Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

"Proceder" - oficjalny zwiastun

Dodano: 2019-09-09

Wyświetleń: 530694

Czas trwania: 02:26

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału "Proceder" - oficjalny zwiastun


         „Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn. „Proceder” zakwalifikował się do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

„Proceder” – żyj aż do bólu. W kinach już od 15 listopada.

#Proceder #TomaszChada #StepRecords        

Komentarze


Andrzej Rapsik
Raper z niego był dobry i niech mu u góry swieci ale żeby film o nim robić? To już lekka przesada
SkalmarEXE
Chada nie żyje i nie żyje
Antagoniusz
Ten oto raper został skazany na 3 lata za napaść i pobicie, podczas tej odsiadki zapadł wyrok w sprawie za kradzież i posługiwanie się dokumentami innej osoby za co dostał 2 lata, kiedy otrzymał przepustkę, to z niej nie wrócił i wydano za nim list gończy. Zatrzymano go pod zarzutem jazdy po alkoholu i zniszczenia mienia, po czym doprowadzono go do zakłady karnego, gdzie skończył odbywanie kary. Fajnych macie idoli.
Miki Szwiec
1:00 bajorson rucha tygrysa XD
1 shoot 1 kill
RZUF
Gothicv
Brakuje jeszcze filmu o Rafatusie i Rafonixie XD
Przemek Fortuna
Ostry cygan to mieszana
koktajlosuwakus
Sztos
NussyProductions
kurła, po tym zwiastunie... nic innego na język się nie sunie jak "po trupach do celu"... smierć i krzywda ludzka w cenie coraz szybciej :o
Bartek Szulc
Od ilu to lat?