Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Kto stoi za protestami nauczycieli w Polsce? Balli Marzec i Rola o destabilizacji państwa polskiego!

Dodano: 2019-04-11

Wyświetleń: 13973

Czas trwania: 50:21

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Kto stoi za protestami nauczycieli w Polsce? Balli Marzec i Rola o destabilizacji państwa polskiego!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Łukasz Rugała
Nigdy się nie dowiemy, będzie to samo co nad Gibraltarem.
Piotr AAA
Tak już pełne lecą samoloty z Anglii i Europy zachodniej aby uczyć za 2000zł Ha ha ha
daravahus81
Pani Balli zawsze super! Dziękuję za odwagę, zdrowia i Opatrzności Bożej!
Yjfjyfjyhukjfy Jfyfjygyjugukg
Koniec wieńczy dzieło.W tym roku szkolnym nauczyciele nie dokonali swojego dzieło.
Yjfjyfjyhukjfy Jfyfjygyjugukg
Nauczyciele ! Nieistotne czy strajkujecie sami czy prowadzi was Broniarz ,ważne ,że jak terroryści wzięliście za zakładników dzieci i ich rodziców . Na pewno macie dużo racji ale w tej chwili wasze działania prowadzą do czegoś strasznego .
Koło filmowe
Dlaczego pomija się informacje o strajkujących nauczycielach z Solidarności?
SpiritInes
Co z tym zrobić? Oprócz rodziców to i nauczyciele mają kształtować osobowość małych, młodych Polaków. Polityczne zaangażowanie nauczycieli w szkolnictwie nie ma mieć miejsca i kropka. Każdy ma prawo myśleć i mówić co mu się podoba. Ludzie jednak zapomnieli, że za swe słowa i czyny ponosi się odpowiedzialność. A myślę tu i o odpowiedzialności karnej!!! I to nazywam demokracją.
Ryszard Nowak
Droga pani, strajkują zwykli nauczyciele, członków ZNP jest tam może połowa. A egzaminy to jedyny moment nacisku, oświatę zawsze wszystkie rządy omijały nikt nie dołożył tyle ile trzeba, a podwyżki 150 zł gdy ceny idą w górę o 50 zł (tak bywało w historii ) były nieodczuwalne> Nikt ze zwykłych nauczycieli ( nie należących do ZNP) nie myślał o wyborach do PE, no może jedynie pan Broniarz.
Ryszard Nowak
problem polega na tym, że ziarno zamętu padło na "żyzną" glebę, protesty były zawsze, ale nie było czasami warunków do ich rozwinięcia (np.KOD). Tutaj sytuacja jest odmienna: nauczyciele faktycznie nie zarabiają kokosów, ale jak jeszcze widzą dotacje wojska, policji (służb mundurowych, które i tak wcześniej idą na emeryturę, a zarobki maja i tak wysokie) to się burzą, a wystarczyło rzucić coś więcej (powiedzmy sobie 15% to nawet nie 15% tylko 14,5%- bo tyle faktycznie wynosi podwyżka - 5% a we wrześniu 9,5%), może 20 % załatwiłoby sprawę> A tu jeszcze mówi się o krowach i świniach - jest to niepolityczne pociągnięcie (najpierw trzeba uspokoić "gniewnych" , a później mówić o dotacjach żywca). To wszystko ułatwia tworzenie zamieszania polityka to sztuka przekazu faktów, a nie tylko informowanie o rzeczywistości.
drog kor
Z calym szacunkiem dla p. Marzec, ktora akurat w tym temacie nie wie co mowi i p. Rola ktory chyba ulegl wlasnej propagandzie, porusze kilka kwestii, o ktorych w ogle nikt nie mowi i nie pisze.1. Wiekszosc nauczycieli ktora strajkuje nie jest ZNP, powodow strajku jest kilka, sytuacja w szkolnictwie po reformie i co raz mniejsze place(np. nauczycielom na wsi zabrano dodatki, a z tej kasy oplacono podwyzki wszystkich nauczycieli, czyli nauczyciele na wsi, otrzymywali pensje takie sama jak przed podwyzka.2. Nikt nie mowi o tym, ze rzad w 2018r. poprosil samorzady o oto zeby, sfinansowaly te podwyzki nauczycieli, obiecujac ze odda im te pieniadze, oczywiscie ich nie oddal do tej pory i raczej juz tego nie zrobi, wiec samorzady juz nie wierza rzadowi i na taki nr 2 arz sie nie nabiora.3. Informacja dla tych ktorzy cos bredza o zaleglosciach w materiale nauczania. Tak naprawde dzieci stracily 2 dni (poniedzialek i wtorek 8 i 9 kwietnia, poniewaz w kolejne dni egzaminow w gimnazjach i w szkolach podstawowych sa to dni wolne od zajec az do Wielkanocy.4.Nikt nie porusza tez innej waznej kwestii, mianowicie sytuacji wielu nauczycieli np. chemii, j. niemeickiego czy geografii, ktorzy zeby miec caly etat musza prowadzic zajecie w 5 lub 6 szkolach, bo w 1 szkole maja 2 lub 3 godziny.5.Teraz do p. Roli, w jaki sposob PIS wyprowadzi komunizm ze szkoly? jesli sam pan mowil ze PIS popiera zrowonowazony rozwoj, czyli sam sobie pan zaprzecza.6. Panie rola w jednym ma pan tylko racje, ze w szkolnicwie potzrebne sa reformy, tylko kto je zrobi? bo na pewno nie PIS