Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

MEDJUGORIE - Adoracja - O JEZU UWIELBIAMY CIĘ - O Isuse, klanjam Ti se - Signor Gesù, noi T'Adoriamo

Dodano: 2018-06-07

Wyświetleń: 82243

Czas trwania: 08:58

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału MEDJUGORIE - Adoracja - O JEZU UWIELBIAMY CIĘ - O Isuse, klanjam Ti se - Signor Gesù, noi T'Adoriamo


         O Jesu, uwielbiamy cie. (4x) ...
O Isuse, klanjam Ti se, Senhor Jesu noi T'adoriamo, , Lord Jesus we adore You, Seigneur Jesu, nous T' adorons, MEDJUGORIE - Adoracja Najświętszego Sakramentu - Pieśń adoracyjna 

O Isuse, klanjam ti se,
o Isuse, klanjam ti se,
O Isuse, klanjam ti se,
o Isuse, klanjam ti se.

Signor Gesu, noi t`adoriam,
Signor Gesu, noi t`adoriam.
Signor Gesu, noi t`adoriam,
Signor Gesu, noi t`adoriam.

Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.
Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.

Lord Jesus, we adore you,
Lord Jesus, we adore you.
Lord Jesus, we adore you,
Lord Jesus, we adore you.

O Jesus, wir beten dich an,
o Jesus, wir beten dich an.
O Jesus, wir beten dich an,
o Jesus, wir beten dich an.

Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.
Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.

Seigneur Jesus, nous t`adorons,
Seigneur Jesus, nous t`adorons.
Seigneur Jesus, nous t`adorons,
Seigneur Jesus, nous t`adorons.

O Jesu, uwielbiamy cie,
o Jesu, uwielbiamy cie.
O Jesu, uwielbiamy cie,
o Jesu, uwielbiamy cie.

Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.
Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.


W Medziugorju Matka Boża zwraca uwagę na wartość Mszy św. oraz adoracji eucharystycznych poza Mszą św. Dr Ljudevit Rupčić zalicza orędzia, w których mowa jest o kulcie Eucharystii, do tzw. orędzi specjalnych. Warto podkreślić, że w przesłaniach Gospa wskazuje na konieczność harmonijnego łączenia życia rodzinnego ze staraniem o uczestnictwo we Mszy św. i troską o szacunek dla niej. W orędziu z 7 marca 1985 roku można przeczytać:

„Drogie dzieci! Dzisiaj wzywam was do odnowy modlitwy w waszych rodzinach. Drogie dzieci, nakłońcie najmłodszych do modlitwy i niechaj dzieci chodzą na Mszę św.

Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Maryja w Medziugorju zwraca się szczególnie do ludzi młodych, aby przez modlitwę – także przez kult Eucharystii – otwierali swe serca na Bożą łaskę. W orędziu z 16 maja 1985 roku Gospa mówi:

 „Drogie dzieci! Wzywam was do aktywniejszej modlitwy i uczestnictwa we Mszy świętej. Pragnę, by Msza była przeżyciem Boga. Pragnę szczególnie powiedzieć młodym: bądźcie otwarci na Ducha Świętego, gdyż Bóg chce was przygarnąć do siebie w tych dniach, w których działa szatan! Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”[3].

Matka Boża prosi też, aby adorować Najświętszy Sakrament. W orędziu z 15 marca 1984 r. czytamy np.: „Czcijcie bezustannie Najświętszy Sakrament. Ja jestem zawsze obecna, kiedy wierzący Go adorują. Wtedy otrzymują szczególne łaski".

25 września 1995 roku Matka Boża również zachęca do adoracji i wskazuje jej wartość dla rozwoju życia duchowego: „Drogie dzieci! Dziś wzywam was do rozmiłowania się w Przenajświętszym Sakramencie Ołtarza. Adorujcie Go, drogie dzieci, w waszych parafiach, a będziecie zjednoczeni z całym światem. Jezus stanie się dla was Przyjacielem i nie będziecie mówić o Nim, jak o kimś ledwie poznanym. Zjednoczenie z Nim będzie dla was radością i staniecie się świadkami Jezusowej miłości, jaką On ma dla każdego stworzenia. Drogie dzieci, kiedy adorujecie Jezusa, jesteście również blisko mnie. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”[5].

O Mszy świętej Matka Boża mówi już od początku objawień[6], a nie tylko w orędziach przekazywanych po 1984 roku, więc potwierdzonych przez Centrum Informacyjne „Mir” Međugorje. Na przykład, 6 października 1981 roku Gospa mówi m.in.: „Wieczorna Msza św. zostanie utrzymana na stałe”[7]. Dnia 8 października 1981 roku upomina widzącą Mariję za nieobecność na Mszy św.: „Lepiej zrobiłabyś przychodząc na Mszę św. niż zaspokajając ludzką ciekawość”.

11 stycznia 1982 roku Gospa podkreśla wartość Eucharystii w słowach: „Szczególnie was namawiam do udziału we Mszy św.”[9]. 10 lutego 1982 roku Matka Boża zachęca wiernych, aby przystępowali do Komunii św.: „Trzeba głęboko wierzyć, regularnie się spowiadać, i tak samo przystępować do Komunii”. Odpowiadając na pytania postawione przez ojca Tomislava – Gospa apeluje przez widzącą Vickę, aby wierni cenili sobie wartość Mszy św. i w sposób pełny w niej uczestniczyli : „Często chodźcie na Mszę św. i przystępujcie do Komunii”[11]. W zapisie jednego z orędzi w 1983 roku czytamy: „Msza święta jest największą modlitwą Boga. Nigdy nie zdołacie pojąć jej wielkości. Dlatego musicie być doskonali i pokorni na Mszy i musicie się do niej przygotowywać”.

W początkowych latach objawień wizjonerzy byli nastolatkami (lub dziećmi). Nie dziwi więc fakt, że Gospa poucza, jak mają się oni zachować podczas sprawowania Eucharystii: „Podczas Mszy św. uważnie słuchajcie. Bądźcie dobrze wychowani. Nie rozmawiajcie podczas Mszy św. (19 lutego 1982 roku[13]), „(…) bądźcie uważni na Mszy św.” (2 marca 1982 rok.        

Komentarze


Stefania Szmydt
❤️❤️🌷
Aneta Basia
Jezu przepraszam Ciè,nie umiem Ci jeszcze wszystkiego oddać
Elza De Paula
JESUS DELÍCIA DE TODOS OS SANTOS 🙏
Fabrizio Fiorani
GRAZIE MADONNA GESU E MEDJUGORJE DI AVERMI FATTO LA GRAZIA NON FINIRO MAI DI RINGRAZZIARTI PER AVERMI CAMBIATO LA VITA MEDJUGORJE IL POSTO PIU BELLO DEL MONDO VITA MIA
Felek
PAN MÓJ I BÓG MÓJ
Polish issues
Przed tak wielkim Sakramentem upadajmy wszyscy wraz .. Niech przed Nowym Testamentem ...starych praw ustapi czas ..co dla zmyslow niepojete, niech dopelni wiara w Nas ! Bogu Ojcu i Synowi Hold po wszystkie niesmy dni !! Niech podaje wiek wiekowi hymn tryumfu dzieki czci !! A rownemu im Duchowi ! Niechaj wieczna chwala brzmi.. amen ! 😁💒💒💒💒💒🙏
Elza De Paula
Viva Jesus
Mirka Mirka
Maryjo tys piekniejsz niz zorza Jezu Maryjo kocham Was ratujcie dusze amen
Mirka Mirka
Jezu Ufam TobieJezu kocham Cie
Joao Geraldo
PLUTAO evangelos gino / catholics evangelizing on the Planet *