Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PILNE! Robert Majka u Roli: Przystaje do Konfederacji! O Mosbacher, ANTY 447 i "ruskich agentach"!

Dodano: 2019-05-17

Wyświetleń: 53864

Czas trwania: 01:01:11

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału PILNE! Robert Majka u Roli: Przystaje do Konfederacji! O Mosbacher, ANTY 447 i "ruskich agentach"!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Franz Polednik
UWAGA!!! DRODZY RODACY AMBASADOR U.S.A. AMERYKI PULNOCNEJ GEORGETE MOSBACHER TO OSOBA O NIEPELNYM WKSZTALCENIU PODSTAWOWYM , I NIEWLASCIWEJ ZNAJOMOSCI CHISTORII POLSKI PO 2 -GI WOJNIE SW. ROZPOCZLA NAS POLAKOW SZKALOWAC I POSONDZAC O ROSZCZENIACH NIDOTYCZONCYH NAS POLAKUW!!! DRODZY RODACY; JA PO WYPOWIEDZI PANI AMBASADOR MOSBACHER JAK BYLA W POLSCE , STWIERDZILEM ZE TA OSOBA ZACZZLA NAS ATAKOWAC , I SZKALOWAC ZEBY WYMUSIC NIELEGALNIE JAKICH KOLWIEK ROZSZCZEN !!! DRODZY RODACY ZWRACAM SIE DO WSZYSTKCH POLAKOW NA CALYM SWIECIE O POPARCIE MOJEGO KOMENTARZA;!!! A NASTEMPNIE O ZWRUCENIE SIE DO PREZZDENTA U.S.A. AMERYKI TROMPA O ZWLEINIE AMBASADORA U.S.A. GEORGETE MOSBACHER ZA SZKALOWANIE , OBWINIANIE, I O WYLUDZENIE NIELEGALNYCH ROZSZCZEN!!! POLACY, POLSKA JEST CZYSTA JAK PERLA WOBEC ZYDOW !!!! U.S.A. I IZRAELA ... A AMBASADOR GEORGETE MOSBACHER WOBEC POLSKI I NAS RODAKOW NA CALEM SWIECIE JEST NCZEM ZWYKLEM STWOREM ZYDOWSKIM.
Piotr W
Co do Potockiego, to nie trzeba było wielkiej przenikliwości, żeby zobaczyć że to oszust, było to wyraźnie widoczne od początku gołym okiem. Pozdrawiam.
Władysław Bukowski
Poseł Majaka, super patriota. To mnie upewnia jeszcze bardziej w przekonaniu, że będę głosował na właściwych ludzi. Trochę nie pasuje mi tam Korwin Mikke. No ale cóż, ujdzie w tłoku. KONFEDERACJA.
barbara podobas
wielki szacunek dla pana Majki, jest to PRAWDZIWY Polak Patriota
mario mario
Kur............va ta mozbacher wygląda jak zjeżdżony koń arabski,ta grzywke to naciągnęła ze skurą wraz z łoniakami ,toz to chłop niedopracowany
zdzislaw sawicki
PAN redaktor M ROLA jest w szoku na tajne dolumenty przyniesione przez pana R, Majke.
Marek Bystrzewski
Ja bardzo przepraszam, ale patrzmy krytycznie: Pan Poseł Majka przystąpił do konfederacji dlatego, że boi się być bezrobotnym po wyborach, i tyle! A nie dlatego, że mu się Konfederacja tak podoba. Przykro mi stwierdzić, ale to jest pokaz jednak pewnej hipokryzji. Sygnał ostrzegawczy! Już nikt nie pamięta, ale parę tygodni temu poseł Majka tak się zarzekał, że absolutnie nie będzie współpracował z Konfederatami, dopóki nie pokażą decyzji z IPN, że nie byli T.W. SB. Więcej: skarżył się, że jest poddany przez Konfederatów swego rodzaju ostracyzmowi i spotyka się z niechęcią z powodu swojego żądania przedstawiania decyzji IPN.No i proszę, już mu to nie przeszkadza? No bo albo się przyklei do Konfederacji i wtedy ma szansę na załapanie się na posła kolejnej kadencji, albo nie, i wtedy będzie bezrobotny. Sorry, ale patrzmy zimno na sprawy.Oczywiście p. poseł Majka ma wielkie zasługi dla Polski, składa interpelacje, walczy odważnie, robi co może, pokazuje całą straszną rzeczywistość Polski, itd. Wszystko to prawda i wielka chwała mu za to. Ale to nie zwalnia nas z uważnego oceniania wszystkich jego ruchów politycznych...
Marcin Dabrowski
Kds
Amadeo Forever
Panie Robercie, proszę przyjąć ogromne podziękowania za swoją pracę. Takich ludzi z chęciami i doświadczeniem bardzo brakuje i w związku z tym mam, nawet nie wiem jak to ująć aby Pana nie obrazić, prośbę aby Pan zmodyfikował swoje podejście do tematu 'agentów'. Oczywiście ma Pan rację w tym temacie jednak według mnie obecnie należy ten temat potraktować nieco inaczej z dwóch powodów. Po pierwsze głównym motywem tych ludzi są pieniądze i ujawnienie jednego nie zlikwiduje problemu tylko spowoduje pojawienie się nowego agenta o którym nie będziemy wiedzieć. Po drugie, jeśli ten problem miał być rozwiązany systemowo to należało to zrobić 30lat temu obecnie jest za późno. Ci ludzie zdążyli wprowadzić na stanowiska swoje dzieci, które nie są w żadnych bazach i usunięcie starego agenta nic nie zmieni. Według mnie należy ich po zwyczajnie przekonać, zmusić aby w swych działaniach uwzględnili dobro kraju w którym mieszkają bo inaczej zostaną zdegradowani do niższej klasy przez najeźdców. Nie mówiąc już o tym, że problem jest dużo większy niż Panu sie wydaje i są bazy które nigdy nie były ujawnione i ta walka Pana będzie wyglądała jak walka z wiatrakami i zostanie Pan wycięty z życia publicznego i nie będzie Pan w stanie nic zdziałać a to byłaby ogromna strata dla Polski.
RA CI
Wojciech Sumliński - niebezpieczne związki donalda tuska POLECAM