Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Dr Hubert Czerniak: nowotwory po jedzeniu trucizny z odwleczonym działaniem - śmiertelność Polaków

Dodano: 2019-02-26

Wyświetleń: 263318

Czas trwania: 34:58

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Dr Hubert Czerniak: nowotwory po jedzeniu trucizny z odwleczonym działaniem - śmiertelność Polaków


         Dr Hubert Czerniak: 
- nowotwory to skutek jedzenia - trucizny z odwleczonym działaniem 
- w 2018 r. najwyższa śmiertelność Polaków w okresie pokoju...        

Komentarze


pawel fox
Mój Tata nie pryska randapem . Mieszkam 34lat na wsi
Urszula Jadwiszczak
Po raz kolejny dziekuje pieknie, Panie Doktorze. Telewizor juz dawno wyrzucilam z domu . Pozdrawiam serdecznie.
Gregor uchodzi
Chrońce się POLACY..! SZUKAĆ TERAPII SPRZYJAJĄCYCH .. NIE DAĆ SIĘ ZABIJAĆ..KORPORACYJNE TRUCIZNY UDAREMNIAĆ!!!ROLNICY ŚWIECI , NIE USTAWAJCIE..!DAJCIE LUDZIOM ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ...TERAZ ...ALBO ŚMIERĆ..ODBIORCY SĄ ,I GOTOWI SĄ KUPOWAĆ..BOŻE CHROŃ POLSKĘ.!🇵🇱🇵🇱🇵🇱
qushtal
moja dieta to tylko węglowodany i białko, tłuszczy tylko masło. I nie moge przytyć nawet kilograma. Jak to wytłumaczysz?
Jan T.
Trzeeebbba stosować w jedzeniu zasady minimalizmuuuuu! Ja nie pracuje fizycznie ale za to bardzo mało jem i jedzenie jest w zasadzie monotonne i nie urozmaicone (nie używam przypraw oprócz soli i koncentratu pomidorowego), jadam też korzonki jak kiedyś robili to pustelnicy oraz jeżdżę rowerem górskim (od 40 lat) średnio co 3 dni po 60-90 km. Kupuje normalne produkty z supermarketu (w tym zwykłe mleko oraz jogurt naturalny) i nie choruję od 50 lat. Mięso i kurczaki spożywam 1-2 razy na miesiąc, nie jem ziemniaków, jem kaszę pęczak, gryczaną i mannę oraz czasami makaron i fasolę. Chleb wypiekam sam. Nie jem cukru i słodkich rzeczy ani nie palę papierosów. Cukier (oraz sól dla wyrównania równowagi elektrolitowej) używam tylko podczas wypraw rowerowych lub jakiegoś znacznego wysiłku, który jest potrzebny podczas wysiłku do spalania w mięśniach.Rowerem jadę tak aby się zmęczyć ale nie do tego stopnia aby paść z wysiłku ale pożądanie się spocić. Po takiej jeździe czuje się jak nowo-narodzony a po 3-4 dniach znowu mnie ciągnie na rower aby się zmęczyć na łonie natury. Polecam innym w szczególności jazdę na rowerze bo nie jest tak to wyczerpujący wysiłek jak np. bieganie, zwłaszcza tym którzy maja nadwagę. Ludzi mających nadwagę przestrzegam przed bieganiem (zwłaszcza kobiety) bo w krótkim czasie zniszczą sobie stawy kolanowe i biodrowe a to już będzie wtedy tragedia. Dla tych osób tylko rower lub (chociaż to bardzo wyczerpujące) pływanie. Jazda na rowerze ma być taka aby się zmęczyć a nie jechać sobie spacerkiem czyli z przodu najwyższa zębatka a z tyłu najniższa.
Anna Wilk
Dziękuję p. doktorze Hubercie
McIntosh Classe
Dziekuje za Podpowiedz Panie Hubercie jade niebawem do Panstwa Krystyny i Roberta Wagnerów jak sie okazuje bardzo blisko mnie :) Zdrowka kochani i sprzeciwiajmy sie Wyludnianiu Polski przez Sqorumpowanych i Sprzedajnych Politykow !!!!!!!!
Roman Polan
po co szczepic w 3 miesiacu skoro niemcy szczepia w 3 roku zycia ? wystarczy ich nasladowac a nie rozkminiac kiedy, skoro oni nie choruja to my tez nie bedziemy
Patryk Mnich
👍 w ciemno kom dla zasięgu dziękuje👏
Andrzej Dolski
Dalecy przodkowie, zyjacy w lesie czy na stepach i podobnych przestrzeniach nie spozywali regularnie duzo tluszczow majac do dyspozycji: bulwy, orzechy (zawieraja tluszcz ale chyba nie az tak duzo), liscie, czasem zwierzyne dzika. Jest pytanie czy wszystkim sluzy regularna duza ilosc tluszczu `?