Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Stanisław Michalkiewicz: NATO powstało w odpowiedzi na sowiecką ekspansję

Dodano: 2019-03-13

Wyświetleń: 26590

Czas trwania: 25:32

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Stanisław Michalkiewicz: NATO powstało w odpowiedzi na sowiecką ekspansję


         Witamy wszystkich w waszym ulubionym programie "W podwójnym nelsonie", w którym Rafał Otoka-Frąckiewicz i mistrz Stanisław Michalkiewicz bezlitośnie komentują otaczający nas świat.
Równo 20 lat temu Polska stała się członkiem Sojuszu Północnoatlantyckiego, zwanego też NATO. Nie mogło to umknąć uwadze Rafała Otoka-Frąckiewicza i Stanisława Michalkiewicza.
Jesteście ciekawi, jakie wymagania musiała spełnić Polska, żeby stać się członkiem NATO? Jaka jest nasza rola w NATO? Na te i wiele innych pytań odpowiedź poznacie już dzisiaj!
Cotygodniowy komentarz do spraw bardziej i mniej bieżących. Duet, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Stanisław Michalkiewicz w towarzystwie Rafała Otoki-Frąckiewicza. W każdą środę o godzinie 20.00. Wszystkie chwyty są dozwolone!
👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: https://www.youtube.com/channel/UCKc2...
👉👉 POLUB NAS NA FB: https://www.facebook.com/wsensiepl/
👉👉 ŚLEDŹ NAS NA TT: https://twitter.com/wSensie
👉👉 ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW: http://wsensie.pl        

Komentarze


Henry M. Stanley
Pan Michalkiewicz jest jak igła gramofonu- która zawsze znajduje odpowiednią do tematu ścieżkę i podąża nią bez potknięcia aż do zakończenia myśli. Redaktor dość kunsztownie przygotowuje nowe płyty- jego błąd polega jednak na tym że odtwarza je zbyt często w tym samym kręgu słuchaczy. Dziwną przyjemność znajduję w tym kiedy nagle niespodziewanie- po roku lub dwóch wydobywa ze swej kolekcji jakąś dawno nie słuchaną- a ja znam każde kolejne słowo. To bardzo ciekawy człowiek. Życzę zdrowia
Martin Breamer
PAnie Rafale nie wiem czy PAn widział ale to jest konkretne działanie młodego człowieka https://www.youtube.com/watch?v=x8PH2Iax7n8&t=35s
karasingi blue
Wspaniale sie Was Panowie slucha! :)
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
Ale od lat 90. się zamieniło w klub dyskusyjny i wiele nie zdziałało.
gmb Barbara Cedro
Do pana Rafala: juz wiele razy slyszalam pana wypowiedz, ze Polacy sa glupi. Mam pytanie, czy pan sam sie do nich zalicza, czy tylko edukuje, wypominajc te glupote caly czas bez podawania konkretnych rozwiazan w celu madrzenia. A panski gosc, jest Polakiem, wiec... tez jest glupi? Ja nie mysle, a skoro chociaz jeden Polak jest madry, to moze wypadaloby rozgraniczyc, kto glupi, a kto madry. "Stupid is what stupid does". Nasz rzad tu sie kwalifikuje, a ludzie ciagle oklamywani, bez podstawowej wiedzy spolecznej i politycznej wraz z "przywarami" narodu ufajacego i przebaczajacego... no coz, moga wygladac na glupich.
Katarzyna T
Trzecia prawda. NATO powstało po przegranej II WŚ ze ZSRR . Twórcą był Gen MacArthur, rywalizujący z Gen deGaulem o kształt Europy. Francja długo nie była w NATO.
Mariusz Cyprysiak
https://youtu.be/IWMEArxr0D0
Adam Dobrowolski
Nie dość, że NATO za darmo przesunęło granice tysiąc km na wschód, to jeszcze do tego musieliśmy dopłacić...
Shean MacLane
pan stanisław robi za antyamerykanskiego ruskiego trola.
K.T. Nowak
To nie to ,że Polacy są głupcami z natury narodu ...Na serio wymordowali nam w 3 wieki elity ..tak ! Szlachta musi istnie ,teraz to sie nazywa klasa średnia ...po 2 wojnie zostało nam stado cepów ,tomków czareśniaków i wicia na kłocie wierzchem jedzie....tyle ...ostatni rycerze wyginęli w lasach i katowniach albo wyemigrowali , komuna złamała naszych rodziów i opóźniła ich w rozwoju no i amy 15 lat do tyłu z mentalnoscią i 100 lat do tyłu z techologią i patriotyzmem i mysleniem o polskim interesie narodowym...ALE TO SIE ZMIENIA bo młode pokolenie (które jest niesamowite i dziwne, w połowie 15 letnie kurewki z gimnazjum , rok po utraceniu dziewictwa i banda YT bowych geopolityków z drugiej A LO ,którzy tylko kombinuja jak ściągnąc majty , a w połowie mega oczytani młodzi patrioci ,gorace głowy i ambitni ludzie, mówią językami ,czają technologię mieć lepsze życie i rozumieją ,że socjalizm to gówno i zbrodnia w jednym)