Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

DLACZEGO DZIŚ UMIERA TAK WIELU POLAKÓW? Czerniak, Sachajko, Furgo, Gądek u Barełkowskiego

Dodano: 2019-04-17

Wyświetleń: 81186

Czas trwania: 45:36

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału DLACZEGO DZIŚ UMIERA TAK WIELU POLAKÓW? Czerniak, Sachajko, Furgo, Gądek u Barełkowskiego


         DLACZEGO DZIŚ UMIERA TAK WIELU POLAKÓW? Goście Piotra Barełkowskiego: dr Hubert Czerniak, Jarosław Sachajko Kukiz'15, Grzegorz Furgo i Lidia Gądek z Koalicji Europejskiej głównych przyczynach śmiertelności w Polsce.        

Komentarze


Maria Xyz
POLACY UMIERAJA BO. BRAK LEKARZY POUCIEKALI ZA GRANICE. POEINNI ZWROCIC ZA STUDIA BO PLACILI ZA NIE POLACY TO RAZ A DWA DANEPID NIC NIE ROBI ABY KONTROLOWAC ZYWNOSC NA RYNKU ZLIKWIDOWAC TO GOWNO A W BUDYNKI PRZENACZYC NA PRZEDSZKOLA STWORZYC TRZA EKSTRA KOMISJE DO KONTROLI ZYWNOSCI PRZY MINISTERSTWIE ZDROWIA.
Ewa Bury
Wielka Pani doktor ile kasy dostałaś za usmiercanie nas i naszych dzieci dzięki takich lekarzy jak ta Pani usmierconych zostało troje moich bliskich od 9 09 2018 do 17 09 2019 a nie wspomnę ilu znajomych najmłodszy miał zalewie 30 lat i ta paniusia i jej kompani nie potrafia leczyć tylko uśmiercić to są mordercy
Patryk Budzynski
Polskie wodaciagi wykupił Izrael .
Elżbieta Kędzierska
Dlaczego pai nie słucha odpowiedzi?
Elżbieta Kędzierska
Dlaczegi nie potrafi pani rozmawiać?
Elżbieta Kędzierska
No niech pani pomoże panu Hubertowi Czerniakowi
Elżbieta Kędzierska
Pani Gądek ,wPolsce nikt nie bada szczepionek-to jest nowoczesne?
Maria Sliwinska
Panie Berelkowski , prowadzi Pan wywiad z czlowiekiem, kopalnia wiedzy a Pan wyskakuje z tak smiesznymi pytaniami , zarzutami az dech zapiera. Zanim Pan zaprosi kolejnego goscia , PROSZE SIE DOKSZTALCIC A NIE OSMIESZAC BRAKIEM WIEDZY. Pan, powinien rzucic pytanie i .... sluchac . Niemcy chca zniszczyc nasze kopalnie a SAMI MAJA SWOJE KOPALNIE NIEREJESTROWANE !!! WIEDZA CO ROBIA . ZNISZCZYC POLSKE DOSZCZETNIE , NIE MOWIAC O LUDZIACH. PROSZE SIE SKUPIC ... S L U C H A C I .... UCZYC SIE. !!
Sawmaster
To co jeść ?
Adam Nawrocki
Polska to ciemnogród. Potrzeba nam więcej takich lekarzy i specjalistów jak Pan dr. Hubert. Ludzi którzy myślą i działają!