do tego sześciana, kod był prosty, pi razy R wziety do - tuż z rana... sfera wpisana... a do głowy dostep dość prosty , wrecz bezlitosny , pierwiastek z tego do czego tęsknisz ... cisza i spokój .... i ...... :)
MsMcDave
Kto 2019
jarek marek
Flow jak za czasów PFK coś niesamowitego !
Lunatyk
2019 pozdro
EmideTv
2018 Emide tv
Andrzej Olejnik
Kiedy mam dość rapu chcę do domu, dom nie ma kół. Z dala od hałasu chcę się przespać i coś zjeść.Całemu światu chcę powiedzieć "przestań!",a tu prawie że mieszkam w PKP. Chcęjeden-dwa-trzy-cztery-pięć-sześć ścian,które znam, żeby otaczały mnie.Jeden-dwa-trzy-cztery-pięć-sześć ścianotacza mnie sześcian, ciebie też, wiesz jak.Ten rap to poezja, odbierz to jak chcesz,brat. Każdy wers, każdy odgłos werbla.Liście lecą z drzew, za oknem pada deszcz, wiatrniesie jesień przez osiedla, a ja to mam gdzieś.Cześć, jestem Fokus, nie lubię samolotów,lubię mój pokój, święty spokój, tyskacze i seks,i raczej gram kilkaset imprez w roku, dlategoci tłumaczę, dlaczego tak, a nie inaczej jest.Przecież wiesz, bo pewnie mieszkasz w bloku też.Wracasz na lokum zjebany jak pies.Można porzygać się od hip hopu (fest) -ileż można do umywalki biec.Można by rzec - to nie jest sport dla kotów, to jestministerstwo odlotów i to z dziwnych miejsc, poczuj.Szkoda gadać, daj spokój. Tak więc, kiedywracam, mam chęć osiągnąć zen jak Sokół.Lubię mój wszechświat, ma sześć ścian i to jest tak:Podłoga i sufit plus cztery ściany z boku.Oprócz kilku osób nikt tam nie ma wejścia,Wyobraź sobie sześcian, a w środku siedzi Fokus.Lubięmieć banana, laptop na kolanach. Tworzyć odrana do zmroku hip hop tak, żeby nie skłamać. Obcyludzie w weekend w planach, bit w membranach. Tu gdzieja i Ana nie ma czasu - zasuwamy na nas. Alewspólnie, na swoich programach. Tak ogólnie - sprawdźwytwórnię nie do wyjebania - bez oprowadzania.Jakbym rzucił granat. U mnie każdy taki skurwielma ból nie do opisania, (bo) kiedy wchodzimy doklubu dumnie, patrzy się, gdzie chuj wie, zna nas.Mniej zazdrości, a więcej miłości durnie, common.Płyń strumieniem świadomości, nie dissuj jak złamas,sport to połamane kości, a nie twarz w reklamach. Bioręswoje oszczędności coś ci powiem - dzisiajzamykam się sam na sam gdzieś w swojej głowie, bowiem wiem, żenie ma innej możliwości. Człowiek musi mieć tęchwilę normalności, powiew tej świeżości, zdrowie.Zamykam się w sobie, wszystko wokół znika, to nuta ościanach, podłogach, sufitach tutaj. Mi taminutami płynąca muzyka wczuta niczym sitauczy czytać jak batuta, co to sztuka życia, mottodo odkrycia, zaskoczonych witam. Głośno krzyczęcoś przez okno, żebyś coś usłyszał. Toż to całyświat w zasięgu twej ręki stoi tam! Ja zostajętutaj i tak mam nośność na bitach, brat. Lubię mój wszechświat, ma sześć ścian i to jest tak:Podłoga i sufit plus cztery ściany z boku.Oprócz kilku osób nikt tam nie ma wejścia,Wyobraź sobie sześcian, a w środku siedzi Fokus. x2
LoriX D
Powróć <3