Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Braun u Roli o MARSZU przeciw 447, cenzurze w TVP, piciu wódki z Morawieckim i filmie Sekielskiego!

Dodano: 2019-05-11

Wyświetleń: 102031

Czas trwania: 57:17

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Braun u Roli o MARSZU przeciw 447, cenzurze w TVP, piciu wódki z Morawieckim i filmie Sekielskiego!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


franck Guimaraes
drodzy panowie. jak możecie być katolikami? nie ważna historia i fakty o zbrodniach , ciemnych interesach, teraz i zboczeniach prominentnych tam funkcjonariuszy obcego państwa (Watykał)? oni spowiadają coraz mniej (dzięki Bogu) wiernych. czy nie czytacie Ewangelii? PO OWOCACH ICH POZNACIE.... z ciernia figa nie urośnie
tylko prawda
w usraelu to jest jak wRealu 24pl zgarniacie KASĘ i co dalej https://www.youtube.com/watch?v=6VgSJh6v1Ts
SZCZECIN ZAWSZE POLSKI
posprzatajcie w koncu ten burdel.
bonanzaboomer
Indolencja i skrajny brak wyobraźni może znowu doprowadzić do utraty państwa.
Koutouzi1
Tylko patrzeć kiedy wyskocza z 2000 plus
Maciek Jablonski
Dziwnie sie czuje jako ateista a zarazem patriota ktorego obchodzi los naszego kraju, ciagle to szczesc boze, rozpoczynanie od modlitwy itp, itd. Odnosze wrazenie ze zdaniem pana np. Brauna nie jestem 100% Polakiem bo nie mam niewidzialnego przyjaciela... A to jest ostry farmazon. Co sie stanie jak nauka dokona takich odkryc ze religia upadnie za np. 100 lat? Polska straci tozsamosc narodowa? WTF?
00000000000000000000000000000000000000000001
kaczor i morawiecki jasno przedstawił stanowisko RP na temat roszczeń żydowskich.Morawiecki 4 razy podkreślił to na ostatnim wystąpieniu .Na siłę szukacie spisku.
Kamil Ciezak
dzien dobry- ta morawicsa - niedaleko brzoskwinia ?pracowalem tam lata temu ok 10 przez pare lat na budowie- ;)do uslyszenia-
Kamil Ciezak
ciekawe wypowiedzi-To co się dzieje to jest masakra jakaś, jestem spod Krakowa z małego miasteczka, które się wyludnia bo wszystkich ciągnie do tych chlewów, którymi nazywam wielkie miasta, do podniet i życia napełnionego emocjami, zamiast się ożenić, spokojnie sobie żyć, pojechać od czasu do czasu na wczasy, to każdy ma teraz wyimaginowane potrzeby. Poznałem na wczasach kobietę, którą polubiłem i wydawała się naprawdę normalna, oczywiście pracuje w korporacji i na trzecim spotkaniu mi powiedziała, że jak się z nikim nie spotyka to się 'bzyka' z przyjacielem - po prostu zdębiałem. Seks dla niej to coś normalnego i wystarczy kilka spotkań oraz pocałunek, żeby poszła do łóżka z kimś, równocześnie chce być tą jedyną dla faceta, a partnerów seksualnych miała 9 . Jeśli chcecie państwo zobaczyć co to degradacja społeczeństwa to proszę się przejść po Krakowie, bądź innym wielkim mieście w sobotę wieczorem - normalny rynsztok. Byłem w tygodniu w Krakowie na dolnych młynów z kolegą bo szukam dziewczyny, podsłuchałem z ciekawości o czym się rozmawia i powiem, że co drugie słowo na k i temat seksu - cały czas... Dziewczyna kolegi też mówi 'ona nie chce mieszkać w małym mieście bo nie ma co robić, a poza tym wszyscy wszystkich znają' - rozumiecie państwo ? Wszyscy wszystkich znają(haha) - to jest minus, to jest wada - jakbym się dobrze prowadził i był porządny to jak najbardziej chciałbym żeby mnie wszyscy znali, to chyba oczywiste, no ale jak człowiek się puszcza na lewo i prawo to patriarchalne społeczeństwo zaraz wyklnie - i bardzo dobrze bo to sposób na takie dewiacje. Proszę sobie obejrzeć film 'co się wydarzyło w Madison County' Clinta Eastwooda (bardzo go cenię ale ten film to majstersztyk propagandowy), jest tam taka sytuacja gdzie żona zdradza męża i społeczność ją wytyka palcami - w tym propagandowym filmie, społeczność została przedstawiona jako oprawca, jest zabobonna i ciemna, żona natomiast jest w roli ofiary - po prostu majstersztyk propagandowy.
Lech Sławia
Najważniejsze jest wprowadzenie surowej odpowiedzialności karnej dla biskupów,za ukrywanie i zamiatanie pod dywan przypadków pedofilii wśród kleru.I oczywiście dla samych pedofili.K.K nie może być państwem w państwie...Biskup po wykryciu przestępstwa,ma być zobowiązany ,pod odpowiedzialnością karną, do poinformowania o tym fakcie prokuratury,a nie do bezkarnego przenoszenia zboczeńca na inną parafię,lub misję zagraniczną.Stawianie organizacji,instytucji, ponad Bogiem i prawem,znamionuje niebezpieczną sektę.