Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

MEDJUGORIE - Adoracja - O JEZU UWIELBIAMY CIĘ - O Isuse, klanjam Ti se - Signor Gesù, noi T'Adoriamo

Dodano: 2018-06-07

Wyświetleń: 95884

Czas trwania: 08:58

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału MEDJUGORIE - Adoracja - O JEZU UWIELBIAMY CIĘ - O Isuse, klanjam Ti se - Signor Gesù, noi T'Adoriamo


         O Jesu, uwielbiamy cie. (4x) ...
O Isuse, klanjam Ti se, Senhor Jesu noi T'adoriamo, , Lord Jesus we adore You, Seigneur Jesu, nous T' adorons, MEDJUGORIE - Adoracja Najświętszego Sakramentu - Pieśń adoracyjna 

O Isuse, klanjam ti se,
o Isuse, klanjam ti se,
O Isuse, klanjam ti se,
o Isuse, klanjam ti se.

Signor Gesu, noi t`adoriam,
Signor Gesu, noi t`adoriam.
Signor Gesu, noi t`adoriam,
Signor Gesu, noi t`adoriam.

Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.
Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.

Lord Jesus, we adore you,
Lord Jesus, we adore you.
Lord Jesus, we adore you,
Lord Jesus, we adore you.

O Jesus, wir beten dich an,
o Jesus, wir beten dich an.
O Jesus, wir beten dich an,
o Jesus, wir beten dich an.

Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.
Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.

Seigneur Jesus, nous t`adorons,
Seigneur Jesus, nous t`adorons.
Seigneur Jesus, nous t`adorons,
Seigneur Jesus, nous t`adorons.

O Jesu, uwielbiamy cie,
o Jesu, uwielbiamy cie.
O Jesu, uwielbiamy cie,
o Jesu, uwielbiamy cie.

Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.
Alleluia, Alleluia,
Alleluia, Alleluia.


W Medziugorju Matka Boża zwraca uwagę na wartość Mszy św. oraz adoracji eucharystycznych poza Mszą św. Dr Ljudevit Rupčić zalicza orędzia, w których mowa jest o kulcie Eucharystii, do tzw. orędzi specjalnych. Warto podkreślić, że w przesłaniach Gospa wskazuje na konieczność harmonijnego łączenia życia rodzinnego ze staraniem o uczestnictwo we Mszy św. i troską o szacunek dla niej. W orędziu z 7 marca 1985 roku można przeczytać:

„Drogie dzieci! Dzisiaj wzywam was do odnowy modlitwy w waszych rodzinach. Drogie dzieci, nakłońcie najmłodszych do modlitwy i niechaj dzieci chodzą na Mszę św.

Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Maryja w Medziugorju zwraca się szczególnie do ludzi młodych, aby przez modlitwę – także przez kult Eucharystii – otwierali swe serca na Bożą łaskę. W orędziu z 16 maja 1985 roku Gospa mówi:

 „Drogie dzieci! Wzywam was do aktywniejszej modlitwy i uczestnictwa we Mszy świętej. Pragnę, by Msza była przeżyciem Boga. Pragnę szczególnie powiedzieć młodym: bądźcie otwarci na Ducha Świętego, gdyż Bóg chce was przygarnąć do siebie w tych dniach, w których działa szatan! Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”[3].

Matka Boża prosi też, aby adorować Najświętszy Sakrament. W orędziu z 15 marca 1984 r. czytamy np.: „Czcijcie bezustannie Najświętszy Sakrament. Ja jestem zawsze obecna, kiedy wierzący Go adorują. Wtedy otrzymują szczególne łaski".

25 września 1995 roku Matka Boża również zachęca do adoracji i wskazuje jej wartość dla rozwoju życia duchowego: „Drogie dzieci! Dziś wzywam was do rozmiłowania się w Przenajświętszym Sakramencie Ołtarza. Adorujcie Go, drogie dzieci, w waszych parafiach, a będziecie zjednoczeni z całym światem. Jezus stanie się dla was Przyjacielem i nie będziecie mówić o Nim, jak o kimś ledwie poznanym. Zjednoczenie z Nim będzie dla was radością i staniecie się świadkami Jezusowej miłości, jaką On ma dla każdego stworzenia. Drogie dzieci, kiedy adorujecie Jezusa, jesteście również blisko mnie. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”[5].

O Mszy świętej Matka Boża mówi już od początku objawień[6], a nie tylko w orędziach przekazywanych po 1984 roku, więc potwierdzonych przez Centrum Informacyjne „Mir” Međugorje. Na przykład, 6 października 1981 roku Gospa mówi m.in.: „Wieczorna Msza św. zostanie utrzymana na stałe”[7]. Dnia 8 października 1981 roku upomina widzącą Mariję za nieobecność na Mszy św.: „Lepiej zrobiłabyś przychodząc na Mszę św. niż zaspokajając ludzką ciekawość”.

11 stycznia 1982 roku Gospa podkreśla wartość Eucharystii w słowach: „Szczególnie was namawiam do udziału we Mszy św.”[9]. 10 lutego 1982 roku Matka Boża zachęca wiernych, aby przystępowali do Komunii św.: „Trzeba głęboko wierzyć, regularnie się spowiadać, i tak samo przystępować do Komunii”. Odpowiadając na pytania postawione przez ojca Tomislava – Gospa apeluje przez widzącą Vickę, aby wierni cenili sobie wartość Mszy św. i w sposób pełny w niej uczestniczyli : „Często chodźcie na Mszę św. i przystępujcie do Komunii”[11]. W zapisie jednego z orędzi w 1983 roku czytamy: „Msza święta jest największą modlitwą Boga. Nigdy nie zdołacie pojąć jej wielkości. Dlatego musicie być doskonali i pokorni na Mszy i musicie się do niej przygotowywać”.

W początkowych latach objawień wizjonerzy byli nastolatkami (lub dziećmi). Nie dziwi więc fakt, że Gospa poucza, jak mają się oni zachować podczas sprawowania Eucharystii: „Podczas Mszy św. uważnie słuchajcie. Bądźcie dobrze wychowani. Nie rozmawiajcie podczas Mszy św. (19 lutego 1982 roku[13]), „(…) bądźcie uważni na Mszy św.” (2 marca 1982 rok.        

Komentarze


Zosia Stachoń
Jezu Ty jesteś prawdą i życiem bez Ciebie nie ma nic, z Tobą wszystko układa się dobrze, Ty jesteś prawdziwą miłością, przy Tobie Jezu nawet największe cierpienie idzie znieść Dziękuję że Jesteś Mój Panie Jezu Chryste Szczęść Boże ukochani w Jezusie
Grażyna Kubacka
Dziękuję Wam Kochani za te Piękne Pieśni Adoracji w Medjugorie 💙 kocham to miejsce. 💙 🌼 💙 🕊
Królewna Śnieżka
DZIEKUJE TOBIE PANIE JEZU ZA TWOJE MILOSIERDZIE I PROSZE OPIEKUJ SIE MNA I MOJA RODZINA NA TEN NOWY ROK.
Królewna Śnieżka
O MOJ NAJSLODSZY JEZU BADZ ZE MNA BLISKO I PROWADZ MNIE DO OJCA.JEZU UFAM TOBIE I KOCHAM
ANTONI WISZOWATY
Panie Jezu dziękuję dziś za łaski roku 2019 bądz uwielbiony za dar Eucharystii
Barbara Barbara
Kochany księże Lukszu bardzo tęsknimy ale słuchamy przepięknych kazań z Włoch cieszymy się że masz tyle serca i miłości dla wszystkich ludzi niech Matka Boza Ci blogoslawi a Pan Jezus obdarza Cię wszelkimi łaskami pozdrawiają Cię legioniści z Pulaw Szczęść Boze
Ivan Karamazov
Medjugorje je Gospino Svetište.
Kuba Min
Jezu kocham Ciebie.
Grazyna Sandra
Kocham Trójcę Świętą i Najświętsza Panienke Maryję ♥️🕊️💗💓
Asia Asia
Pan mój i Bóg mój