Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

09. Królowa Pszczół: ul. Nowych oczu [ks. Dominik Chmielewski & Piotr Tau Kowalczyk]

Dodano: 2019-04-09

Wyświetleń: 12033

Czas trwania: 11:55

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału 09. Królowa Pszczół: ul. Nowych oczu [ks. Dominik Chmielewski & Piotr Tau Kowalczyk]


         Polub profil naszej fundacji: http://www.facebook.pl/FundacjaON

Tytuł: Królowa Pszczół
Podtytuł: Ulica do Nieba
Typ: Rekolekcje
Autorzy: ks. Dominik Chmielewski SDB oraz Piotr Tau Kowalczyk
Realizacja video: Maksym Zgryza Film
Label: Bozon Records

🐝,,Królowa Pszczół: Ulica do Nieba" to rekolekcje wielkopostne poprowadzone przez ks. Dominika Chmielewskiego SDB, byłego mistrza wschodnich sztuk walki, który po niezwykłym doświadczeniu działania Pana Boga porzucił karierę wojownika ciała, przyjął święcenia kapłańskie i obecnie posługuje jako salezjański rekolekcjonista oraz Piotra TAU Kowalczyka, muzyka i rapera, który występując pod pseudnonimem Medium doświadczył głebokiego przebudzenia duchowego, nawrócił się i zmienił pseudonim na Tau, a obecnie prowadzi wytwórnię muzyczną Bozon Records, markę odzieżową Godline oraz Fundację ON. Prywatnie mąż i ojciec.

🐝Przed nami 13 zwięzłych, konkretnych i podanych w prostej i przestępnej formie ulic czyli etapów powrotu do żywej wiary.

🐝Zapraszamy serdecznie do polubienia, udostępnienia i komentowania.

🐝Zachęcamy również do wsparcia naszej Fundacji ON. Z Waszą pomocą będziemy mieli szansę na dynamiczny rozwój. Liczymy na pomocną dłoń!

🐝Wpłać darowiznę na cele statutowe:
🐝Numer rachunku: 90 1050 1416 1000 0090 8054 4837
🐝Adres: Fundacja ON
🐝Tytuł: Darowizna na poczet działań statutowych.

www.fundacjaon.pl

Bozon Records 2019

____________
Bądź na bieżąco, subskrybuj kanał YouTube: http://bit.ly/2mJof6A        

Komentarze


Bozon Records
POMÓŻ NAM POMAGAĆ 🔥 Wpłać darowiznę na cele statutowe Fundacji: 🐝Numer rachunku: 90 1050 1416 1000 0090 8054 4837 🐝Adres: Fundacja ON 🐝Tytuł: Darowizna na poczet działań statutowych. Dziękujemy w imieniu całej Fundacji ON !
Donald Trump
Trochę cicho :(
Artur Kałuża
Pana Piotr słabo słychać na każdym filmie
mariusz gora
Witajcie. Założyłem drugą już Grupę Różańca Świętego na Whatsapp. Jeśli szukasz Boga lub Maryji to serdecznie zapraszam do przyłączenia się do grupy. Szczególnie zachęcam Polaków przebywających poza Polską (ja sam jestem z Hiszpani).​ Celem grupy jest wzajemne wspieranie się poprzez odmawiania codziennie 5ciu dziesiątek Różańca. Jeśli nigdy nie odmawiałeś/odmawiałaś Różanca to tym bardziej zapraszam - mozesz zacząć od jednej zdrowaśki i krok po kroku wchodzić głębiej w Różaniec. Maryja w swych objawieniach w Fatimie, Lourdes a szczególnie w Medjugorie nawołuje aby ludzie masowo się nawrócili właśnie przez Różaniec. Stąd moje ogłoszenie. Mnie samego Bóg poprzez Maryję wyciągnął ze śmiertelnego bagna i chcę dzielić się Jego miłością i miłosierdziem z innymi. Proszę się nie krępować - ze mną można śmiało rozmawiać na wszelkie tematy. Jeśli jest ktoś chętny zacząć swoją przygodę z Maryją to proszę przysłać wiadomość z imieniem na whatsapp lub smsa na mój numer:​ 0034 633665707. Pozdrawiam. Mariusz
Misia
Otrzymałam tutaj odpowiedz , niesamowite !!! „Przypadek”-Duch Święty :) otóż po nawróceniu ( z dretwego katolika) zaczęłam zauważać wszystkie zło, na które kiedyś byłam ślepa , albo w kanonach dzisiejszego świata uważa sie za normalne .... normalnie jakby mi ktoś klapki zdjął z oczu! I to co zaczęłam widzieć bardzo mnie smucilo, czasem chce mi sie płakać ... i pytałam Jezusa jak Ty to wszystko znosisz... na każdym rogu jest cos wstrętnego ....to chyba tez jakaś forma pokuty jest dla mnie ; mój maz, rodzina uważa ze wyolbrzymiam i stałam sie przewrażliwiona , przecież wszystko jest Ok . Taki jest świat :/ cos mi lekko odbiło ; ... w sercu pomyślałam, ze skoro widzę te przykre zło , to zaczęłam odmawiać „zdrowaski” albo prosić Jezusa by sie tym zajął swoją mocą ...... i ostatnie zdarzenie z Niedzieli Zmartwychwstania...pojechaliśmy do znajomych w ramach świat odwiedzić ( maz mnie namówił, ja nie chciałam bo dla mnie to Wielki Swiety Dzień ! I czułam ze tam może cos sie wydarzyć pzykrego a chciałam tego uniknąć chociaż w ten wielki dzień ; i spotkanie ze znajomymi ( witam wszystkich Chrystus Zmartwychwstał! Alleluja ( bo oni wszyscy to katolicy) , odpowiadają prawdziwie Zmartwychwstał.... i co po jakimś czasie rozmowa schodzi na modelki, gole baby i juz w telefonach oglądają i sie zachwycaj, żony śmieją ... ja juz nie wytrzymałam ze smutku ; powiedziałam, ze w taki Dzień Chrystus Zmartwychwstał a wy co robicie ?!!!! Byście sie opanowali chociaż w ten dzień !; To sie zmieszali , a cos ty taka kościelna! ... mówię do męża zbieramy sie; jedziemy........ ale w sercu jestem wdzięczna Jezusowi, ze w tej sytuacji znalazłam odwagę w sobie by cos powiedzieć a nie z presji tez sie podsmiechywac i przytakiwać do sytuacji ...nie jest to łatwe ale warto, dla Jezusa Warto!!!!!
Sław Rado
"Oszustwo podatkowe". Co to oznacza? To, że postępujemy z regułami gry ustalonymi przez oszustów i wspieramy czynnie ten proceder? Nie podoba mi się ten przykład z podatkami.
Jolanta Skowronek
To jest najlepsze co do tej pory widziałam! Ojcze Dominiku Chmielewski jest ojciec dla mnie WYSLANNIKIEM NASZEGO OJCA KTÓRY JEST W NIEBIE !!! Bóg zapłać za ten KANAŁ.
Piotr Chrut
Chłopaki Chwała Panu za te rekolekcje. Jesteście wielcy !!!!!
Grayek yt
Bardzo dobre filmy budujące. Jak się nie pozna Boga to może On być kimś który tylko wymaga cierpienia, poniżenia ale właśnie jak się Go pozna to widać Jego dobro wszechobecne niezależne od okoliczności..
Mirek Gawroński
Czekałem na was..