Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

„To bardzo niewdzięczna praca”. Ile zarabia STRIPTIZERKA? – 7 metrów pod ziemią #44

Dodano: 2018-09-13

Wyświetleń: 844158

Czas trwania: 18:34

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału „To bardzo niewdzięczna praca”. Ile zarabia STRIPTIZERKA? – 7 metrów pod ziemią #44


         👉 FACEBOOK: https://goo.gl/C32MCu
👉 INSTAGRAM: https://goo.gl/GqfdEv
👉 ZOSTAŃ PATRONEM: https://goo.gl/npfXpA | WIĘCEJ INFO ⬇⬇⬇

W tym tygodniu gościem „7 metrów pod ziemią” jest Klaudia, która mając 20 lat zaczęła pracować jako striptizerka. Opowiada o tym, jak wygląda jej praca od kuchni.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)        

Komentarze


Kasia Maciaszczyk
Czy miałaś jakieś obawy jak miałaś zacząć pracę? "Tak, czy nie jestem za brzydka, za gruba..." xD poważnie?
Kuba Grazel
bitch is a bitch
NR
Oszustka i naciągaczka.
MrOgladaczu
Czemu tu jest mowa o zarobkach? Przecież to jest naciąganie, czym to się różni od naciągania emerytów na pościel/garnki itp? Im ktoś lepiej pracuje jako naciągacz/oszust tym jego ofiara/"klient" ma gorzej!
Robert Szela
oczywiście ...zrezygnujesz ....masakra. bedziesz tam robić do bólu kobieto i nie nazywaj tego pracą bo zusu nie płacisz i na emeryture ani rente nie odkładasz.! dziwisz sie babo , że jesteście szykanowane? naprawdę? oszukujecie i naciągacie to czego sie spodziewasz ?
Żelek MSP
Czemu nagrywacie na parkingu xd
aki0991
Miałem raz ciekawą sytuacje, Poszedłem z koleżankami na dyskotekę ze striptizem, lecz było tak mało ludzi że zostaliśmy po 12 w nocy tylko my i może z 5 osób to te wskoczyły na parkiet i zaczęły się wygłupiać ze striptizerkami i tak poznałem 2 striptizerki, jeszcze napiłem się darmowej wódki bo miały kilka butelek do dyspozycji ;p po kilku butelkach na dworze przed klubem zaczęła mi się żalić młodsza jak mało zarabia, jakich ludzi spotyka itd nie pamiętam dokładnie bo to kupa czasu była, ale nie to jest najlepsze, tu was zaskoczę okazała się 100% dziewicą, są teraz czasy że dziewicy to jak igły w stosie siana szukasz, a tu w takim miejscu, szkoda że nasza znajomość skończyła się tylko na znajomych na fejsie ;( bo naprawdę była przepiękna i ten przemiły charakter, zmarnowałem tylko szanse ;(
robert pałasz
trudny los dziwki oj nie jest łatwo współczucie oby pizda ci zgniła
Polityka Ogólna
Stracilem w takim klubie 4 tys.
Emi Emi
ale jestes pustakiem.godzic sie na wszystko trzeba byc zwyklym smieciem